Renault Clio IV 1.5 dCi Authentique Reviews

Renault Clio 2012
Engine l.:
1.5 l
Power:
55 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
14.3 sec
Avg. fuel consumption:
3.6 l
Recommends
Reviews: 1 0
Average score: 5.0
Write review

Reviews (1)

Renault Clio IV 1.5 dCi Energy Business, 2013y

2015-10-19
Gražus, modernus, šiuolaikiškas automobilis. Labai ekonomiškas. Gražus, patogus ir erdvus salonas. Kokybiškos salono detalės. Stabilus trasoje ir labai greitas mieste.
Kol automobilis naujas sunku rasti kažkokius trūkumus. Galima butu paminėti, kad parktronikai panikuoja per anksti, jie ne padeda, o atvirkščiai trukdo.

Automobilis buvo nuomojamas Prancūzijoje, per savaite buvo pravažiuota 2500km. Dabar plačiau apie svarbiausius dalykus. Variklis: labai geras, turi traukos, labai ekonomiškas. Kuro sąnaudos neviršija 5L/100km. Nežiūrint į tai, kad automobilis daugiausiai buvo ekspluotuojamas trasoje ir vidutinis greitis buvo 130Km/val. Spaudžiant akceleratorių važiuojant 130Km/val jaučiasi pagreitėjimas. Mieste yra labai dinamiškas, iš vietos juda gana greitai. Taip pat variklis yra labai tylus, salone jo visiškai nesigirdi. Yra sistema Start-Stop. Iš pradžių nervino, bet vėliau pripratau. Atsistojus ir paleidęs sankabą variklis išsijungia, o paspaudus vėl užsikuria. Šia sistema galima išjungti, bet po kito variklio paleidimo vėl įsijungia. Pavarų dėžė 5 begių, veikia normaliai, bet pavaros jungiasi ne taip sklandžiai, kaip buvo ankstesniuose modeliuose. Valdomumas irgi neblogas, gana stabiliai jaučiasi kelyje. Aikštelėse vairas yra labai minkštas, o važiuojant, kuo didesnis greitis tuo vairas tampa kietesnis. Salonas padarytas iš gana kokybiškų materialų. Pagrindine panelė minkšta, bet kitos salono detalės gana kietos. Atrodo stilingai ir šiuolaikiškai. Prietaisu skydelis primena motociklus, bet gana patogus ir lengvai skaitomas. Pats skydelis skaitmeninis. Gera garso izoliacija, variklio išvis nesigirdi, šiek tiek yra vėjo ir padangų triukšmas. Bagažinė didele ir patogi, gaila tik nėra jokių laikiklių ir tinkleliu daiktams pritvirtinti. Posūkiuose maišai iš parduotuves skrenda per visą bagažinė. Gera ir labai lengvai skaitoma navigacija. Bendrai automobilis neblogas ir man patiko.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree