Opel Corsa D 1.4 16V Cosmo Reviews

Opel Corsa 2010-2014
Engine l.:
1.4 l
Power:
74 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
11.9 sec
Avg. fuel consumption:
5.5 l
Recommends
Reviews: 3 -1
Average score: 4.0
Write review

Reviews (4)

Opel Corsa D 1.0 12V Edition / Active, 2012y

2016-08-04
labai ekonomiska,manevringa ir patikima
galetu nuti didesne bagazine

super miesto automobilis

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Corsa D 1.3 CDTI Enjoy, 2008y

2016-05-16
Idealus automobilis moterims ramiai važinėjančioms kasdien 5km -10km iki darbo ir atgal.
Sankabos remontas kainavo labai brangiai. Tiesiog neadekvačiai brangiai. Kiek domėjomės ir kaip sakė autoservise dažna problema. Prieš perkant gerai patikrinkite ar viskas tvarkoje su sankaba. Perkant pardavėjas tikino, kad automobilis nedaužtas ir idealus atvyko iš Vokietijos, bet po metų pasirodė rudžių ant slenksčio ir virš vienos rato arkos. Teko tvarkyt, dažyt. Elektronika ne iš geriausių šituose automobiliuose. Dėl to dar prieš perkant buvome įspėti. Pasitvirtino. ilgoje kelionėje, kai tekdavo važiuoti šiuo automobilių (350km pirmyn ir atgal) žiauriai pavargdavom. Kelis kartus sustodavau leisti nugarai pailsėti.Vis dėlto jis labiau skirtas trumpo distancijom. Prieš perkant daug domėjomės apie kuro sąnaudas ir pardavėjas pasakojo pasakas apie 5 litrus mieste. Nežinau kaip reikia važinėti, kad tai butu realu, bet 1.3 reikalauja daugiau paspaudimo į kalną. Paspaudžiant šis mašiniukas parodo koks jis išties alkanas. Kaip paskui supratom mažas varyklis ne visada taupus važinėjimas.

Patogus miesto automobilis važinėjantiems iki darbo ir atgal.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Corsa D 1.4 16V Cosmo, 2014y

2015-05-28
Minkštas, patogus, gerai laiko kelią. Erdvus salonas. Lengva parkuotis. Patogus automobilis vienam arba mažai šeimai.
Didelės kuro sąnaudos, posūkiai. Dega sankaba važiuojant į kalną.

Būdamas Vokietijoje išnuomojau Opel Corsa 2014. Rida 3000km. Automobilis buvo paimtas kelionėms po šalį. Išvaizda šiuolaikiška. Nežiūrint į tai, kad automobilis nuomojamas, jo komplektacija buvo viena iš geriausių. Šildomi veidrodėliai, šildomos sėdynės ir net vairas. Patogi sėdėsena, geras matomumas, nepatiko tik kaip padarytas posūkių įjungimas. Paspaudžiant rankeną posūkis mirksi 3 kartus ir pats išsijungia. Aišku tai labai patogu trasoje, bet mieste sudaro nepatogumų, reikia 2 kartus spausti, kad jis įsijungti ilgam laikotarpiui. Be to išjungti taip pat reikia pačiam, sukant vairą į priešinga pusė posūkiai patys neišsijungia. Taip pat neaišku dėl ko galinis valytuvas įsijungia kartu su priekiniais. Mechaninė pavarų dėžė patiko, minkštai ir tiksliai perjungia pavaras. Nepatiko sankabos darbas. Startuojant nuo kalno sankaba tiesiog degė ir kvapas buvo jaučiamas salone. Važiuojant lygių kelių jokių priekaištų. Galiniams keleiviams vietos užtenka. Bagažinė maža, galima vežti tik vieną nelabai didelį lagaminą ir lieka šiek tiek vietos smulkmenom. Variklis turi nebloga apetitą, trasoje ima 8L/100km. Manau, kad tai labai daug. Mieste 8-9L/100km. Esant dideliam vėjui reikia būti atidžiam, nes automobilis lengvas, gali nunešti nuo kelio. Ypač tai labai jaučiasi lenkiant didelius sunkvežimius. Gerai ir užtikrintai įsibėgėja, 140-160 važiuoja labai lengvai. Labai patogi kruizo kontrolė. Lengva parkuotis, tik reikia priprasti prie gabaritų, ypač iš galo. Bendrai mano nuomonė apie automobilį tikrai liko teigiama. Minkštas, patogus, gerai laiko kelią. Jeigu ne dideles kuro sąnaudos tai butu puikus auto. Automobilis tiks vienam arba mažai šeimai. Patogu keliauti dviem suaugusiems ir vaikui.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Opel Corsa D 1.4 16V Enjoy, 2006y

2015-01-20
Patikimas, ekonomiškas, gerai atrodo, stabilus kelyje, nebloga muzika. Geri žibintai ir priešrūkiniai.
Problemos su elektronika, labai lėtas variklis, ant mažų apsukų visiškai nevažiuoja. Nerodoma variklio temperatūra.

Pravažiuota virš 10000Km, taigi galima daryti kažkokias išvadas. Buvo visko: dideli šalčiai, kelionės po 1500km. Kiekvieną dieną važinėjimas mieste. Šiaip aparatas patikimas, niekad neatsistojo vidurį kelio, užsivesdavo prie įvairių šalčių. -25 laipsnių ir pusės pasukimo. Taigi dabar apie minusus. Elektronika... nežinau, ar visuose Opel taip, ar tik Corsa. Turėjau prieš tai 1999 m. buvo mušta, irgi buvo problemų, galvojau kad tiesiog sena. Bet čia viskas panašiai. Pastoviai yra bėdų su šildomomis sėdynėmis. Arba negaliu įjungti, arba nesigauna išjungti. Kartais būna visą savaitė dirba gerai, atrodo, kad praėjo, bet ne, vėl kartojasi tas pats. Vieną diena pastebėjau, kad neišsijungia variklio ventiliatorius. Atidariau kapotą, o jis pilnų pajėgumų bando aušinti variklį, nors variklis net nebuvo įkaitės. Dėl to ir tai nelabai šiltas pečiūkas pradėjo pusti tik šaltą orą. Atjungiau fiškė, vėliau žiūrėsiu kame bėda, nors stovint kamščiuose šiek tiek baisų, nes prietaisų skydelis nerodo variklio temperatūros(dar vienas minusas). Pastoviai dega Check Engine ir kartais plaukioja apsukos. O dar neduok Dieve užpilsi nekokybiška kurą, išvis nevažiuoja. Manau vėl problema EGR, galvojau jį pašalino, bet ne.. kaip stovėjo ant senų mašinų taip ir ant naujų tuoj pačioj vietoj. Garso izoliacija nebloga, bet su žeminiais ratais triukšmas padidėjo. Variklis 1.4 baisiai lėtas. Net nežinau kaip žmonės važinėja su 1.0 ar 1.2. Čia ekologai tikrai persistengė. Gal būt kaltas elektroninis akceleratoriaus pedalas. Įsibėgėjant iš pradžių mašina išvis nevažiuoja, vėliau šiek tiek geriau. Mano senoj Corsa irgi taip buvo, bet ten du kart mažiau arklių. Klirensas neblogas, bet priekinis bamperis labai žemas dėl pėsčiųjų saugumo. Pliusai: nebloga išvaizda. Salone plastikas kokybiškas, viskas atsidaro, užsidaro. Vietos mano šeimai iš 4 žmonių užtenka, bet jeigu reikia vežti daug daiktų, tai bagažinės talpumo šiek tiek trūksta. Važiuoklė man labai patinka, dar nieko nekeičiau, trasoje važiuoja stabiliai, posūkiuose lengvai valdoma. Mechaninė pavarų dėžė veikia be priekaištų. Kėbulas geras, padengtas antikorozinė dangą. Nebloga muzika, skaito mp3, patogiai reguliuojasi nuo vairo. Geri žibintai ir priešrūkiniai. Remontas: tik žibintų lemputė, eksploatacinės medžiagos ir viskas. Artėja kaladėlių ir stabdžių diskų keitimas, be to reikia sutvarkyti EGR ir ventiliatorių.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2010 - 2014 (2010, 2011, 2012, 2013, 2014)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree