Rover 400 II 420 GSI Reviews

Rover 400 1995-1996
Engine l.:
2.0 l
Power:
100 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
8.8 sec
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 3 0
Average score: 3.5
Write review

Reviews (3)

Rover 400 II 420 GSI, 1996y

2013-07-24
Patvari ir paprasta važiuoklė, nebloga trauka, neblogos kokybės salono detalės, patvari elektronika, nebrangios dalys.
Kaip universalui maža bagažinė, kėbulo korozija, didelės kuro sąnaudos, garso izoliacija.

Automobilį turiu jau virš metų, iš variklio skyriaus problemų neturėjau, važiuoklę tvarkiau tik prieš tech apžiūrą, keičiau sailenbloko gumą, guolį, ir vairo traukių antgalius už dalis sumokėjau apie 150 lietuviškų, dalis pirkau tikrai ne pačias pigiausias. Šiaip elektronikos daug nėra, bet ir tiek kiek yra nebuvo sugedus, išskyrus gamyklinę signalizacija su imobilaizeriu kurią teko ,,išoperuoti". Važinėjant benzinu variklis traukos dar tikrai turi. Mano manymu šio kaip universalo bagažinė yra tikrai mažoka. Korozija automobilio kėbulą ,,ėda" tikrai greitai, kuro sąnaudos tikrai nedžiugina dujų mieste suvartoja ~13ltr. tiesiame kelyje ~10ltr. benzino mieste ~10ltr, tiesiame ~8. Ir visa tai važiuojant ne pensininko režimu, bet ir ne lenktynininko, garso izoliacijos nerasta, tarška viena kita plastmasė salone. Per visą laiką kiek automobilį turiu buvo visko ir remonto ir važiavimo, bet kitą kartą sėsčiau į kiek naujesnį Roverį.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Rover 400 II 416 Si, 1999y

2013-01-01
pigiai parduodami dažniausiai,su mažom ridom,patikima hondos vaziuokle,talpi bagažine,pilni laužynai daliu
megsta rudys

Neblogas automobiliukas prarades savo verte del problemu su variklio tarpine . pirkau is draugo su tarpines defektu.žmogus du kartus keite tarpine nežinodamas kad siem modeliams tinka tik daugiasluoksne tarpine. pastaraja idejes atvažinejau apie 10000km ,problemu iki siol nera.maloniai padarytas salonas,talpi bagažine ,pakankama variklio trauka.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Rover 400 II 420 GSI, 1996y

2012-10-14
Gražus ir patogus salonas, patvari važiuoklė.
Korozija, bagažinė kaip universalo mažoka.

Šį automobilį vairuoju dar visai neilgai, spėjo ir nuvilti ir nudžiuginti. Dalys gan nebrangios, važiuoklė itin patvari, galios turi, bet ne per daug, kaip tokių metų mašinai salonas tikrai labai gražus, ir komplektacija visai nebloga.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1995 - 1996 (1995, 1996)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree