Subaru Legacy V 2.5i Sport Navi Reviews

Subaru Legacy 2009
Engine l.:
2.5 l
Power:
123 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
10.3 sec
Avg. fuel consumption:
8.4 l
Recommends
Reviews: 1 0
Average score: 4.5
Write review

Reviews (1)

Subaru Legacy V 2.5i Comfort Navi AT, 2014y

2015-09-19
Patikimas, komfortiškas, gera garso izoliacija, ekonomiškas, erdvus salonas, didele bagažinė, gera garso sistema, yra aux, usb jungtis. Sportinė komplektacija.
Ilgai nustatinėjau sėdynė pagal save, labai mažas ekranas, labai gaila, kad dabar durys eina su rėmais. panelės plastikas labai kietas. Gaila, kad ne GT versija.

Neseniai tapau laimingas Subaru Legacy savininkas. Juodos spalvos automobilis, variklis 2.5 benzininis, 167 a.g Pavarų dėžė variatorius. Prieš tai turėjau Toyota Auris, tai lygint galiu tik su ją. Auris buvo geras automobilis per trys metus eksploatacijos buvau tik planiniuose techniniuose aptarnavimuose, daugiau jokių problemų su ją neturėjau. Pardaviau dėl to, kad vienas asmuo įvažiavo man į galą, kai praleidinėjau žmonės perėjoje. Dabar apie Legacy. Sportinė komplektacija, R18 ratlankiai, liukas, ksenonas, lietaus daviklis, šviesos daviklis, galinio vaizdo kamera, odinis salonas, usb, aux, gera garso sistema, ir svarbiausia puikus opozitinio variklio garsas. Po Auris'o reikėjo priprasti prie gabaritų, bet po savaitės pamiršau apie tai. Salone labai geras matomumas, puiku garsi sistema, liukas labai patinka, patogu rūkyti. Pats automobilis labai minkštas, mieste apsukos neviršija 1500. Vairuotojo sėdynė turi labai daug nustatymų. Salone vietos labai daug, man su mano ūgių 187 vietos užtenka. Bagažinė labai didelė į kelionė su šeima galima važiuoti laisvai. Mieste jaučiuosi labai užtikrintai, valdosi puikiai, garso izoliacija geresne negu Auris, kuro sąnaudos 8-10l. Variklis galėtu būtu šiek tiek dinamiškesnis, bet tam yra GT versija.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree