Volkswagen Jetta V 1.4 TSI Comfortline Reviews

Volkswagen Jetta 2007-2010
Engine l.:
1.4 l
Power:
90 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
9.8 sec
Avg. fuel consumption:
6.4 l
Recommends
Reviews: 3 -1
Average score: 3.5
Write review

Reviews (4)

Volkswagen Jetta V 1.6 FSI Trendline, 2005y

2015-12-08
Geri stabdžiai, didelis, patogus salonas, didelė bagažinė, nedideles kuro sąnaudos ramiai važiuojant.
Nepatikima, greitas svarbių mazgų nusidėvėjimas. Brangus remontas, trūksta dinamikos, labai silpnas variklis.

Pirkau automobilį šiais metais įmonėje kurioje dirbu pats. Bendri įspūdžiai nupirkus buvo 3 iš 5. Iki šiol tas įvertinimas dar aktualus. Automobiliui 9 metai, per tą laiką pateko į vieną avariją, buvo keistas kapotas ir priekinis stiklas. Variklis triukšmingas, kaip veliau išsiaiškinau tai buvo tepalo siurblys. Mano manymu variklis per silpnas tokiam kėbului. Viduje labai patiko muzika, groja geriau negu Lexus IS 350, patogus automobilis, sėdynės patogios, daug vietų įvairinom smulkmenom. Gale vietos taip pat daug, bet automobilis skirtas 4 žmonėms. Manau salonas yra geriausias iš visų šios klasės automobilių. Nervina mažas galinio vaizdo veidrodėlis dešinėje pusėje. Automobilis ilgą laiką stovėjo, per 9 metus pravažiavo tiktai 60000km. Žibintai pasidarė matiniai ir geltono atspalvio. Ką keičiau per tą laiką: Galinius sailentblokus, atraminius guolius, pagr. diržą, priekinius stabilizatorius, gale stabilizatoriaus gumos. Atrodo nedaug, bet viskas tai atsitiko vienų metu ir dėl to kainavo nemažai. Pastoviai išlysdavo įvairios problėmos, galu galė triukšmai atsirado pavarų dėžėje, atsibodo, pardaviau. Manau VAG'ai jau ne tokie kaip buvo ankščiau. Vienintelis dalykas kuris yra gerai padarytas šiame automobilyje yra salonas.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Volkswagen Jetta V 1.9 TDI Trendline, 2005y

2015-12-08
Ergonomiškas salonas, didelė bagažinė, stabilus kelyje. Užsiveda prie didelių šalčių. Ekonimiškas.
Vairuotojo matomumas, maži veidrodėliai, garso izoliacija, rūdys, antikorozinė danga.

Nupirkta atstovybėje su 30000km rida. Gera ergonomika, prieš tai važinėjau su Passat B5, tai greitai pripratau prie visko. Bendrai visi sako kad salonas intuityvus ir patogus. Keturiems žmonėms vietos pilnai užtenka. Penktam keleiviui vietos jau šiek tiek pritrūks. Bagažinė labai didelė tokiam mažam automobiliui. Vairuotojo matomumas man nelabai patinka. Labai maži veidrodėliai, bet jau pripratau. Garso izoliacija prastoka, ypač tai jaučiasi važiuojant greitkelių. Kelia automobilis laiko puikiai, posūkiuose taip pat. Variklio 1.9 TDI, 105 A.G pilnai užtenka mieste. Į užmiesti važinėju retai, tai man dinamikos ne trūksta. Žiemą problemų su variklio paleidimu nėra, prie -25С Lengvai užvesdavau. Pakaba sakyčiau kietoka, bet nemanau kad tai minusas, mūsų sąlygose kaip tik. Po 45000km pakeičiau stupicos guolį ir turbiną(garantinis). Slenksčius jau teko dažyti, dažai nusilupę ir pradėjo lysti rūdys. Antikorozinės dangos kažkaip nepastebėjau. Variklis ir salonas šildosi labai lietai, žiema trumpais atstumais važinėti šalta.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Volkswagen Jetta V 1.9 TDI Comfortline, 2005y

2013-03-26
ekonomiškas~ 6 L mieste. praktiškas- didžiulė bagažinė, užtektinai vietos gale. patvari važiuoklė iki 2005 m. vėliau jau nuo audi aliumininė. taisymas paprastas vidutiniais kaštais.
salonas vidutiniškas, nuobodus, komerciškas. mėgiamas vagių, brangus casko kaip tokiam automobiliui. turi didžiulį minusą- plaukiojantį smagratį (brangus malonumas). kieta pakaba, bloga garso izoliacija.

nieko daugiau iš vw neišspausi. kaip buvo tautos automobilis taip ir yra, na bent jau iki 2005 m. nes vėliau jau gamintojas pradėjo chaltūrinti ...
važinėju su vw jetta 1.9 tdi 2005 m, viena pilnesnių komplektacijų ir realiai neturiu ko verkti. viskas veikia taip kaip ir turi veikti dyzelis pompadūzas, garsus, iš pirmo žvilgsnio nerangus, bet tikrovėje labai netgi neblogas ir patogus auto. didelė bagazinė, gale vietos tikrai pakanka, aštrus vairavimas, kietoka pakaba suteikia sportiškumo. 77 kw tikrai pakanka, ypač mieste, didelis sukimo momentas čia turi daugiau reikšmės nei kw skaičius. autostradoj lenkiant tikrai nereikia jungti žemesnės pavaros, eina kaip bitutė:D visgi perkant reikia atkreipti dėmesį į komplektaciją, jei bus standartinis paketas, auto nepaliks jokio smagumo.
pas mane šildomos sėdynes, parktronikai, el veidrodėliai, sėdynės, lempų apiploviklis ir vebasto, kuri padeda varikliui greitai įšilti iki darbinės temp. asmeniškai man to pakanka. Visgi rinkdamasis auto ieškojau ekonomijos. Ją ir gavau- 5.5 - 6 l mieste, super:D
Auto neįdomus, negražus, bet praktiškas ir ekonomiškas, toks koks ir buvo suplanuotas dar prie vw pradžios ir nieko daugiau jam ir nereikia. Norit smagumo ir galios - imkit bmw.:D

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Volkswagen Jetta V 1.9 TDI Sportline DSG, 2006y

2012-08-26
Bagazines dydis stulbinamas. Komfortiskos sedynes..
Brangi pavaru dezes eksploatacija

Puiki dsg pavaru deze. Salyginai mazos kuros sanaudos. Itin erdvi bagazine. Patogios sedynes

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2007 - 2010 (2007, 2008, 2009, 2010)
Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree