Renault Clio III 1.2 16V Expression Quick. Reviews

Renault Clio 2008-2008
Engine l.:
1.1 l
Power:
57 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
14.9 sec
Avg. fuel consumption:
5.6 l
Recommends
Reviews: 2 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (2)

Renault Clio III 1.6 16V Extreme, 2006y

2015-07-22
Gera garso izoliacija, ekonomiškas variklis, stabilus dideliuose greičiuose. Lengvai parkuotis, mažiukas. Patogus ir ergonomiškas salonas, talpi bagažinė.
Brangus aptarnavimas oficialioje atstovybėje, brangios originalios detalės.

Tikras šiuolaikiškas automobilis. Greitas, manevringas, ekonomiškas. Puikus automobilis eksploatuojant miesto sąlygomis, labai lengvai parkuotis, lengva įlįsti bet kur. Bet jis gerai jaučiasi ne tik mieste bet ir trasoje, stabilus dideliuose greičiuose. Aukštas klirensas, kaip tik pritaikytas mūsų keliams. Erdvus salonas, patogu keliauti 4 žmonėms. Bagažinė nelabai didelė, atitinka savo klasei. Lengvai užsikuria prie didelių šalčių. Pakankamai patikimas. 2 kartus keičiau ABS daviklius, servise sakė kad tai yra nuo blogų kelių. Keistas vairo traukės antgalis, taip pat dėl kelių kokybės. Buvo keistas generatoriaus guolis ir kaladėlės. Ir kas 10000km Tepalus ir filtrus. Dalių kainos dideles ir remonto taip pat. Bet aš remontuoju tik oficialioje atstovybėje ir dedu tik originalais detalės. Jeigu remontuoti pigesniuose servisuose ir dėti neoriginalą būtu žymiai pigiau. Kuro sąnaudos 6-9L/100km.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Renault Clio III Societe 1.2 Access, 2006y

2014-07-01
Kuro sanaudos, pavaru deze labai gera miestui, patogios sedynes, nebarskantis salonas (nors ir neaukstos klases auto), labai geri stabdziai, bei bendrai nedaug pinigu prieziurai reikalaujantis automobilis.
Silpnokai traukia (44 kw), nera didelio malonumo vairuoti(automobilis labiau praktiskas nei efektingas).

Geras miesto automobilis uz nedidele kaina.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2008 - 2008 (2008)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree