Mercury Cougar 2.5 V6 Reviews

No photo
Engine l.:
2.5 l
Power:
125 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
-
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 1 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (1)

Mercury Cougar 2.5 V6, 2001y

2020-07-25
Patvarus, patikimas, gražus, komfortiškas.
Durų vyriai.

Ford Cougar amerikietškas brolis dvynys - skiriasi tik grotelės ir žibintai. Geras patvarus automobilis nereikalaujantis daug investicijų. Jei išorės ir salono dalys tvarkingos tai remontas pigus, nes pakaba, važiuoklė, variklis ir dežė yra identiška Ford Mondeo, tad visos dalys tinka. Nelaiko tik vairuotojo durų vyriai, nes durys sunkios ir dažnai darinėjamos o donorų labai mažai. Buvau nupirkęs dar tokį vieną kaip donorą, tai ir ten durų vyris buvo iškleręs. Variklis dežė ir važiuoklė laiko gerai. Kėbulas nėra linkęs rūdyti, bet vien dėl amžiaus nuo rūdelių nepabėgsi, svarbiausia jas prisižiūrėti. Šį automobilį priskirčiau prie GT kategorijos automobilių, nes yra pakankamai galingas, komfortiškas ir vietos pakankamai tiek priekyje tiek bagažinėje.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1999 - 2001 (1999, 2000, 2001)
Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree