Seat Ibiza 6J 1.4 TDI DPF Style Reviews

Seat Ibiza 2008-2010
Engine l.:
1.4 l
Power:
59 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
13.1 sec
Avg. fuel consumption:
4.3 l
Recommends
Reviews: 3 0
Average score: 3.5
Write review

Reviews (3)

Seat Ibiza 6J 1.4 TDI DPF Style, 2010y

2019-04-17
Mazos kuro sanaudos, gera garso izoliacija, patogi, pigi eksplotacija.
Mazai vietos gale, 3ims zmonems.

Važinėti 2-viems idealus, važiuoti gale 3 žmonėms nepatogu, nors deklaruoja, kad mašina 5-vietė. Mažos kūro sąnaudos, pigi eksploatacija, 1,4d gera trauka tiek miestui, tiek trasoje, gera garso įzoliacija. Nusipirkus rekomenduočiau pasidaryti antikorozinį, kad galva rami būtų. Šiaip mašiniukų patenkintas, kažkokių priekaištų neturiu, važiuoja tikrai linksmai. Jei mašiniukas neuždrožtas, tarnaus puikiai.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Seat Ibiza 6J SC 1.2 TSI Ecomotive Style, 2014y

2015-11-03
Labai gera garso izoliacija, labai maloniai valdomas, minkšta pakaba, ekonomiškas.
Labai didele automobilio kaina. Silpnas variklis, yra daug pigesnių ir geresnių konkurentų.

Kai kuri laiką teko važinėti su šiuo automobilių. Iš išores, mano manymu tai labai simpatiškas ir gražus automobilis. Dizainas labai modernus ir šiuolaikiškas. Bet tik įsėdus į saloną supranti, kad salono detalės ir apdailą labai nekokybiška ir pigi. Visur kietas plastikas, vairas ne odinis, labai silpnos durų rankenos. Nėra galinių el. langų. Nepatogios sėdynės, salone viskas labai paprasta. Konkuruoti šitas automobili gali su Hyundai Solaris ir Chevrolet Aveo, bet jie kainuoja žymiai mažiau už Seat. Vienas dalykas kuris man patiko tai automobilio valdymas ir pakaba. Dinamika labai nepatiko, nors komplektacija ir bazinė, bet lėtesni automobilį sunku rasti, mano tėvo senukas Golfas turi tokia patį dinamiką. Bet valdosi labai gerai, pakaba dirba tyliai ir minkštai. Garso izoliacija puiki. Apibendrinant galiu pasakyti, kad automobilis nekainuoja tokių pinigų. Jeigu jis butu pigesnis, tai butu puikus, ekonomiškas miesto automobilis su puikių dizainų, bet..

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Seat Ibiza 6J SC 1.4 TDI DPF Reference, 2010y

2015-09-26
Labai ekonomiškas, stilinga išvaizda, nebrangios detalės, gera trauka.
Suodžių filtras, kieta pakaba su R17 ratais. Nelabai patikimas, reikia dažnai remontuoti.

Pirkau prieš 2 metus, su 33000km rida. Šiuo metu 104000km. Kas atsitiko per šį laikotarpį: Mirė suodžių filtras, teko jį pašalinti ir perprogramuoti. Kainavo apie 230eu. Buvo nupirkta papildoma metalinė variklio apsauga. Apsaugojo jau nei vieną kartą, labai rekomenduoju, kaina apie 40eu. Sugedo elektrinis bagažinės atidarymo mygtukas. Dingo garso signalas. Sukant vairą atsirado pašalinis garsas, užsidegė AIRBAG lemputė. Keistas pagr diržas su rolikais. Pildžiau kondicionierių. Keičiau stabilizatorių traukės, kaladėlės, atraminius guolius, priekinius sailentblokus. Bendrai automobilis labai patinka, pakankamai nebrangus išlaikymas, nebrangios detalės. Su R17 ratais pakaba gana kieta. Variklis ekonomškas ir patikimas, keičiu tepalus kas 8000Km. Kuro sąnaudos tokios: Su 50L bakų pravažiuoju 1000-1100km.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2008 - 2010 (2008, 2009, 2010)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree