Honda HR-V 1.6 4WD Reviews

Honda HR-V 2001-2003
Engine l.:
1.6 l
Power:
77 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
12.7 sec
Avg. fuel consumption:
8.6 l
Recommends
Reviews: 3 -1
Average score: 4.0
Write review

Reviews (4)

Honda HR-V 1.6 4WD, 2003y.

2018-05-14
Patikimumas,ir malonumas vairuoti
Jokio konforto

Sveiki turiu HR-V priekiniais varomais ratais. Kažkada svajojau įsigyti 4WD, bet nei kiek nesigailiu jis išlipa visur ir plius labai ekonomiškas. Automobilis neįtikėtinai judrus, patogus parkuotis, nebaisu privažiuoti prie bet kokio (bordiuro) ekonomiškas, mieste apie 9l. užmiestyje ne daugiau 7l. Pavaros labai trumpos, ir 5 jau laisvai galima vaziuoti 50h. Variklio meste beveik nesigirdi. Tiesa pakaba labai kieta ir per gulincius policininkus ant greicio nepraleksi. Pakaba labai gera nekliba ir nebilda. Pavaros jungiasi labai lengvai,variklio galios tikrai pakanka energingam vaziavimui. Stabdziai puikus.Vairo stiprintuvas superinis, autostradoje paleisti nevalia, nes labai reaguoja i menkiausia judesi vairu. Jei rudziu nera, tai puikiausias automobilis,elektronikos nera, tad nera kam gesti. Salonas geras, bet be (navarotu). Be galo patikimas.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Honda HR-V 1.6 4WD, 1999y.

2017-11-06
Nedidelės kuro sąnaudos (8L / 100km) bendrai, labai manevringas, aukštas, madingas stilius, patikimas, galimi priekiniai ir visi varomi ratai, dideli veidrodėliai.
Netalpus, gale vietos labai mažai, kratus, nėra dyzelino pasirinkimo.

Turiu HR-V su priekiiniais varomais ratais su bezinu, kuro sąnaudos mieste kažkur iki 10L/100km, užmiestyje - 7L/100km. Labai dideli veidroliai ir langai, viskas matosi kaip "akviariume". Automobilis gan retas, todėl ir įgauna tokį retą ir madingą stilių. Pakankamai aukštas, dugnas niekur nekliūvą. Tačiau vežtis daugiau žmonių - nėra geras pasirinkimas dėl per mažai gale esančios vietos. Automobilis skirtas mažai šeimai, arba keliems (vienam) asmenims (-iui). Žiemą važiuoti - ne tik smagu, bet ir 4 varomi įsijungs prasisukus priekiniams, todėl iš vietos pajudėti problemų nebus.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Honda HR-V 1.6 VTEC 4WD, 2003y.

2017-10-27
geras vaziuoti miskais
dideles kuro sanaudos,atsarginiu daliu problema,tepalo sunaudojimas.neimanoma rasti priekiniu pusasiu

Kūro sąnaudos 13l, mažesnės atjungus galinį tiltą. Pastovus tepalo dapilinėjimas, tai hondų liga. Naujų atsarginių detalių jau nėra, o laužynuose kosminės kainos be pasirinkimo.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Honda HR-V 1.6 4WD, 2000y.

2014-04-08
mažos kuro sanaudos (mieste 10L duju panašei ir benzino, kelioneje ~100km/h vaziuojant 8ltr), manevringas, aukštas, nekliūva dugnas.
kratus galas, silpnoka garso izoliacija(isklojau dugna izoliacine medziaga, kur kas geriau) kartais 4 durys didelis privalumas. keliu asmenu arba mazos seimos auto.

Važinėju su H-rv tik priekiu varomu su tiesioginių dujų įranga ir esu patenkintas šiuo auto, mieste-manevringas, mažos kuro sąnaudos, stovėjimo aikštelėse nesunku susirasti, nėra dažnas auto, mano akimis gražus(jei yra spoileris žinoma), modelis nėra morališkai pasenęs. Užmiestyje, gan aukšta bazė, nekliūva dugnas, ar tai žiema ar kur važiuojant i gamta.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2001 - 2003 (2001, 2002, 2003)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree