Toyota Tundra II 5.7 4x4 Double Cab SR5 Reviews

Toyota Tundra 2007
Engine l.:
5.7 l
Power:
280 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
-
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 2 0
Average score: 4.5
Write review

Reviews (2)

Toyota Tundra II 5.7 4x4 Double Cab SR5, 2008y.

2018-12-04
Galia, nebijo perkrovų, nereiklus priežiūrai, geras pravažumas jei viskas gerai su 4x4, prestižas.
Intensyviai eksploatuojant linkusi gęsti greičių dėžė, silpna 4x4 elektronika, genda antrinė oro įpurškimo pompa (Secondary Air Injection Pump).

Automobilis pirktas prieš 5 metus (komentaras rašytas 2018 gruodį) su sugedusia greičių dėže. Buvo nupirkta padėvėta greičių dėžė. Tačiau po 2 metų pasijautė, kad esant aprovimui dėžė veikia netinkamai. Gali būti, kad blogai pradėjo veikti, nes buvo užkaitintas tepalas, mašinai užklimpus.
Be to buvo problemų su perjungimų iš galinių varomų ratų į 4x4. Elektronika ožiuodavosi, kartais įjungdavo 4x4, kartais ne. O po to atvirkščiai, kartais išjungdavo, kartais ne.
Gana greitai sugedo antrinė oro įpurškimo pompa (Secondary Air Injection Pump). Radau informaciją, kad po ilgesnio stovėjimo užvedus variklį reikia apie 30 sek palaukti prieš važiuojant, kol susidarys reikiamas slėgis pompoje (girdisi specifinis garsas, kuris maždaug po 30 sek nutyla). Priešingu atveju, ilgainiui pompa sugenda.
Prie 250000 mylių buvo pakeisti visi kuro purkštukai, blogai veikė tik 2 ar 3 purkštukai, bet buvo nuspręsta pakeisti visus. Kaina 560 eur už 8 purkštukus be darbų kainos.
Iš esmės automobilis patikimas, gedimai nevargina netgi negailestingai eksploatuojant ir nuolat trūkstant priežiūros. Pravažus, kol nesiožiuoja elektronika ir greičių dėžė.
Norėtųsi daugiau komforto, bet iš esmės automobilis atitinka savo laikmetį ir paskirti. Rekomenduočiau pirkti su turtingesne komplektacija, nes SR5 komplektacija skurdoka.
Realios kuro sąnaudos apie 20 ltr mišriu ciklu. Jei važinėjama tik mieste bus apie 23-24 ltr.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Toyota Tundra II 5.7 4x2 Double Cab SR5, 2008y.

2018-01-26
galia 5.7 motoro
nera

Gera mašina

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree