Mazda Xedos 6 2.0 Silver Aut. Reviews

Mazda Xedos 1992-1993
Engine l.:
2.0 l
Power:
106 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
12.1 sec
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 3 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (3)

Mazda Xedos 6 2.0, 1992y

2014-02-18
Ypač manevringas, sportiškas, patogus salono valdymas, gana talpi bagažinė, palyginus normalios kuro sąnaudos.
gale nėra vietos. deficitinės dėtalės, labai mėgsta priežiūrą.

Turiu šitą gėrį, ką galiu pasakyti tai kaip už tokią kainą mašina tikrai verta savęs, netgi įsivaizdavus ar už 2500 gofa imt ar mazda xedos manau dauguma pasirinktų xedos'ą. Interjero surinkimas xedose šiektiek pažengęs nuo kitų daleiskim 626 ar 323 mazdų, bet vistiek barška, turi savo ligų su elektronika, tarkim dažnai psihuoja lempos t.y. jų saugikliai, variklis V6 2l tikrai ryja pakankamai normaliai, 10-13 mieste telpu, nors kartais ir mėgstu paspaust, ratus prasuka dar ir 3bėgiu laisvai, automoblis gan patogus, ekonomiškesnis trasoje negu koks honda civic 1,4, žinoma jei važiuoji ~130 o ne 80`90 pencijos rėžimu. Dėtalių naujų šiai mašinai nėra viską reikia pirkti iš šroto, aišku pliusas nusiperkant pigiai ir paleist ant dėtalių nes deficitas pvz radiatorių, kurie tarp kitko yra labai ploni ir mėgsta prakiurti. Renkantis šį automobilį, patikrinkite elektroniką, bent ar veikia prikurkė, apšvietimas dashboard'o, varykit į servisą patikrinkit ar nepripurkšta makroflekso, neleidžia tepalų, koks dugnas, mano variantas laimingas ir dugnas buvo idealus, žinoma turėjo savo trūkumų, pažiūrėkit ar neprikepus variklio tarpinė ir ar nepučia tepelų, bei aplamai xedosas reikalaujantis priežiūros, nors ir liuxo klasės automobilis (kaip už tokią kainą) tai būkit geri ir prižiūrėkit jos visus aplamai tepalus ir vairo kalonelės, variklio alyvos, sankabos, tikrinkit antifryzą ir pan. Tai tiek.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Mazda Xedos 6 2.0, 1992y

2013-01-27
greitas, nuostabus v6 garsas, ekonomiskas, daug privalumu, pigus, iskirtinis dizainas, mazai islaidu reikalaujantis auto.
kietoka pakaba, galines arkos megsta rudyti, variklio dangtelio tarpines sukieteja ir pradeda tepalas teketi ant zvakiu.

puikus kainos ir kokybes santykis, turim si automobili pora metu ir per juos buvo keiciame tik einami dalykai, labai patikimas nors variklis v6 2.0l bet paliginus yra ekonomiskas ir trauka super, vasara vidurkis gaunasi apie 7l o ziema 8.5-9l, vaziuokle paprasta ir gana patvari, tik gal kietoka. rekomenduoju tik su v6 varikliu nes kuro sanaudos net mazesnes nei 1.6l o trauka skiresi zymei. elektra veikia gerai ir jos palyginus yra nemazai kaip tokiu metu automobilyja.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Mazda Xedos 6 2.0, 1994y

2012-12-21
Mazai genda, pigi eksplotacija del daliu kainu. Patogi, komfortiska, gerai atrodanti, gana pigi. Daug geresne antikorozine apsauga nei kitu mazdu (kazkodel tik apie galines arkas pamirso..)
Dideles kuro sanaudos, rudyja galines ratu arkos.

Retai genda, detalės tikrai pigios, važiuoklė patikima, variklis taip pat. Vežiuojant penkiese, truksta vietos gale sedintiems. Kelyje auto manevringa, stabili, nesunku valdyti bet kokiomis sąlygomis. Šių auto liga tik galiniu arku korozija ir 2ltr v6 kompensatoriu tarskejimas . Bet viską susumavus tikrai geras auto. Daug elektronikos, praktiskai beveik viskas kas buvo tokiu metu sukurta.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1992 - 1993 (1992, 1993)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree