Opel Signum 1.9 CDTI Sport aut Reviews

Opel Signum 2006-2007
Engine l.:
1.9 l
Power:
110 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
10.6 sec
Avg. fuel consumption:
7.0 l
Recommends
Reviews: 19 -3
Average score: 4.0
Write review

Reviews (22)

Opel Signum 2.2 DTI, 2003y.

2018-12-01
Grazus, ekonomiskas. Patikimas
Noretusi daugiau traukos nuo zemesniu apsuku.

Sveiki, vairuoju Signuma jau metus laiko. Pirkau labai gero stovio. Tepalai keisti buvo laiku, tai variklis veikia kuo puikiausiai, žiemą jokių bėdų neturėjau. Traukos 2.2 92kw variklyje mažoka. Bet kuro sąnaudos vidurkis vasara 6 max. Salonas pas mane odinis, pilnas el paketas sėdynės labai patogios, vietos automobilyje daug, labai patogus. Su elektronika problemu nera jokiu, viskas pilnai veikia. VAziuokle laiko minkstai ir stabiliai vaziuoja. Rida pas mane 328000km. Kas dar labai patinka kad borto kompiuteris rodo tikslias kuro sanaudas ne taip kaip bmw:)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 DTI, 2003y.

2018-10-15
Labai talpus (bagažinė, dėtuvės), šaldytuvas tolimesnėms kelionėms (komplektacija), pigios dalys
Gale praktiškai 2 vietos, Variklis garsiai dirba, Automatinė dėžė nepatvari.

Kainos ir kokybės santykis puikus. Sanaudos automato su sunkia koja apie 11l mieste. Ramiai važiuojant netraukia tai ir nežinau kiek ryja

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 3.2 Cosmo, 2003y.

2018-09-12
Labai puikus, taupus ir talpus šeimos automobilis - raketa, labai minkšta ir patvari važiuoklė daug važinėjant net žvyrkeliais, turi daug elektronikos, kuri padeda jausti automobilyje komfortiškai.
Elektronikos pasitaikantys gedimai - variklio klaidos ir kt, kurias reikia karts nuo karto užsigesinti su OP-COM.

Labai puikus, taupus ir talpus šeimos automobilis - raketa. Vykstant į išvyką - viskas kuo puikiausiai telpa į bagažinę, galines dėdynes galima atskirai atitraukti į priekį, kas dar leidžia padidinti bagažinės talpa. Pagauldžius galines sėdynes gaunamas vientisas lygus paviršius, todėl galima puikiai išsimiegoti net 170 cm ūgio žmogui. Automobilis labai erdvus tiek priekyje sėdintiems tiek gale. Važiuoklė labai mikšta, lyginant su kitais tų metų opeliais, kadangi daug tenka važinėti žvirkeliais, galvojau kad 17" ratai bus peilis, bet dabar jau galvoju net apie 18" užmovimą. Jame nėra reguliuojamų amortizatorių ir sport režimo, bet automobilis gan žemokas, todėl dažnai atsilupa priekiniu buferio apatinė apdaila važiuojant kur nors atbulom. Automobilis pilnas elektronikos, todėl kartais kai kas erzina - pagrindinė jų bėda pečiuko reguliavimo vidurinis ratukas, labai retais atvejais atsijungia autopilotas, kol neužgesini mašinos. Kadangi automobilyje yra 4 lambda zondai, kas pusmetį vis kažkurį reikia pakeisti. Gamykliškai nėra AUX išėjimo ar USB jungties muzikai klausyti. Bet viskas yra įveikiama, jei automobilį myli. Bent jau mano auto kas kokius 4000 km reikia dapilti po 1 litrą tepalo. Viskas, kas gamykliškai sumontuota automobilyje veikia be priekaištų. Manasis turi sumontuotas BRC dujas, todėl nesivadovauju borto kompiuteriu, kuris rodo vidutines mano kuro sąnaudas 100km apie 11,2 litro, o sakyčiau valgo iki 13 litrų dujų. Važinėju pusė kelio mieste, kitą pusę užmiestyje ir tikrai nevažineju kaip pensininkas. Visumoj esu patenkintas pirkiniu, kuris yra išvaizdus su Irmscher apdaila tiek priekyje, tiek gale - su 4 stačiakampiais išmetimo vamzdžiais. Kažkur nemažai skaičiau, kad skundžiasi apsisukimo spinduliu, aš anaiptol - puikiai galima apsisukti net siaurose gatvėse. Jei pirksiu dar vieną automobilį, tai būtinai OPEL tik su 3,2 litro varikliu.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 Elegance, 2005y.

2018-06-17
Salonas iš kokybiškų medžiagų, niekas nebarška, gera garso aparatūra. Ekonomiškas variklis, kantri važiuoklė, moderni išvaizda, puikus kainos/kokybės santykis.
Garsiai dirba variklis, žemas priekis. gale 3 sėdėt nepatogu, trūksta 6tos pavaros. Pasirinkau benziną, nes visi dyzeliai kuriuos žiūrėjau buvo lavonai, o benzininį geros būklės rasti nesunku.

Turiu 3 metus, pirkau iš vokiečio su 140,000 rida, jau nuvažiavau 60,000 tai važiuoklei nieko nereikėjo daryt, tik aukšto slėgio siurblys numirė, ir kaladėles reikėjo pasiekist, daugiau remontų nereikėjo.
Labai patinka tuom, kad talpi mašina, stovyklaut nekartą važiavom, įsimeti čiužinuką ir puikiausiai išsimiegi, nes sėdynės išsilanksto visiškai lygiai su bagažinės grindim, gaunasi apie 180cm bagažinės ilgis. Gale žmonės sėdi kaip ponai, vietos daug o ir sėdynės reguliuojasi.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2, 2003y.

2017-10-20
Labai minkštai vaziuoja, dinamiška, labai patogios dėtuvės stoge, mažos kuro sąnaudos kaip 2.2, galinės sėdynės kaip priekinės važinėja pirmyn ir atgal, lankstosi, erdvi bagažinė.
Nepatikima, detalės brangios, turi daug "ligų"

Opel Signum 2.2 Direct Ecotec. Nevykęs variklis, pastovios problemos su kuro sistema. Pirkau auto su 170`000 rida, viskas atitiko pagal VIN patikrą. Pirkau su mintimi įsidėti dujas, pasirodo į šitą variklį dedasi tik 5 kartos dujos, kurios kainuoja daugiau nei auto ir vistiek naudoja benziną. Labai lepi kuro sistemą, stovi du kurio siurbliai, vienas bake, kitas aukšto slėgio prie variklio. Pavažinėjus porą mėnesių sugedo aukšto slėgio kuro siurblys, naujo kaina virš 600€ siunčiantis iš užsienio, naudoto 150-200€, buvo ir tokių kosmonautų kur už šrotinį po 350€ prašė. Elektronika nepatikima, tai klimato kontrolės temp. ratukas nekontaktuoja, tai el. langų mygtukas nereaguoja, ir šių dažnai gendančių detalių kainos tikrai didelės. Šnekėjau su Opel`istais, ne garažiniais, o servizu, visi meistrai sutartinai sakė 2.2 benzinas bene prasčiausias Opel modelis, varikliai nelaiko, kuro sistema lepi. Jeigu korėjietiškas 1,7 variklis kur eina mažesniuose modeliuose, ar 3.0 Opel dyzelis apie kurį manau daug kas yra tikrai labai daug girdėjęs yra patikimesni negu šitas tai manau daug ką pasako.

Šiaip Signumas kaip mašina tikrai smagi, minkšta, el. vairo stiprintuvas, viskas po ranka, patogu, gale vietos labai daug, naujų detalių kainos, neskaitant tų kur yra "ligos" tikrai žemos, bet jeigu norite patikimo Opel Signum tai galimi tik du variantai tai 1.9 dyzelis arba 3,2 benzinas.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 DTI, 2003y.

2017-09-12
Praktiškas Pigus remontas Nedomina vagių
Mieste didokos kuro sąnaudos, Barkškutis Elektronika Žemas

Važinėju 2 metus. Auto parke turiu 2001 m. passat universalą (74 kw) ir 2003 m signumą (74 kw)

Pliusai: Labai puikiai išnaudota erdvė tiek bagažinėje tiek salone. Praktiškumas išspaustas visose detalėse (tarkim daiktadėžės stogo apdailoje) Palyginus su passat universalu vieta signume išnaudota daug patogiau. Tiesa automobilis 4 žmonėms, gale per vidurį sėdėti galima tik labai iš bėdos, tačiau plotas tarp sėdynių išnaudotas labai praktiškai (dėkliukai puodeliams, kietas paviršius) todėl labai komfortiškai galima jaustis ilgesnių kelionių metu-matosi kad aparatas skirtas autobanams. Automibilis labai maloniai važiuoja užmiesčio keliuose, tiesa 74 kw variklis šiek tiek mažokas einant ant lenkimų, jei lenkimą pradedi mažesiu greičiu (bet ir passate ne ką geriau). Kaip ir kiekvienas vokiškas auto: keiti tik tą detalę, toje vietoje kur reikia, nereikia ardyti pusės mašinos. Remontai daugiausiai planiniai, greiti, kaina kaip ir kitų vokiškų auto, na pats asmeniškai turėjau problemų su galine pakaba, tai šiek tiek daugiau pakaštavo. Po kapotu nėra bereikalingų plastmasių, norint pakeist lemputę nereikės ardyti pusės mašinos. Dauguma detalių tinka iš vektros.

Minusai: labai smulkūs, tačiau daug teksto: šių opeliukų problema elektronika, jos yra visur, kur reikia ir kur nereikia, todėl išlenda kas nors vienur ar kitur. Prietaisų skydelyje vėjelio reguliatorius nusidėvi ir vėjelio stiprumą reguliuoja ne chronologiškai (bent jau pats prie to pripratau), tokių smulkių menkniekių galima rasti įvairiose vietose, su kiekvienu iš pažįstamų turinčių šią auto randam apie ką pašnekėt, visos jos yra sugyvenamos, arba išsprendžiamos artimiausiame šrote. Didesnė problema yra kad automobilis žemokas, todėl prie gulinčių policininkų prašys, kad su juo būtų elgiamasi švelniai, variklio apsauga brauks žemę šiek tiek sunkiau pravažiuojamais keliais (tarkim žiemą). Automobilis mėgsta pabarškėt, tačiau viskas yra greitai sutvarkoma. Automagnetola ir garso įranga automobilyje be fantazijos, kas man kaip jaunam žmogui irgi yra lengvas minusas.

Pabaigai: puikus kainos ir kokybės ir PRAKTIŠKUMO santykis užmiesčio keliams. Visi kiti patarimai kaip ir kitiems panašaus amžiaus automobiliams.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 DTI, 2003y.

2017-07-17
Išvaizda, interjeras, kuros sąnaudos
Elektronika, mechanika.

Tiek išgirtas automobilis. Parsivarėme iš Vokietijos. Atrodė neblogas variantas viską pasitikrinę grįžome ir prasidėjo... tai važiuoklė tai bėdos su elektronika, galiausiai pabodo... sumokėjus už remonto darbus iš viso kiek pats auto kainavo. Nusprendėme parduoti. Pardavėme ir kritome į tokį nuostolį, kad sunku apsakyti. Atrodo, jog ne opelį pirkom, BMW X6...

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 DTI Elegance ActiveSelect, 2003y.

2016-11-20
pigus remontas
automobilis 2 zmonem

Labai geras auto

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 1.9 CDTI Cosmo, 2008y.

2016-09-09
Mišta pakaba Talpi bagažinė
Greitai dalys rudija Eletronika dažai pastringa

Turiu jau metus jokių problemų su važiavimu traukia nuostabai.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 DTI, 2003y.

2016-03-14
Gerai atrodo . nerudija .Daug vietos priekije ir gale.
Problemos su elektronika .žema pakaba. žiema kabina beveik visur .

Pravažinejes 2 metus galiu pasakit ,kad tikrai ne geriausias variantas pagal kaina ir kokybe.gal tiesiog man toks papuole bet tikrai nemažai turejau bedų su elektronika.ir kūro siurbliu.Pakaba laiko išsidevi tik stabilizatoriai ir pan. Siurblio remontas 320 Euru. čia apie mechanine dali .
Rekomenduoju tik ta varianta kur tikrai žinot kad mašina buvo gerose rankose ir prižiureta .kitasi atvejais nerekomenduoju

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 3.2, 2004y.

2015-12-16
Puiki komplektacija, agregatai net 10 metų senumo veikia puikiai
Gal kiek silpnoka garso izoliacija

Turiu šį automobilį 2 metus, tik aptarnavimo remontas buvo reikalingas. Iš ties rekomenduoju šį retą variklį.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 1.9 CDTI Elegance aut, 2005y.

2015-01-21
Didelis ir universalus salonas, labai ekonomiškas, komfortiškas, nebrangiai remontuojamas, patikimas.
Sunkiai reguliuojasi klimato kontrolė, nepatogus posūkiai, žemas klirensas.

Signum tai yra tas pats Vectra universalas. Ta pati baze. Tik ten universalas, o čia hetchbekas. Visos dalys tinka nuo Vectros. Automobilis gana retas, bet aš nesuprantu dėl ko jo taip bijo. Salonas labai erdvus ir didelis, vietos užtenka ir priekyje ir gale. Daug daiktadėžių, gera garso izoliacija, variklio beveik nesigirdi. Šiek tiek girdisi turbina ant didesnių apsukų. Vairuotojo vieta labai patogi, vairas reguliuojamas, sėdynės taip pat turi daug reguliavimų. Plastikas kokybiškas, neskleidžia pašalinių garsų. Prietaisų skydelis lengvai skaitomas. Nepatogus klimato kontrolės valdymas, reikia priprasti. Daugiafunkcinis borto kompiuteris, bet prie jo irgi reikia priprasti. Galinės sėdynės taip pat reguliuojamos, juos galima užlenkti ir gaunasi lygios grindys, galima net miegoti. Garso aparatūra nebloga, skamba gražiai ir kokybiškai, bet nėra MP3. Variklis 1.9cdti 155a.g Paprastas ir patikimas. Galios pilnai užtenka, lengvai važiuoja 140km/val pilnai užkrautas. Iki 200 įsibėgėja be problemų. Kuro sąnaudos trasoje 5L/100km. Mieste 6-7L/100km. Turbina įsijungia prie 2000aps. Trauka labai gera. Pagr. diržas su rolikais kainuoja 150eu. Valdosi labai lengvai, į posūkius įeina kaip ant bėgių. Matomumas geras, bet daug „mirtinų zonų“ gale, reikia priprasti prie gabaritų. Maži galinio vaizdo veidrodėliai. Klirensas priekyje mažas, gale normalus, duobėtais keliais greitai važiuoti nesigaus. Pakaba paprasta ir nebrangiai remontuojama. Vairo trauke 10eu. Kolkas nieko nekeičiau. Korozijos nėra. Pavarų dėžė persijungia aiškiai ir lengvai. Jeigu jums reikalingas komfortiškas, nebrangus ir kokybiškas automobilis - Signum tikrai tiks. Prieš perkant būtinai patikrinkite variklį, turbiną, ir kuro siurblį.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 DTI, 2004y.

2014-12-22
Ekonomiškas, erdvus salonas, daug standartinės įrangos, dinamiškas, gerai atrodo.
Gale galima sėdėti tik dviese. Žemas priekis. Labai daug elektronikos.

Neblogas šeimos automobilis. Gaminamas ant Vectra bazės, daug dėtalių tinka nuo Vectra automobilių. Yra labai daug panašių bruožų, pavyzdžiui varikliai, prietaisų skydelis, sėdynės, priekinė dalys išvis Vectros kopija. Pagrindinis skirtumas tai galinė dalis, dėl jos automobilis panašus į universalą. Būtent, šiam automobiliui Opel norėjo suteikti daugiau prabangos. Signum yra labai erdvus viduje. Galinės sėdynės gali būti reguliuojamos įvairiomis kryptimis. Patogi žibintų funkcija, kuri reaguoja į vairo pasukimą. Variklis 2,2 dti tikrai neblogas. Traukos užtenka, sąnaudos nedideles. Svarbiausia keiskite tepalą laiku ir važiuosite ilgai bei laimingai. Su automobilių pravažiuota virš 25000 km. Išskyrus tepalų, filtrų ir stabdžių kaladėlių keitimo, reikėjo tvarkyti tik važiuoklę ir tai buvo smulkmenos. Važinėju ir miestuose ir užmiestyje. O tvarkiau tik kelias traukės, priekinį pusašį, galinius stabdžių suportus restauravo. Kuro sąnaudos mieste, 8l/100km, užmiestyje, 6l/100km.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 3.0 CDTI Elegance ActiveSelect, 2004y.

2014-04-15
Saugus kelyje, geras matomumas, vairavimą palengvina daug privalumų.
Gale patogu sėdėti dviems žmonėms.

Turiu jau tris metus, džiaugiuosi, kad įsigijau tokį automobilį, nes tikrai saugus kelyje. Keisti teko važiuoklę, kuri laikė 2 metus. Laiku keičiu tepalus filtrus ir važiuoja gerai. Gale daug vietos, patogu važiuoti su vaikiška kėdutę, erdvi bagažinė. Minkštai ir patogiai važiuoja, nes pas mus automatas ir 130kw. Kuro sąnaudos 8-9 litrai. Esu patenkintas automobiliu.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Signum 2.2 DTI Elegance, 2004y.

2013-08-25
Mazos kuro sanaudos,klp su mechanine vidutines sanaudos 7ltr vien miesto rezimu. Didele,erdvi,patogi aky traukenti masina.
Plona skarda, megsta rudys.

Turbut geriausias kainos, eksploatacijos bei kokybes variantas koks tik begali but siuo metu. Vaziuokle patikima bei remonto atvilgiu visai nebrangi beto ir gan minksta. Elektronikos kaip ir visuose tokiu metu automobiliuose yra bet ji nekaprizinga ir neturi polinkio gesti. Varikliai patikimi, kuro sanaudos nedineles. Lygu kaip ir neturi, aisku kokio stovio paimsi. Masina tikrai verta demesio!

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2006 - 2007 (2006, 2007)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree