Toyota Corolla E11 1.4 Terra2 Reviews

Toyota Corolla 1997-2000
Engine l.:
1.3 l
Power:
63 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
12.5 sec
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 3 0
Average score: 4.5
Write review

Reviews (3)

Toyota Corolla E11 1.4 Terra, 1998y

2016-12-15
Fantastic engine 1.3 16V dohc. Very good fuel consumption (around 16km/l). Great materials inside and outside. Incredible reliability. Electric system like new despite 18 years old! Great handling. One of the best gearbox and clutch system ever in its category, try to belive.
Nom "memory" in the tilting front seats.

I can give this feedback after over 351000 km, still going better than some brand new cars.
My favorite 100%

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Toyota Corolla E11 1.4 Terra4, 2000y

2015-03-07
Pakaba labai tvirta ir patikima. Geras valdomumas. Patogus ir transformuojantis salonas, talpi bagažinė. Geri stabdžiai.
Žema, valgo tepalus, kuro filtras keičiamas kartu su siurblių, kurio kaina yra beprotiška.

Nusprendžiau parašyti atsiliepimą apie savo Toyotukė. Turiu ja palyginus nedaug, šiek tiek daugiau negu puse metų. Bet jinai pas mane jau ne pirma, prieš tai turėjau 8 automobilius. Prasidėjo viskas nuo to, kad man atsibodo vairuoti mažyte Ford Ka, šeimai automobilis buvo per mažas. Toyota buvo antras automobilis, kurį tą dieną žiūrėjome. Iki kitų tiesiog nenuvažiavome, Toyota labai patiko. Stovis ne buvo idealus, bet tai sutvarkoma. Po pirkimo iš karto pakeičiau tepalus, filtrus, spyruoklės ir amortizatorius, taip pat norėjau pakeisti kuro filtrą, bet geriau nieko nedaryčiau.. Išaiškėjo, kad norint pakeisti tepalo filtrą, ji reikia keisti kartu su siurbliu, o jo kaina apie 500eu. Nusprendžiau palikti viską vietoj ir nekliudyti nieko nekeisti. Bet manęs lauke staigmeną, kai meistrai ištraukinėdavo filtrą, jie kažką ne taip padare ir dabar mašina užsiveda iš 3 ar 4 karto. Kol kas nėra laisvųjų 500eu, tai palikau viską kaip yra. Variklis šiek tiek valgo tepalus. Bendrai automobilis vertas dėmesio. Puiki pakaba, gerai perneša visus kelio nelygumus. Puikus valdomumas, geri stabdžiai. Salone jaučiuosi patogiai ir jaukiai. Vietos salone taip pat užtenka, bagažine talpi. Salone jokių pašalinių garsų. Ekonomiška, kuro sąnaudos nedidelės. Rudžių nėra. Nuo pirkimo pravažiavo 10000km, ir dar nei vieno karto nepavedė.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Toyota Corolla E11 1.4 Terra3, 1998y

2015-02-24
Kebulas labai mazai rudija, dugnas idealus. Duju skeptikai sakytu, kad neimanoma tiek pravaziuot su dujom, nes eda varikli. Ne tik jo nesuede per velniai zino kiek km, bet net ir tepalo nei laso nesuvalgydavo. Nebaisu statyt tamsioje vietoje- dalys nepaklausios. Variklio temperaturos rodykle nepajudedavo is vietos net tampantis Bavarijos kalnuose prie +35 karscio su pilnai ijungtu kondicionierium, o ziema uzsildavo zaibisku greiciu.
Truksta galios, ypac lenkimui. Gale mazai vietos sedintiems (remiasi galva i lubas ir kojos i priekine sedyne).

Mano modelis 1332cm3 kubaturos, 4e-fe tipo benzininiu motoru. Pirkau kai jau buvo nubegus 200kkm. Buvo idetos dujos, pirkau is Italijos. Pirkau 7 metu senumo. Kai parsivariau reikejo tvarkyti isore nuo keliu nubrozdinimu, ilenkimu, pakeisti nulauztas plastmases, variklis dirbo netolygiai- reguliavau degima. Pradejes vazineti pamirsau kas yra servisai, nepatvari vaziuokle ir aplamai kapota atsidarydavau kai reikdavo keist tepalus. As vis vaziavau, vaziavau, vaziavau, ... vaziavau. Veliau dejau tiesioginio ipurskimo dujas. Galiausiai pardaviau kai sviete skaiciai 358kkm. Nereali masina! Isvazinejau 10 metu. Galejau sest ir vaziuot nors i Afrika, nes zinojau, kad kely nepaves.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1997 - 2000 (1997, 1998, 1999, 2000)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree