Subaru Impreza III 1.5 RA aut Reviews

Subaru Impreza 2007-2011
Engine l.:
1.5 l
Power:
79 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
15.1 sec
Avg. fuel consumption:
7.5 l
Recommends
Reviews: 2 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (2)

Subaru Impreza III 2.0D RS, 2010y

2017-10-16
Geras pravažumas, mažos kuro sąnaudos, kokybiškos apdailos bei salono medžiagos, smagus vairavimas, gera trauka, sukimo momentas stulbina.
Nėra.

Negendantis automobilis. Septyni metai vairuoju Subaru Impreza, diesel boxer varikliu, kuro sąnaudos mažos, vairavimas bei važiavimas smagus, žiemą vedasi be problemų, užklimpti neteko nei purve nei sniege. Variklis tvarkingas, keičiant tepalus laiku, jokių pašalinių garsų ar keisto variklio darbo. Super, man labai patinka!

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Subaru Impreza III 1.5 RA, 2008y

2015-05-20
Puikus valdomumas, visi varantys ratai, puikus matomumas, ekonomiškumas, aukšta surinkimo kokybė.
Variklis nevažiuoja ant mažų apsukų, sunkiai jungiasi atbulinė pavara. Didele kaina. Medinis plastikas salone. Maža bagažinė, mažai vietos galiniams keleiviams.

Išvaizda: Gal būt senesnis kėbulas buvo agresyvesnis, bet man irgi šitas patinka. Bagažinė labai maža, nors ir unevirsalo kėbulas, bet daug ko pervežti nepavyks. Gale vietos užtenka tik 2 žmonėms, trise ten sėdėti bus jau nepatogu. Salono plastikas tiesiog medinis, kaip kokiam Renault biudžetiniam. Variklis nustatytas dinamiškam važiavimui, pradeda važiuoti tik nuo 3000aps. Visada reikia laikyti apsukas, norint komfortiškai jaustis mieste. Valdomumas super! Dar neteko vairuoti geriau valdomo automobilio, automobilis gerai jaučiamas, kelia laiko kaip ant bėgių. Pavarų dėžė nebloga, labai trumpi bėgiai, tik nepatiko, kad labai sunkiai jungiasi galinė pavarą, bet kaip išsiaiškinau tai yra šiu dėžių ypatumas. Garso izoliacija nebloga, matosi kad yra bet variklio ir padangų garsas girdisi gerai. Pakaba kieta ir elastinga, kaip tik mūsų keliams. Važiuojant didelių greičių puikiai laiko kelią. Ekonomiškas variklis, kuro sąnaudos nedideles, apie 10l/100km. Dėl visu varomųjų ratų valdomumas puikus, žiema tai labai lengva pastebėti. Patikimas, jokių gedimų išskyrus planinių techninių aptarnavimų.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2007 - 2011 (2007, 2008, 2009, 2010, 2011)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree