Rover 45 2.0 TD Classic Reviews

Rover 45 2004-2005
Engine l.:
2.0 l
Power:
74 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
10.6 sec
Avg. fuel consumption:
5.4 l
Recommends
Reviews: 6 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (6)

Rover 45 2.0 TD Classic, 2004y

2013-12-02
Atsparumas rūdims Manevringumas Ekonomiškumas (mieste 6 l su trupučiu,turint omenyje, kad traukos jame tikrai yra) Nebrangios detalės (pakaba visa principe tinka nuo civic'u) Nebrangi pati mašina (lyginant su vokiečiais, net kelis kart pigesnė) Stipri pakaba (nebijanti lietuviškų kelių) Pritraukianti išvaizda Paprastas remontas (nėra nei imobilaizerių, nei prigrūstos nereikalingos elektronikos, turint gerą įrankių komplektą viską galima tvarkyti pačiam) Važiavimo komfortas
Šios mašinos minusai pasireiškia pagrinde salono medžiaginėje apdailoje- medžiaga nuo durų, taip pat ir nuo stogo linkusi atsiklijuoti Išorinės durelių rankenos turi tendenciją išsilupti El. langų pakelėjai mėgsta pagesti

Turiu šį roverį 2 metus. Itin taupus, kurui neišrankus dyzelis. Kėbulas nelinkęs rudyti, tad su rudim bėdų tikrai nebus. Manevringas, ant kelio tvirtai stovintis automobilis su tvirta pakaba nebijančia lietuviškų kelių. Perkant reiktų apžiūrėt salono būklę bei patikrint visus langus, durelių rankenas, nes kaip išdėsčiau minusų skiltyje tai ir yra pagrindinės ir bene vienintelės ligos šitoj mašinoj. Jei nenori išėjęs į kiemą svarstyti kuri iš tų 5 vienodų audi yra tavo, tai pirk šį daikčiuką ir nepasigailėsi. Bent iš minios išsiskirsi ir dar gerokai mažiau sumokėsi nei už vokietį.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Rover 45 2.0 TD Classic, 2005y

2013-06-23
Gražus odinis salonas, mažos kuro sąnaudos, gera kaina, gera trauka.
Mažai vietos keleiviams

Automobilį turiu dar tik metus,pirkau parvežtą iš Vokietijos, buvo daužtas,bet sutvarkytas. Deja nepilnai,dar teko tvarkyti radiatorių. Bendrai paėmus daugiau tvarkyti beveik nieko nereikėjo,tik stabdžių diskus perlydyti,stop lemputę pasikeisti,bet čia jau einami patvarkymai visom mašinom. Kuro sąnaudos labai mažos - 5-6L mieste. Išvaizda ir išore ir vidumi patenkintas.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Rover 45 2.0 D, 2001y

2013-04-24
Ekonomiškas, gan patrauklios išvaizdos. Tvirtas, manevringas, gan paprastas savo komplektacija.
Garso izoliacija, daugiau nepastebėjau.

Važinėju apie metus, problemų kol kas neturėjau. Mašina neprašė jokio remonto išskyrus kosmetinį(roverių bėdos, durelių ir lubų medžiaga atlimpa). Lengvai valomas odinis salonas. Daug neryja, o traukia pakankamai normaliai. Nereikėjo jokių dalių pirkti kol kas, bet su išmanančiais žmonėmis kalbėjau,tai dalis lengva rasti, nes šitas roveris nėra roveris, o Honda labiau, tai tinka ir Hondos dalys. :) Neišmanantys žmonės dažnai atkalbinėja pirkti roverį vien dėl to,kad galvoja jog roveris yra roveris vis dar. Bet nuo 2000 metų roveris yra Honda, paklauskit bet ko ir visi atsakys,kad Hondos varikliai neužmušami. :)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Rover 45 2.0 D, 2001y

2013-01-07
Vietos uztenka tiek prieki tiek gale sedinciam, ekonomiskas 5-6l/100km., labai patvari, maloniai vaziuoja, graziai atrodo..
Veliurinis salonas, prilimpa viskas. Lubos atlipusios, el. langu pakelejai streikuoja.

Turiu sita automobiliuką jau kelis metus... tikrai daug pinigu i ji nedejau, labai geras automobilis, labai ji myliu. Nors esu jaunas vaikinas, tikrai neramiai lb vazineju su juo kai kada, bet stengiuos... variklis super yra.... pavaru deze gera, kas susije su pakaba tai super, patvari labai. Grazai atrodantis automobiliukas. Ekonomiskas. sunku kariaut su salonu (veliuriniu). Jeigu odinis tai isvis super atrodo jis. REKOMENDUOJU!

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Rover 45 2.0 TD Classic, 2004y

2012-11-09
gera pakaba, malonus vaziavimas, kebulas nerudija, gera isvaizda, grazi salono apdaila
Brangios detales, elektronika.

Geras tvirtas automobilis uzsakinejau kuro siurbli net is britanijos nes lietuvoj tokio kito neradau, o naujo kaino ojojoj kokia. Per pora metu buvo problemu su elektronika brangiai uz remonta nemoke

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Rover 45 2.0 D, 2002y

2012-10-04
Kuro sąnaudos, kontrastiškumas, eksterjeras, talpi bagažine, patvarus variklis ir transmisija bei pakaba.
Salono apdailos kokybe, pakankamai sunku gauti detales, mažai vietos keleiviams, variklio trauka mažoka.

Važinėjau apie 4 metus teko tvarkyti starterį, kuro siurblio elektrinė dalį buvo trūkės akceleratoriaus trosas, ir einami remontai pakaba, filtrai ir t.t.
Salono apdaila iš pirmo žvilgsnio atrodo kokybiška, bet pavažinėjus ilgesni laiką pasirodė kad viskas tarška barška ir panašiai tas erzino, bet audio aparatūra išgelbėjo.
Gale vietos mažoka jie 3se gale tai košmaras, bagažinė talpi.
Važiavimas minkštas, malonus vis dėl to nepriklausoma pakaba duoda savo.
Manevringas ir vikrus tas ypač aktualu mieste.
Kuro sąnaudos superinės daugiau 6 litrų norėdamas nesudeginsi mieste.
Variklio trauka vidutinė norėtusi daugiau, bet mažos kuro sąnaudos tai kompensuoja.
Išvaizda 10 balų, čia net komentarai manau nebūtini pastačius šalimais lietuviu pamėgtus BMW, Audi, VW ir rover 45 nėra ką ir lygint. Eksterjeras super.
Bendrai automobilis manės nenuvylė nors perkant buvau labai kritikuojamas, kad mašina nesugebės net iš turgaus išvažiuot iškarto suges, detaliu nerasiu turėsiu bedą, nors buvo atvirkščiai bėdos neturėjau. o su detalėm problemos šiokios tokios yra nes parduotuves pardavėjai nepripažįsta tokio automobilio todėl tenka sakyti kad čia honda civic.
Kainos detaliu pakenčiamos aišku su golfo nelyginkime bet ne golfu ir važiuojame todėl už tai susimokėti tenka.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2004 - 2005 (2004, 2005)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree