Opel Meriva A 1.4 Enjoy Reviews

Opel Meriva 2004-2006
Engine l.:
1.4 l
Power:
66 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
13.8 sec
Avg. fuel consumption:
6.4 l
Recommends
Reviews: 4 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (4)

Opel Meriva A 1.6 16V Essentia Easytronic, 2004y

2018-12-26
Gerai rieda
Trūkumų visi turi

Puikus

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Meriva A 1.6 Cosmo MTA, 2007y

2015-08-29
Erdvus salonas, klirensas 160mm, manevringas, šiltas salonas.
Dideles kuro sąnaudos mieste. Variklis lėtai sušyla.

Automobilis buvo pirktas, nes Corsa tapo per mažas, kai šeimoje gimė naujas šeimos narys. Po kai kurio laiko, pažiūrėjęs daug įvairių automobilių panašios klasės aš radau savo variantą. 2007 metų Meriva, robotizuota dėžė, du ratų komplektai. Ant skydelio degė variklio klaidą, bet čia jau mano ne pirmas Opelis ir pagalvojau, kad tai smulkmena. Po pirkimo dar radau, kad neveikė lango valiklio purkštukas. Tada kaip ir visada buvo pakeisti tepalai, filtrai. Padaryta komp. diagnostika, kompiuteris parodė žema katalizatoriaus efektyvumą, neveikė liambda zondas. Katalizatoriaus kaina apie 500eu, liambda nuo 80eu. Nors forumuose rašė, kad galima išvengti keitimo ir pabandyti apgauti kompiuterį, bet aš norėjau kad viskas butu padaryta kokybiškai. Po keitimo kuro sąnaudos iškart nukrito nuo baisių 16L mieste iki 9-10L/100km. Taigi smulkiau apie mašina: Labai kompaktiška, 4m ilgio, lengvai parkuotis. Tik reikėjo priprasti prie matomumo. Neblogas klirensas 160mm. Pakankamai dinamiškas variklis, aš nemėgstu lakstyti, tai man galios tikrai užtenka. Kuro sąnaudos užmiestyje apie 6L, mieste 9L, žiemą 10.5L (rekordas per kamščius buvo 17L/100km)
Galinės sėdynės yra reguliuojamos, važiuoja į priekį ir atgal. Priekinės sėdynės turi daug reguliavimų, be to sėdynės yra šildomos. Bagažinė pakankamai didele, lengvai telpa vaikiškas vežimėlis. Nebrangus, patogus ir jeigu gerai prižiūrėti patikimas automobilis. Puikus variantas šeimai turinti nedideli biudžetą.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Meriva A 1.6 16V Cosmo, 2004y

2014-12-13
Erdvus, transformuojamas salonas. Geras kainos ir kokybės santykis, mažas, labai lengva rasti parkavimo vietą.
Triukšmas salone, maža daiktadėžė, nemažos kuro sąnaudos, trūksta komforto.

Automobilis 2004m. Komplektacija Cosmo, pirktas prieš pora mėnesių. Palyginsiu su Astra G, kuria turėjau prieš tai. Meriva pakaba žymiai kietesne už Astros, ir salonas triukšmingesnis. Merivos salonas erdvesnis, bet ergonomika Astroj buvo geresne. Labai maža daiktadėžė, nėra kur sudėti popierius. Pėčiūkas Meriva daug geresnis, mano komplektacijoje yra kojų pašildymo funkcija, labai patogu. Garso aparatūra labai silpna, Astroje buvo daug kokybiškesne. Stabdžiai labai aštrus, sankaba labai minkšta. Akceleratoriaus pedalas labai trumpas, reikia priprasti. Vairas patogesnis, labiau informatyvus. Pavarų dėžės tarp šių automobilių labai skiriasi. Astra ant 4 pavaros 60km/val 2200aps/min, Meriva tik 1800aps/min. Ant šių apsukų variklis traukia, bet silpnokai. Trumpai sakant, norint geresne dinamikos reikia sukti variklį ant aukštųjų apsukų. Ant šalto variklio labai sunkiai jungiasi pirmą pavarą, įjungti galima tik sustojus. Vidutinės kuro sąnaudos 8-9L mieste.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Meriva A 1.7 CDTI Cosmo, 0y

2012-08-23
Aukšta sėsėsena, tikslus, patogus valdymas, nebloga dinamika, nebrangus aptarnavimas, vidaus erdvė neblogai transformuojasi
Didelės kuro sąnaudos, korozija, brangus remontas kai kurių mazgų (vairo stiprintuvas, variklio įpurškimo sistema)

Neblogas miesto auto. Stebina didelės kuro sąnaudos (vidurkis virš 6,5 l, - net variau į servisą patikrinti ar viskas gerai) Kieta pakaba, - žvyrkeliams nelabai tinka, už tai neblogai rieda, galima neblogai jaustis važiuojant iki 120 km/h. Labai patinka moterims, - patogus valdymas, apžvalga. Šiek tiek vaizdą užstoja priekinis statramstis.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2004 - 2006 (2004, 2005, 2006)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree