Nissan Qashqai 2.0 Tekna Premium Reviews

Nissan Qashqai 2008-2009
Engine l.:
2.0 l
Power:
103 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
10.1 sec
Avg. fuel consumption:
8.2 l
Recommends
Reviews: 4 -1
Average score: 4.0
Write review

Reviews (5)

Nissan Qashqai 2.0d 4x4 Tekna Premium aut, 2008y

2017-03-07
Puikiai vairuojasi, paklusnus vairas. 2 litrų dyzeliukas smagiai veža. Variklis Renault turi grandininę ne diržinę pavarą. Kaip tokio dydžio automobilio salone tikrai pakank vietos tiek gale ,tiek priekyje, tik bagažinėje.
Kėbulo garso izoliacija.

Taitikrai smagus automobiliukas. Nors jis miesto visureigių tipui priklauso, bekelėje nedaug atsilieka nuo rimtų visureigių. 2 litrų dyzeliukas pakankamai galingas 4WD . 1,5 l . keturiems varomams ratams tikrai būtų persilpnas. Elektrinis vairo stiprintuas veikia piukiai ir patikimumo atžvilgiu kelia daugiau pasitikėjimo. Minusai: Pagal savo ūgį, galėtų valgyti mažiau. Bet reikia sutikti- automatas, 4WD savo pasiima.Interjero medžiagų kokybė (kietas plastikas,). tai irgi galima pateisinti. Tai ekonominės o ne prabangos klasės automobilis.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Nissan Qashqai 2.0 Tekna Premium CVT, 2008y

2017-01-28
Mažas, manevringas. 2,0 cdi variklio galios pakanka,
Pagal automobilio dydį kuro sąnaudos žvėriškos. Bloga garso izoliacija. Barškalas.

Per 20 metų vairavau benzininius-dujinius automobilius. Nutariau savo 2002 m. Volvo XC 70 po 9 metų ekspolotacijos išleisti į pensiją. Įsigijau prieš 6 mėn. Qashqai 2,0 dizelinį , automatas 4WD. Nusivyliau žiauriai. Trasoj ryja 9,5 litro saliaros.( finansiškai toks ,,kibiriukas trečdaliu daugiau ryja, nei Volvo 200 arlių dujų. Visos plastmasės barška. Važioklė barška. Nors patikrinta servise ir praeita T.A. Senoji mano Volvo netoli pusės miliono pravažiavus tiek bekele tiek geru keliu dar ženkliai lenkė tiek pravažumu, tiek konfortu Qashqajų.
Planuoju artimiausiu laiku sugryžti prie Volvo benz-dujos.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Nissan Qashqai 2.0d Tekna, 2007y

2016-09-17
Komfortiškas, stabilus, talpus, ekonomiškas.
Trūkumų neturi

Mašina be priekaištų, kaip prisižiūri taip ir turi :) Man mašina tarnavo neapsakomai gerai ;)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Nissan Qashqai 2.0 Acenta, 2010y

2015-12-23
Aukštas klirensas, kuro sąnaudos, galinė vaizdo kamera, minkšta pakaba.
Garso izoliacija, trūksta vietos galiniams keleiviams. Lėtai sušyla salonas.

Tikrai geras automobilis, kas patiko: Aukšta pakaba, lengvai galima užlipti ant bordiūrų mieste. Žiemą, nors čia tik priekiniai varomieji ratai, bet užtikrintai važiuoja apsnigtų ir apledėjusių kelių. Gera trauka, mieste kaip tik. Nedideles kuro sąnaudos, trasoje 7L/100km. Mieste su kamščiais 9-11L/100km. Galinio vaizdo kamera su trajektorija labai padeda parkuotis. Pakaba su R16 ratais gerai sugeria visus kelio nelygumus. Nebuvo rimtų gedimų. Kai kas nelabai patiko: galines arkos neturi jokios garso izoliacijos. Važiuojant didelių greičių vairas tampa labai sunkus. Trūksta stabilumo posūkiuose. Šiek tiek trūksta traukos lenkiant automobilius užmiestyje. Ilgai šildosi salonas žiemą, teko net nupirkti pirštinės, nes kol nuvažiuoju iki darbo (30min) tik tada jau pradeda pusti karštą orą. Sunku pakeisti salono filtrą, jis randasi prie pedalų ir pagal instrukcija pedalus reikia nuimti. Yra daug video internete kaip tai padaryti pačiam, nenuimant pedalų mazgo, bet ir tai reikės pasistengti. Gale mažai vietos kojoms. Ypač, jeigu priekines sėdynės nustatytos pagal didelį ūgį. Labai žema bagažinės dangtis. Aišku tai ir trūkumais pavadinti negalima, tiesiog smulkmenos, bendrai Qashqai yra labai geras automobilis ir tikrai kainuoja tų pinigų, kuriuos už jį prašo.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Nissan Qashqai 2.0 4x4 AcentaPack CVT, 2007y

2015-12-23
Geras valdomumas, visureigio galimybės, ekonomiškas variklis, patogus salonas, gera klimato kontrolė, kokybiška garso aparatūra, galinio vaizdo kamera, 4WD ir blokiruotė.
Nelabai geras matomumas, ypač galinis. Garso izoliacija.

Nissan Qashqai maksimalios komplektacijos. Automobilis sportiškas, puikiai jaučiasi ir mieste ir užmiestyje ir bekelėje. Akceleratoriaus pedalas greitai reaguojantis į paspaudimą. Variatorius perjungia pavaras kad taip, kad išvis nesijaučia, nėra jokiu trūkčiojimų. Mašina yra labai komfortiška, trūksta tik geresnės garso izoliacijos. Pakaba tvirta, bet labai minkšta. Salonas surinktas kokybiškai, gera salono apdaila, minkštas, gražus plastikas. Dinamikos ir traukos mieste pilnai užtenka. Užmiestyje, norint greitai aplenkti reikia įjungti rankinį variatoriaus režimą. Pats variatorius veikia labai greitai. Kuro sąnaudos vid. 7-9L/100km. Bekelėje jaučiasi tikrai neblogai. Lengvai užvažiuoja ant nelygumų. Aukštas klirensas, yra galimybė įjungti blokiruotė ir iki 40km/val stabiliai važiuoja per ledą ar sniegą. Yra galinio vaizdo kamera, be jos beveik neįmanoma būtų važiuoti atbulomis, nes galinis langas labai mažas ir kai kurių kliūčių galima nepamatyti. Kameros pagalba tikrai jaučiasi parkuojant mašina. Iš remonto keičiau tik stabilizatoriaus traukės ir eksploatacinės medžiagas. Imkite tik 4WD, ieškokite modelio su vaizdo kamerą, arba nors su parktronikais. Jeigu dar butu geresne garso izoliacija, automobilis butu visapusiškai idealus.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2008 - 2009 (2008, 2009)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree