Volkswagen New Beetle 1.8T Reviews

Volkswagen New Beetle 2003-2005
Engine l.:
1.8 l
Power:
110 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
9.3 sec
Avg. fuel consumption:
8.1 l
Recommends
Reviews: 3 0
Average score: 3.5
Write review

Reviews (3)

Volkswagen New Beetle 2.0 aut, 1998y

2015-12-08
Įdomus dizainas, simpatiškas, individualus, dinamiškas, patvarus, greitas.
Klirensas per mažas. Labai sunkiai parduoti. Salonas labai konservatyvus.

Labai tvirtas ir patikimas automobilis. Per 5 metų eksploatacijos ir 70000km tik kelis kartus buvo aptarnautas servise, ir tai tik dėl pakabos, taip pat teko pakeisti kuro siurblį. Mašinas skirta dviem, tada joje jautiesi labai komfortiškai. Gale vietos šiek tiek trūksta, labai žemos lubos, bet vaikams kaip tik. Gera dinamika, galingumo jam tikrai ne trūksta, važiuoja 180-200km/val net nesijaučia greičio, gerai valdomas, ekonomiškas, ima tik 8-10L/100km. Didelė bagažinė. Daug privalumų, šildomos sėdynės, kruizo kontrolė. Ir svarbiausia šiame automobilyje tai dizainas! Pritraukia visų aplinkinių dėmesį, visi fotografuojasi, klausinėja apie mašina ir pnš. Aišku automobilis daugiau skirtas moterims. Remontas nebrangus ir paprastas, tinka daug detalių nuo Golfo, Octavia, Seat ir Audi A4.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Volkswagen New Beetle 2.0, 1998y

2015-12-08
Išskirtinis automobilis, įdomūs dizainas, daug vietos salone. Automobilis atkreipia dėmesį.
Žema pakabą, girgždėjimai salone, valgo tepalą, nusitrina apdailos detalės.

Viduje yra atrodo didesnis negu atrodo iš išorės. Salone lengvai telpa 5 žmonės. Salone salonas labai primena Octavia. Priekinėse sėdynėse jaučiuosi kaip visureigyje. Gera garso izoliacija, bet po septynių metų eksploatacijos atsirado girgždėjimai salone. Plastikinis kėbulas, labai tvirtas. Turėjau avarija su Opel Omega, įvažiavo man į priekį iš dešinės puses. Teko pakeisti žibintą, posūkį, langų valiklio bakelį ir nudažyti sparną. Opelio žala buvo didesne. Kapotas, du sparnai, žibintas, radiatorius, iškrito ratas, ir lūžo bamperis. Aš iš eismo įvykio išvažiavau pats ir dar 4 dienas važinėjau kol neatvažiavau iki serviso. Kaip nebūtu keista nebrangiai kainuoja servisas, važiuoklė nuo Golfo, o variklis Passato. Dabar apie minusus: Salone nusitrina apdailos detalės, variklis valgo tepalą 1.5-2L 10000km. Labai žema pakaba dėl trumpos bazės, ir visi smūgiai einą į saloną.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Volkswagen New Beetle 1.8T, 2001y

2012-11-04
Isskirtinis dizainas, pigi eksplotacija, paprasta konstrukcija.
didokos kuro sanaudos, siokios tokios bedos su elektronika.

Taigi ka galiu pasakyti apie VW New Beetle 1.8T - variklis - vaziuoja smagiai, bet kuro sanaudos mieste 12-14l, lygiai tas pats ejo Audi ir kitus VW, turejo du lamda zondus - vienam sugedus kuro sanaudos tampa jau nemalonios, jei abu - mieste ir 18l gali pasiimti ramiai. Pakaba - golf 4, nieko baisaus, stabdziu diskai galiniai nuo 30lt, priekiniai nuo 60lt, zodziu nera ka daug pasakoti. Kazkokio isskirtinio vaziavmo su juo nera, kaip eiline bet kuri masina su panasiais kW. Kebulas - velgi kaip ir visi VW - atsparus korozijai. Elektra - jinai kelia problemu, turejau bedu su ABS sistema, dar galinio dangcio lempute degdavo pastoviai, ziema uzsaldavo kuro atidarymo dangtelis, buvo nekarta ir chech engine issiziebus, tad reikia atkreipti demesi perkant i tai.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2003 - 2005 (2003, 2004, 2005)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree