Toyota RAV4 II 2.0 VVT-i Sol Reviews

Toyota RAV4 2003-2006
Engine l.:
2.0 l
Power:
110 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
10.6 sec
Avg. fuel consumption:
8.7 l
Recommends
Reviews: 2 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (2)

Toyota RAV4 II 2.0 VVT-i Sol, 2005y

2015-06-09
Dinamika, Labai patikimas automobilis, lengvai valdomas.
Garso izoliacija, salono apdailą, kuro sąnaudos, nepigios originalios detalės.

Rav 4 buvo mano pirmas automobilis. Per visą naudojimo laikotarpį buvo tvarkyta: Priekinis stiklas 110eu, tepalai, filtrai 180eu. Galiniai svirtys 4vnt 250eu. Stabdžių diskai: 160eu + kaladėlės 50eu. Variklio pagalvė 40eu, stabilizatorių remontas 20eu. Visos detalės originalios. Bendrai automobilis man patiko. Gerai atrodo, aukštą pakabą, geras pravažumas. Gera ir patogi automatinė pavarų dėžė. Klimato kontrolė žiema automobilyje šilta, o vasara vėsu. Šildomos sėdynės, patogi kruizo kontrolė. Labai didele bagažinė. Kas nepatiko automobilyje: Labai kieta pakabą, bet iš vienos puses tai gerai, nes mūsų sąlygomis ilgiau tarnauja. Labai silpna garso izoliacija. Kuro sąnaudos 12-14l/100km. Salonas labai paprastas, plastiko ir odos kokybė prastoka. Bagažinės dangti reikia reguliuoti, nes blogai užsidaro. Paprastas krosoveris, saugiam ir tyliam vairavimui. Rekomenduoju.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Toyota RAV4 II 2.0 VVT-i 4x4, 2000y

2014-11-24
Dinamika, puikus matomumas, aukšta pakabą, puikiai valomas, patikimas, patvarus.
Labai triukšmingas važiuojant didelių greičių. Vis dėl to brangūs remontas, nors ir patikimas.

Važinėju su RAV'u jau 3 metus. 3 durys, 2.0L variklis, mechaninė pavarų dėžė, naujas išmetimas. Pirmas dalykas, kuris mane nustebino šiame automobilyje yra dinamika, iš vietos startuoja itin greitai. Geriausias miesto auto, kurį esu turėjęs. Užmiestyje automobilio galios trūksta, važiuojant greičiau negu 100km/val salone darosi labai triukšminga, ir po 120-130km/val jis jau nevažiuoja taip dinamiškai. Matosi, kad varikliui sunku sukti visus ratus. Kuro sąnaudos nemažos, ir mieste ir užmiestyje. Paprastas krosoveris, trūksta diferencialo blokiruotės. Bet pravažiuodavau tokioje bekelėje, kad pats buvau nustebęs. Stabdžiai puikus, tik nepatinka, kai vienas ratas patenka į duobė iškart įsijungia ABS, bet jau pripratau. Salonas padarytas kokybiškai, tik trūksta patogesnių sėdynių, nes po keturių-penkių valandų už vairo nugara pavargsta. Salono ergonomikai galiu pastatyti 10+, viskas patogiai išdėstyta, lengvai pasiekiama. Dėl patvarumo irgi statau 10 iš 10. Jokių rūpesčių, tik vieną kartą pakeičiau sailenblokus. Kaladėlės ir pnš nesiskaito. Rekomenduočiau imti tik durų. Jeigu perkat automobilį miestui, tai geriau nerasite. Įsibėgėja greitai, mažiukas, patotu prisiparkuoti bet kur.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2003 - 2006 (2003, 2004, 2005, 2006)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree