Toyota Avensis III 2.2 D-CAT Premium Reviews

Toyota Avensis 2011-2012
Engine l.:
2.2 l
Power:
130 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
8.8 sec
Avg. fuel consumption:
6.0 l
Recommends
Reviews: 2 0
Average score: 3.5
Write review

Reviews (2)

Toyota Avensis III 1.8 Luna MS, 2008y

2015-05-03
Kuro sąnaudos, variatorius labai patinka, tik reikia priprasti prie jo. Įdomus dizainas. Gera garso izoliacija.
Rankinis stabdis yra elektroninis. Per žemas klirensas. Ilgai šildosi žiema.

Draugauju su šiuo automobilių jau 2 metus ir 50000km. Bendrai nieko blogo neatsitiko, tik vienas minusas, sudaužiau visa važiuoklė pavasariniuose keliuose.. Bet čia ne automobilio kaltė. Plačiau apie automobilį: Kėbulas labai minkštas, po kai kurio laiko atsiranda daug nubraižymų ir įbrėžimų nuo akmenukų. Bet kėbulas cinkuotas ir tokiuose vietose neatsiranda jokių parūdijimų. Priekinis langas irgi labai minkštas, po keliu akmenukų skilo ir buvo pakeistas kaip garantinis. Pakaba labai komfortiška, nieko blogo negaliu pasakyti. Interjeras patogus ir gražus. Odinis salonas atrodo žymiai geresnis už paprastą ir valosi lengviau. Variklis dinamiškas, tepalo nevalgo, dinamikos mieste užtenka, automobilis nėra sportinis, tokio darbinio tūrio jam užtenka, + labai ekonomiškas, o tai yra svarbu krizės metu. Kuro sąnaudos nuo 6.3l iki 10l/100km. Bagažine talpi ir patogi. Prie elektrinio rankinio stabdžio reikės priprasti, man dar nepavyko, paprastas rankinis buvo žymiai patogesnis.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Toyota Avensis III 1.8 Sol MS, 2009y

2015-01-07
Saugus, mažas apsisukimo spindulys, variatorius, valdomumas geruose keliuose, didelės kuro sąnaudos. Dideli veidrodėliai. Šildomos priekinės sėdynės.
Sėdynės greitai susidėvi, brangiai kainuoja pats automobilis, originalios dalys brangios.

Per visus naudojimo metus suteikdavo tik pozityvias emocijas. Puikios charakteristikos kelyje, labai komfortiškas. Prieš tai turėjau daug automobilių, labai patinka universalai dėl to kad galima atidaryti dangtį, įmesti nors ir šaldytuvą, uždaryti ir važiuoti. Gerai valdosi, nenusibosta ilguose kelionėse, užtikrintai laiko greitį 160-180km/val. Važiuojant gerų asfaltų net nesimato kaip greitis jau prie 180km/val. Pakaba kieta, bet labai patikima ir ilgai tarnaujanti. Daug saugos sistemų. Prie variatoriaus pripratau labai greitai. Sklandus persijungimai, be jokių trūktelėjimų. Greitai įsibėgėja, be jokių pašalinių garsų. Labai dideli veidrodėliai, matomumas puikus. Salone daug daiktadėžių. Nedidelės kuro sąnaudos, 7-8L/100km. Dėl techninio aptarnavimo irgi jokių problemų, tik eksploatacinės medžiagos ir važiuoklės remontas. Na, ir dar šiemet pakeičiau akumuliatorių, nes originalus mirė.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2011 - 2012 (2011, 2012)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree