Ford C-MAX II 1.6 TDCi Trend Reviews

Ford C-MAX 2010
Engine l.:
1.6 l
Power:
85 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
11.3 sec
Avg. fuel consumption:
4.6 l
Recommends
Reviews: 1 0
Average score: 4.5
Write review

Reviews (1)

Ford C-MAX II 2.0 TDCi Titanium MPS6, 2012y

2017-10-09
Gerai suderinta važiuoklė, aukšta interjero kokybė.
Trūksta erdvės gale ir bagažinėje, brangi eksploatacija

Kėbulas/interjeras: pirmiausia kas krinta į akis, tai nebloga surinkimo kokybė (nėra jokių pašalinių garsų) ir malonios liesti apdailos medžiagos. Minusas, kad vietos gale ir bagažinėje mažiau nei konkurentų automobiliuose. Kam tai labia aktualu vertėtų rinktis Grand versiją.

Važiuoklė: aukščiausia klasė. Pakankamai komfortiškas net su 17 colių ratais, o valdomas nuostabiai.

Variklis/pavarų dėžė: Variklis analogiškas Peugeot/Citroen ir kaip būdinga prancūzams neturi to bombastiškumo kaip vokški dyzeliai, tačiau skūstis nėra dėl ko traukos tikrai užtenka. Vidurkis mišriu rėžimu 6,5 litro, kas manau visai neblogai su automatine dėže. Pats automatas (dviejų sankabų) gal ir nedirba taip gerai kaip VW DSG, bet vėlgi didelių priekaištų nenusipelno. Automatinėje dėžėje tepalus reikia keisti kas 60 t. km ir tai nera pigus malonumas - apie 250 Eur.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree