Nissan Patrol Y60 2.8 D Hard Top Reviews

Nissan Patrol 1990-1993
Engine l.:
2.8 l
Power:
68 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
-
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 3 0
Average score: 5.0
Write review

Reviews (3)

Nissan Patrol Y60 GR 2.8 TD SG, 1992y

2014-08-18
Minkšta pakaba, geras važiavimo komfortas, gera išvaizda, tvirtas, gero pravažumo lyginant su daugeliu kitų džipų, didelis dalių pasirinkimas, saugi ir stabili ant kelio ir posūkiuose, gerai ima greitį.
Didelė kaina, rūdija. Sunku rast gerai išlaikytą ir prižiūrėtą džipą.

Turėjau 1990m 2,4 nisan terrano (3dur); 1996m 2,8 D patrulį ispana (3dur); 1988m, 3,2 D patrulį (5 dur); 1992 m, 2,8 TD patrulį (5 dur) ir 1999 m, 2,5 TD5 discoverį. Labiausiai iš visų džipų patiko 1992 2,8 Td GR patrol. Gero pravažumo, gera surinkimo kokybė, graži išvaizda. o uždėjus lietbikus el,gervę ir lankus iš vis gerai atrodo. Pakeitus dalis jos laiko gana ilgai. Nors čia priklauso nuo to: kas, kaip ir kokiais keliais važinėja. Remontas nesudėtingas, nes ten nėra prikišta daug rėlių, davilklių ir laidų. Su GR Patrol smagu važiuot asfaltu, minkštai važiuoja ir žvirkeliu. Už kokybę tenka daugiau mokėt, bet už tai šitas džipas yra tikras technikos šedevras ir legenda. Įjungus priekinį tiktą ir įjungus galinio tilto diferiancialo blokiruotę, priverstinai varomi 3 ratai, kas labai stipriai padeda buksuojant pusnyse ar buksuojant purvyne. Šiaip (visą laiką varomas tik vienas ratas, galinio tilto). Galingumo ir greičio užtenka, nesunkiai tempia priekabą, o su tuščia priekaba važiuojant išvis jos nesijaučia. Ateity vėl žadu įsigyt Nissan GR Patrol. Kaimo keliams pats tinkamiausias džipas, rekomenduoju.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Nissan Patrol Y60 2.8 D Hard Top, 1993y

2013-04-14
Geras prabvazumas, nebrongios dalys, patikimas,tvirtas dzipas.
Rudija skardos, nemaza kaina.

Rimtas dzipas, pas man buvo 1996 m 2,8 D ispanas. Geras pravazumas, nebrangios dalys, patikimas,tvirtas dzipas. Ypac tinka kaimui, bet smagu su juo vazinet ir mieste. Ilgaamziski varikliai. Tinkamai masina priziurint ji tarnaus gamna ilgai.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Nissan Patrol Y60 2.8 D Hard Top, 1993y

2013-04-13
Patvarus, nesudetingas remontas, nebrangios dalys, patikimas, patvarus, storos skardos, tvirtos gelezys, patvarus variklis ir greiciu deze, grazi isvaizda, saugu su juo vaziuot :)
Rudija, didesne kaina lyginant su kitais dzipais :)

Patikimose rankose yra kantrus ir patvarus arkliukas :) Nebrangios dalys, patikimas, patvarus, storos skardos, tvirtos gelezys, patvarus variklis ir greiciu deze, grazi isvaizda, saugu su juo vaziuot.
Turejau 1996 m 2,8 D ispana. Nors nebuvo turbinos, bet sveikatos ir greicio pilnai uzteko :) Daiktas gana neblogas. Nors dabar tai pirkciau tik japoniska varianta 2,8 d GR, nes cia yra galinio diferencialo blokiruote. Labiausiai toks dzipas tinka kaime ir uzmiestyje, nors su juo smagu vaziuot ir mieste. Lengvai tempia priekaba. Ijungus paletintoja smagiai ropoja per purva ir per sniega (nors tada reikia geru padanggu su grubletu protektorium). Tiknamai priziurint masina, ji tarnaus gana ilgai, varikliai yra ilgaamziski. Minusas tik tas, kad rudija. Su siuo dzipu smagu vaziuot ir moteriskems. Sita dzipa rekomenduoju medziotojams ir tikriems vyrams :) Kiek tenka girdet nuomoniu, tai nesvarbu kokiu metu patrulis, bet jei jis yra priziurimas, tai tarnauja gana ilgai :) Vienu zodziu, man sie modeliai patinka :)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1990 - 1993 (1990, 1991, 1992, 1993)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree