Mercedes-Benz B 180 CDI EU5 Reviews

Mercedes-Benz B 180 2011-2011
Engine l.:
2.0 l
Power:
80 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
11.3 sec
Avg. fuel consumption:
5.3 l
Recommends
Reviews: 1 0
Average score: 5.0
Write review

Reviews (1)

Mercedes-Benz B 180 NGT BlueEff., 2010y

2015-04-04
Ekonomiškas, patvarus, talpus ir nebranus eksluotacijai. Labai malonus važiavimas tiek mieste tiek ir užmiestyje.
Su paprastom priekinėm šviesom truputį prastokas apšvietimas, bet priešrūkiniai žibintai tai kompensuoja. Galima susidėti ir Xenon lemputes. O taip trukumų neturintis automobilis jai laiku viskas prižiūrima kaip reikalauja gamintojas.

Labai patikimas, ekonomiškas ir patvarus miesto automobilis. Variklio darbas labai tylus ir ekonomiškas. Automatinė bepakopė 7 pavarų dėžė su "Comfort" ir "Sport" rėžimais dirba taip kad net nesijaučia pavarų perjungimas judėjimo metu. Pakankamai aukštas ir talpus automobilis. Dauk kas lygina su A klase bet tai visai nieko bendro neturintys tarp saves automobiliai. B klasė pagaminta ir patobulinta tiek kad avarijos atvėju visas varilis suvažiuoja po automobiliu ir taip apsaugo vairuotoją nuo tiesioginio smūgio. Kas liečia eksploatacijo kainas tai palyginus nėra brangios tiek detalės ir serviso darbai. SG dujos (NGT) palyginus su su suskystintom dujom neturi jokio kvapo ir variklio darbas žymiai tolygesnis. Kuro sanudos tikrai nedidelės, su 54 litr. benzino baku ir 20 m3 dujų nuvažiuojama 1700 km, tiesa benzinas pagal tech. reikalavimus turi būti 98. SG dujų kaina 0,94 eur. Su 20 m3 dujų mieste nuvažiuojama apie 250-270 km, užmiestyje iki 400 km.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2011 - 2011 (2011)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree