Renault Scenic III 1.9 dCi Bose Edition Reviews

Renault Scenic 2011-2012
Engine l.:
1.9 l
Power:
96 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
10.6 sec
Avg. fuel consumption:
5.5 l
Recommends
Reviews: 4 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (4)

Renault Scenic III 1.6dCi Energy Bose Edition, 2013y

2018-08-27
Itin talpus, patogus, ekonomiskas.
Sedyniu medziagu kokybe galetu buti geresne, nesviecia ant vairo piloto mygtukai. Uzuolaideles prastos kokybes.

1.6 dci variklis ko gero geriausias rinkoje, tikrai ekonomiškas ir dinamiškas. Automobilis labai talpus ir patogus kelionėse. Dauguma būna labai geros komplektacijos.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Renault Scenic III 1.5dCi TomTom Edition EDC, 2012y

2016-10-23
Salono medžiagų kokybė, mažos kuro sąnaudos, eksplotacijos kaštai maži
Filtrai galėtų būti išdėstyti patogiau

Automobilį turiu šiek tiek daugiau nei metai. Teko keisti tik tepalus ir fitrus. Perkant geriausius filtrus bei tepalus reiks išleisti apie 80 - 90 eurų, mano nuomone kaina vidutine.
Salonas labai patugus, tvarkingas ir ergonomiškas. Automatine greičių dėžė EDS su dviguba sankaba labai puikiai veikia. Su automobiliu važiuoti labai patogu ir konforto atžvilgiu ir dinamikos. Stebina automobilio trauka, kai pagalvoji jog po kapotu vos 1.5 dyzelinis variklis, norint aplenkti kitą eismo dalyvį problemų nekyla ir vis dar veide išspaudžia šypseną. Važiuoklė tikrai patvari net ir važinėjant žvyrkeliais. Automatinė stabilumo kontrolė veikia labai gerai - gali ir nebūti labai geras vairuotojas ji visada padės grįžti į kelią.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Renault Scenic III 2.0 16V Privilege X-Tronic CVT, 2014y

2015-02-26
Labai patogios sėdynės, daug reguliavimų. Gražus interjeras. Geras navigatorius, kokybiškas ir patogus monitorius. Nebloga audio sistema. Labai kokybiški žibintai, suteikia gera matomumą. Puiki kruizo kontrolė. Sklandus variatoriaus darbas.
Nėra galinio vaizdo kameros. Valytuvų konstrukcija netinka mūsų žiemai. Dideles kuro sąnaudos.

Automobilis pirktas prieš 8 men. Automobilis labai patinka. Patogus, gerai valdomas, manevringas. Tik šiek tiek gąsdina kuro sąnaudos. Automobilis atrodo nedidelis, bet viduje labai erdvus. Labai didele bagažinė. Galinės sėdynės lengvai sudedamos ir reikalui esant gali būt išimtos. Po kojomis yra specialios daiktadėžės. Taip pat yra daiktadėžės po sėdynėmis. Dinamika ne sportiška, bet įsibėgėja pakankamai greitai, ir greitį laiko užtikrintai. Trasoje 140-150 galima važiuoti ramiai. Gerai valdomas, greitu posūkių mašina nemėgsta, bet problemų nesukelia, gerai veikia stabilizacijos sistemos. Gale vietos labai daug, patogu vežioti vaikus. Iš pradžių nenaudojau kruizo kontrolė, bet dabar be jos negaliu, labai patinka. Muzika groja normaliai, yra USB jungtis. Bendrai automobilis ir išorėje ir viduje atrodo tvarkingai ir maloniai. Pakaba minkšta ir rami. Labai gera garso izoliacija, variklio nesigirdi visiškai. Nepatiko maži klimato kontrolės mygtukai. Tas pats ir su muzika. Kuro sąnaudos mano manymu labai dideles, 13L/100km mieste ir 10L/100 trasoje. Manau tai yra nepriimtina beveik naujam automobiliui.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Renault Scenic III 1.6 16V Expression, 2010y

2015-02-21
Kondicionierius, ESP, el langai, veidrodėliai, ABS, EBD, ASR yra jau bazinėje komplektacijoje. Transformuojamas salonas, mažos kuro sąnaudos.
Sėdynių audinys greit išsipurvina. Akceleratoriaus pedalas ne taip greitai reaguoja į paspaudimą kaip norėtųsi. Retas modelis musu šalyje.

Iš pradžių norėjau nupirkti Kangoo, bet darbe bendradarbis parodė savo Renault Scenic ir aš supratau, kad Kangoo su Scenic net negalima lyginti, Scenic labai patiko. Kangoo buto tik šiek tiek praktiškesnis, jame galima vežioti daugiau krovinio, bet tam atvejui aš turiu mikroautobusą. Po kelių savaičių aš jau buvau Renault Scenic III 2010m. Savininkas. Komplektacija Expression. Automobilis užtikrintai stovi kelyje ir labai lengvai valdosi. Labai lengvas vairas, puikus matomumas, komfortiška pakaba. Matosi, kad konstruktoriai labai gerai apgalvojo saloną. Sėdynės turi daug reguliavimų, o gali būti lengvai išimti. Taip pat yra labai daug daiktadėžių įvairiuose vietose, kas labai patogu. Automobilis turi nebloga klirensą. Gera garso izoliacija miesto sąlygomis ir užmiestyje. Puikus matomumas, naktį žibintai puikiai apšviečia kelią. Patiko garso aparatūra, groja kokybiškai ir garsiai. Nebloga variklio dinamika, esant mažam darbiniam tūriui. Kuro sąnaudos neviršija 7l/100km. Mechaninė 6 pavarų dėžė, 6 begį galima jungti jau važiuojant 80km/val. Elektroninis prietaisų skydelis, galima reguliuoti spalvą ir ryškumą. Su el. rankinių stabdžių lengva judėti iš vietos į kalną.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2011 - 2012 (2011, 2012)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree