Opel Vectra C 1.9 CDTI Sport / GTS aut Reviews

Opel Vectra 2006-2007
Engine l.:
1.9 l
Power:
110 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
10.0 sec
Avg. fuel consumption:
6.9 l
Recommends
Reviews: 25 -4
Average score: 4.0
Write review

Reviews (29)

Opel Vectra C GTS 2.2 DTI ActiveSelect, 2002y.

2018-09-10
pigus islaikyt
kaip ir nera

Vectra 2,2 pirkau jau 4 metus važinėta Lietuvoje, technikinę praėjau iš antro karto smulkūs gedimai, šiaip bėdų neturėjau puikus auto, nepirkit grabų ir nebus problemų,

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C GTS 2.2 DTI ActiveSelect, 2003y.

2018-02-02
Kėbulas nerudyja.Važiuoklės remontas nepigus bet paprastas.2 zonų klimato kontrolė.
Ilgai neužšyla nors termostatą pakeičiau.Valytuvai grybą pjauna Visa elektra kas bandyta pagaminti moderniau už ankstesnius modelius pjauna grybą.Važiuoklė nepatikima .Salono medžiagos prastos. Net FIATAS kėlė mažiau problemų kaip VECTRA C

2003 metų 2,2 dizelinas automatas. Gal tokia pakliuvo, bet tai auto su įvairiausiom elektronikos problemom. Vairo padėties daviklis, klimato valdymas ,ir kita begalė bėdų. Važiuoklė tai irgi tikrai nieko gero, ypatingai gale. Priekyje vien šarnyro kaina prasideda nuo 80 eur, nes eina komplekte su šake ir salenblokais. Kai kurių detalių kainos-kosminės, net VOLVO remontuoti pigiau. Galinis guolis rimtesnis 120 eurų. Salono medžiagos prastos kokybės, sėdynės šiek tiek geresnės, langų ir veidrodžių valdymas nepatogus ir dar, turi žiūrėti ką spausi nes daug knopkių vienoj vietoj. Kad pakeisti vandens pompą reikia beveik variklį išimti. Variklio trauka, normali. Buvo problemų su oro srauto davikliu, interkolerio šlangomis. Visi variklio priekio itempėjai ir škivai pakeisti. Pavarų dėžei didelių priekaištų neturiu ,pavaras kol kas jungia gražiai Kuro sąnaudos vidutinės vasarą apie 7,5 . Variklis dumo nemeta.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 1.9 CDTI Elegance aut, 2005y.

2018-01-28
Pigus eksplotavimas ,mažos kuro sąnaudos ,gera trauka.
dizainas kitiem gali neitikti

Turiu šį automobilį trys metus, pirkau nuo tralo su elektronikos gedimais, elektrikas sutvarkė už 80e viską, nuvežiau į servizą tepalus, filtrus ir t.t. pakeičiau, tai tik po dviejų metų teko tvarkyti važiuoklę, o šiaip jokių problemų daugiau neturėjau, kuro siurbčioja labai mažai, gyvenu užmiestyje tai vidurkis gaunas 5.5~ vasara, žiema iki 6.7~ 110kw trauka puiki, automatas dirba taipogi gerai, Visą važiuokle gali perinkti už 150 eurų, tad eksploatavimo kaštai tikrai maži, rudyt man nerudyjo nežinau kaip kitos.. Vairas elektroninis tad kas nevažiavęs kiek bus keistokas jausmas, bet labai greit priprantama

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 3.0 V6 CDTI Cosmo, 2007y.

2018-01-04
Kaip už tokią kainą tai gerų metų ir privalumų pilnas automobilis. Adaptyviniai žibintai, ventiliuojamos sėdynės, automatinis bagažinės dangtis, važiavimo komfortas - nesugalvoju kokį dar automobilį galima nusipirkt už tokius pinigus ir su vokišku patikimumu.
Galbūt norėtųsi mažesnių kuro sąnaudų, bet iki 8 ltr/100km tikrai nėra didelės kai pagalvoju, kokią vairavimo dinamiką ir variklio resursą gaunu.

Patvarus patikimas automobilis, vienas džiaugsmas važinėtis. Nedidelės eksploatacinės išlaidos.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 2.2 DTI Essentia, 2003y.

2017-09-27
geras
blogas

Automobilis puikus

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 2.2 Elegance, 2006y.

2017-09-07
patvari pakaba,ekonomiskas,talpus.
korozija

Opel Vectra 2,2 benzinu 2006m atvazinejau 6 metus, prasukau apie 170000 km ir jokiu rimtu problemu neturejau,labai minksta pakaba,kaip laivu plauki,vazinejau ir rusijos ir ukrainos keliais,ju stovis tikrai blogesnis nei lietuvos keliu,taciau ir pakaba atlaike ir konfortas geras,nedideles kuro sanaudos ir trauka gera,vietos daug,erdvus automobilis.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C GTS 2.2 DTI, 2004y.

2017-09-07
Gerų metų ir gerai atrodo už tokią kainą
Pastovios problemos. NEPIRKIT!

Opel vectra C 2.2 DTI
Kaip jau čia ne vienas rašė viskas gerai, kol gerai, bet kai pradeda byrėti tai per metus servise praleidžia daugiau nei aplamai važinėji.
Ligos:
Dingstanti trauka (daug variantų turbina, šlangos, egr, degimo kampas ir dar daug kitų.)
Vairo kolonėlė (restauracija apie 250e)
Kuro siurblys (500-700e)
Pusašis (~150e)
Problemos su elektra gan dažnai įsijungia vairo stiprintuvo ženkliukas ir anti praslydimo kurie iš esmės nieko nesudaro, bet tech nepraeisit, posūkių neatmetinėja ir taisymas atsistos daug. Ši problema nėra susijus su vairo stiprintuvu ji tiesiog įsijungia ir nebedingsta (pats netvarkiau, bet kiek teko domėtis kaina ~300e.
Neiskuria kai šilta. Pagrinde pavasarį kai iš po nakties būna dar vėsu iš ryto užsikursit normaliai, tačiau dieną orui pašilus kuriasi, kaip senas laužas prie -30, o problemos kokios tik nori nuo kuro siurblio iki degimo kampo taisoma bandymo būdu kitaip sakant galit įkišti 1000e ir problemos vistiek nerasti.

Ir dar čia toli gražu neviskas. Žodžiu pradėjus byrėt sukišit 2 x daugiau nei mokėjot ir čia tikrai ne vienetinės bėdos ankščiau ar vėliau visiem nutiks tas pats.


NEPIRKIT!

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 2.2 DTI Elegance, 2002y.

2017-03-20
mazos kuro sanaudos
trukineja velenas

geras auto jei ne... trukineja velenas trukineja spiruokles daznai, amortikai galinei nelaiko, girgzdukai i metus reik keist. o apie salono kokybe tai patyliu :) geras auto. lietuviams svarbu kad pigiai vazuoja, o jis tai pigiai vazuoja ;)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 1.6 Club, 2002y.

2017-02-23
Patvarumas,patikimumas,be turbinos,galia kai 15 metu auto visai gerai atrodo,kuro sanaudos
Apdailos medžiagos lengvai susibraižo

Sveiki.Nusprendžiau parašyti apie savo auto Opel Vektra C 3,2l 155kw V6 GTS Prieš perkant daug domėjausi ir buvau radęs įdomu faktą apie šį auto jeigu kažkas su varikliu problemos yra tai vietoj keliant apsukas ant laisvu ar važiuojant nekyla daugiau 4,5 tūkstančio apsukų nes kažkoks daviklis yra jeigu kompresija maža ar kažkokios kitos problemos rimtos su varikliu.Lenkijoj vieni buvo sugalvoja atjungti daviklį kad kiltu apsukos bet to daviklio mašina nesikūrė tai sugalvojo užtemti tai nutraukė pagrindinį diržą.Po to domėjosi kodėl taip nutiko į vokiečiu centrą rašė ir gavo atsakymą kad tas daviklis stabdo variklio darbą kad varikliui kažkas negerai reikia gilintis o jie visai atjungė ir be jo yra blokuojamas variklio darbas to pasekoje ir nutrūko,galėjo tik temti laisva pavara įmetus.Važinėju jau 8 metus jokiu problemų rimtu nebuvo apart važiuoklės remontas einamų daliu ir tepalų su filtrais keitimas.Variklis be turbinos ir nėra problemų.Jau žmona norėtu kitos mašinos ir susitarėm iki rimto gedimo variklio ir šia į šrotą ir paimsiu nauja iš salono Insignia.Tikrai patikimas ir nereikalaujantis dideliu investicijų senos bet dar gerai atrodančios Vektros ir patikimiausi varikliai 3,2l 155kw dauguma servisu pasakė neužmušami varikliai.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C GTS 3.2, 2003y.

2017-01-18
Auto vizualinis vaizdas,kuro sąnaudos,galia,patikimumas variklio ir važiuoklės,daliu kainos.
Vairo traukės,priekinis stiklas tonuotas (tamsintas gamykliškai) gramdant su ne gramdikliu labai braižosi stiklas.

Ilgai ieškojau tokio automobilio Opel Vektra c 2003 metų GTS 3,2 benzino 155kw mechaninės. Dėl ko toks mano pasirinkimas buvo daug forumu žiūrėjau ir meistrų klausinėjau iš 5 autošalkalvių iš jų tik 2 galėjo pasakyti apie šį automobili tad jų nėra daug bet jie kaip susitarę kalbėjo: jeigu rasit tokį variantą Lietuvoje pardavime tai jums pasisekė nes jie buvo skirti Vokietijos ir Anglijos rinkai gaminami dideliems atstumams važiuoti pas mus kažin ar rasit nes tie varikliai neužmušami nebent be tepalo važiuosit tada taip ir kuro nepilti iš Rusijos skiesto,tiktai vairo traukės silpna vieta bet jeigu orginalios tai laiko neblogai.Klausinėjau apie dyzelinius bet vienas tik variantas bet purkštukai silpnoka vieta 1,9 litro 110kw o kiti nepatikimi ir kuro daug suvartoja.Tad po 2 mėnesių radau minėta variantą Lietuvoje ir nupirkau tikrai nė kiek nesigailiu traukes keičiau tik nusipirkęs ir pardavėjas sakė kad traukės keisti reikia.O parduoda dėl to kad išvyksta į užsienį o tai sakau kodėl nevžiuojat su auto nes sakė kad keliu mokestis didelis ir draudimas.Lietuvoje tik draudimo išlaidos kiek didesnės ir ačiū Vokiečiams už tokį auto.Kuro sąnaudos vidutinės 11 litru benzino, dujas įsidėjau tik nupirkęs į auto jokių problemų kuro sąnaudos 13litru duju vidurkis.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 1.9 CDTI Essentia, 2005y.

2017-01-18
Patikimumas tiek važiuoklės tiek variklio,GTS apdaila,išvaizda,trauka,didele bagažinė patogios sėdynės,kaip tokiam variklui kuro sanaudos.
Vairo traukės,priekinis langas yra tonuotas(tamsintas gamykliškai) labai braižosi ledą gramdant ne su tam skirtais gramdikleis, bagažinės amortizatorei nelaiko pašalus -25 lakas prie peleninės atsilupinėjas

Ilgai ieškojau ir nusipirkau šį automobilį Opel Vektra c V6 3,2 benzinas GTS 155kw senesnio modelio lempos. Pirkau prieš 6 mėn už jį sumokėjau 3500eur bet visai nesigailiu ir dabar mastau apie duju įdėjimą.Prieš perkant daug domėjausi norėjau dyzelio bet daug negeru dalyku prisiklausiau tad pradėjau klausinėtis apie benzinus ir keli meistrai pasakė apie šį variantą 3,2 benziną bet pasakė kad jų pardavime rasti sunku Lietuvoje jeigu atsiranda greitai nuperka Vokietijoje yra bet irgi paklausus dėl savo patikimo variklio dar pasakė kad silpna vieta yra vairo traukias.Prieš savaite keičiau traukias ir patikrino visą važiuoklę daugiau nieko nerado blogo tik prasisunkimą tepalo bet sakė nesukti sau galvos pas dauguma auto yra ši problema kai reikės dažnai dapilinėti tepalo tada atvažiuoti ir pašalins problema. Tad po pusantro mėnesio atsirado skelbimas nuvažiavau apžiūrėjau,pravažiavau ir nusipirkau.Benzino suvartojimas yra vidurkis apie 11 litru.Išvaizda labai traukia akį aplinkiniu pas mane GTS apdaila ir spoileris uždėtas ant galinio bagažinės dangčio ir nuimtas pavadinimas su ženkliuku o prieki grotelės pakeistos.Labai mažai pakeitimu bet vaizdas tai labai geras.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 1.9 CDTI Essentia, 2006y.

2016-10-26
Patvarumas Komfortas Patogumas Patikimumas Kokybiskos orginalios koloneles Trauka ispudinga Patraukli
Truputi zemokas priekis parkuojantis geriausia parkuotis galu ir jokiu bedu nera.

Idealus pasirinkimas

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 2.0 DTI Essentia, 2004y.

2016-08-18
daug erdves didele bagazine
dideliu trukumu nepastebejau

Galiu atvirai pasakyti po tourano sis opelis tikras atradimas minkstai vaziuoja ,patogios sedynes, vietos sociai ,2,0dyzeliuko uztenka pilnai ir mieste ir autostradoje lenkiant ,minusai daznai pareina vakuumas ir man nepatinka duru atidarimas is vidaus ,o siaip masina liuks kuro daug neryje trupuri nervuoja padangu oro davikliai ,daznai rodo kad oro mazoka ,bet daputi ir viskas ok dar pokolkas nenusivyliau siuo auto tad patariu pirkt neapsiriksit kas jieskot kokybes ir kainos santykio

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C 1.8 Elegance, 2004y.

2016-06-29
labai erdvus salonas ,patogios sedines ,nevargina ilgos keliones, didele ir talpi bagazine, pigi eksplotacija.paliginus gera audio kokibe.
kartais elektronika ismeta kokia klaida tai isjungiu ir vel ijungiu degima ir vel viskas ko puikiausiai funkcionoja.

labai gerai atrodo, variklis dirba nuostabiai per du eksplotacijos metus ,jokiu gedimu, vaziuoklle patikima.mazos kuro sanaudos , pas mane dujos , tai vidurkis apie 10 l 100 km iseina 4 eurai prie dabartiniu kainu.nors variklis 1.8 galios pilnai uztenka pas mane automatas begius jungia net nesijaucia.jei dar rinkciaus automobili butu tik vec

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Vectra C GTS 2.2 DTI, 2002y.

2016-06-10
Odinis salonas, nevienos rudies, galingas, grazus, ekonomiskas, daliu pilni lauzynai, bet turint tokia masinyte neprireks ju :)
As asmeniskai tiesiog neradau

Sveiki, nusipirkau nesenai audi 80 is bociaus uz 50 euru, dar prie to pacio padejau bulves pasodint, tai delto taip pigiai, masina tikrai nebloga. Nesuprantu kodel ja kiti bulka vadina, nei panasi nei ka, o man dar kaip pirma masina tai isvis liuks. Masina 1987 metu, jau greit 30 bus, kebulas tobulas nevienos rudies, dauzta irgi nera, variklis cipuotas, 125 kW, vaziuokle nebarska, netarska, sveika kaip nauja :) elektronikos nera tai tas dziugina, patarciau tikrai visiem sest i tokias masinas ir neskubet lipt i elektromobilius ar tus pacius bemsus kur bendraamziai vaidina. :)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2006 - 2007 (2006, 2007)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree