Toyota Corolla E14/E15 1.6 VVT-i Luna Start Reviews

Toyota Corolla 2009-2009
Engine l.:
1.6 l
Power:
91 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
10.4 sec
Avg. fuel consumption:
6.9 l
Recommends
Reviews: 0 -2
Average score: 2.5
Write review

Reviews (2)

Toyota Corolla E14/E15 1.6 Prestige MM, 2010y

2019-01-12
Kad nauja
Kuro sanaudos.

Paėmiau pakaitinę Toyota 2017 metų. Kuro sąnaudos ne 6.1 kaip rašo, o pravažiavus 200 km pusės bako nėra... ir važiavimas neagresyvus. Trasa miestas 50/50. Netraukia visiškai.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Toyota Corolla E14/E15 1.8 S, 2009y

2014-12-14
Patikima elektronika, geras, patikimas variklis.
Trūksta vietos salone, ypač gale. Labai brangus techninis aptarnavimas. Pavarų dėžė tragiška. Dideles kuro sąnaudos.

Pirktas 2008m. Pirmas įspūdis: garso izoliacija labai silpna, ypač prie arkų. Girdisi kai smėlis ar akmenukai muša per kėbulą. Salono apdaila pigi ir triukšminga. Ypač nepatiko lubos, jau po mėnesio kai kur matėsi nešvarumai ir dėmes. Tokios pačios lubos buvo pastebėtos ir Volkswagen automobiliuose. Sėdynes man taip pat pasirodė nekokybiškos, jau po poros mėnesiu matėsi nusidėvėjimas. Salono plastikas: valant mašina su dulkių siurblių su plastikinių vamzdžių kliudžiau daiktadėžė ir ant jos atsirado nubraižymai, kuriuos pašalint neįmanoma. Klimato kontrolės ekranas padarytas per žemai, saulėta diena blogai matosi. Robotizuota pavarų dėžė žiauriai nepatiko, labai lieta, pastoviai reikia laukti kai ji perjungs pavarą, kartais net pavojinga lenkti, nes gali nespėti, spaudi akceleratoriaus pedalą, ir niekas nesikeičia, tik praėjus porai sekundžių perjungia į žemesne pavarą, bet jau būna per vėlu. Kas 15tukst reikėjo koreguoti sankabą, o kainuoja nemažai. Gale labai mažai vietos, ypač jeigu priekinės sėdynės per daug atitrauktos. Vairas labai jautrus, važiuojant trasoj baisu pasukt vairą, nes reaguoja į kiekvieną pajudėjimą.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2009 - 2009 (2009)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree