Fiat Marea 1.6 SX Reviews

Fiat Marea 1996-1999
Engine l.:
1.6 l
Power:
76 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
10.7 sec
Avg. fuel consumption:
8.2 l
Recommends
Reviews: 4 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (4)

Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 110 SX, 2002y

2016-02-27
Ekonomiškas, talpus, manevringas...
Truputi kietoka važiuoklė, kietokas kelyje...

Automobilį įsigyjau neplanuotai. Pasiūlė bendradarbis "pigiau" su ''akcija''. Kai nusipirkau šitą auto kiti bendradarbiai "traukė per dantį":
sakė, kad labai jau retą egzempliorių įsigyjau. Bet kaip palyginimui vienam atšoviau: tu už tų pačių metų Opelį sumokėjai 13000lt., o aš tik 3000lt.
Nežinau kaip jam, bet aš per pirmus du metus problemų neturėjau. Taip pat lengvai praėjau ir antrą TA, tik reikėjo pasikeisti stabdžių kaladėles ir diskus -savo paties saugumui. Vėliau pasikeičiau cilinblokus (TA patikros metu dar buvo geri) ir restauravau traukių antgalius, nes naujos visgi -nepigios... Šiaip detalės nėra pigios lyginant su "Golfiuko", bet čia kiekvienam pagal kišenę. Trauka nustebino nuo pirmos dienos, nes turbina isijungia momentaliai, iškart spustelėjus... Netaip kaip kitoms auto -pasiekus tam tikrą apsukų lygį. O dėl sanaudų tai esu super patenkintas: mišrus 5,5l. Kaimo keliais 6l/100km.. Tiesioje trasoje tik 5ltr. Daugelis pažystamų, suprantančių apie techniką netiki, nes net gamykliniai parametrai pateikiami didesni :)
Kas liečia išskirtinį dizainą ypač dėl priekio "smailumo" tai reikia priprasti. Aš pats kažkada kai pirmą kartą pamačiau -Lenkijos kelyje šitą automobilį, reakcija buvo neigiama; iš priekio "sportinis", iš galo "pencinikų" auto. Kažkoks hibridas pamaniau tada... Bet nutiko taip, kad dabar pats važinėju tokiu automobiliu ir esu patenkintas :)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Fiat Marea 1.9 TD 100 SX, 1998y

2012-12-06
Geras valdymas; Geras dyzelinis variklis; Patogus automobilio vidus; Talpi bagažinė.
Kieta vaziuoklė, neprestižinis vardas


Pradedant taupumu, tai dyzelinis variklis ypac taupus, vartoja tik 5l/100km vidutiniskai, tai reiskia vaziuojant misriai ir meiste ir uzmiestyje. Isvaizda nera isskirtine groziu, bet pakankamai smagi akiai. Kebulas atsparus korozijai. Pakankamai didele bagazine. Masina skirta ir jaunam ir pagyvenusiam.
Variklis74kw , taciau masinos trauka lyginant su kitais 1.9td varikliais yra pakankamai smagi, tai itakoja anksti isijungianti turbina, tad vaziuoja ne ka prasciau nei benzinas. TD varikliai vieni patikimiausiu ir ekonomiskiausiu.

Fiat Marea yra nedidelis šeimos automobilis gamintas nuo 1996 iki 2001 metų. Marea yra tas pats Bravo/Brava tik sedano arba universalo kėbulu. Bravo ir Brava pakeitė sėkmingą, bet pasenusį Tipo. Tik pasirodę Bravo/Brava buvo pripažinti Europos Metų Automobiliu.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Fiat Marea Weekend 1.9 TD 100SX, 1997y

2012-09-18
pigus,gan talpus,didele bagazine, elektros gedimu jokiu nepasitaike per 5 metus.pigios detales,gerai saldo klima
kietokas,mazas pasukamumas,daznokai reikia remontuoti vaziuokle

geras ,pigus automobilis. kebulas cinkuotas-nusupus,detales nebrangios,ju yra,nors be vaziuokles niekas ir negenda. vziuokle pakrpstyti krts nuo karto reikia,bet nesudetinga ir nebrangu.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Fiat Marea 1.6 SX, 1996y

2012-09-13
Pigus remonas, kaina, cinkuotas kebulas, erdvus, visiskai nedomina vagiu :)
Pigaus plastiko apdaila, atsilupineja dazai nuo bamberiu

Automobilis tikrai pranoksta savo kaina. Detaliu kainos mazos, nors be vaziuokles, nelabai kam ten ir yra gesti. Salono apdaila pigaus plastiko, bet jei nebuvo ardyta panele, tai niekas ir nebarska. Kebulas cinkuotas, taigi apie rudis pamirskit. Vairas sukiojasi itin lengvai, tai turetu patikti merginoms, arba dauk vairuojant mieste.

Verti demesio varikliai:
1.2
1.6
1.8
1.9 JTD

Nerekomenduojami:
1.6 bipower (dideles kuro sanaudos)
2.0 (brangus aptarnavimas)
2.4 dyzelis

Gamykliskai brokuoti:
1.4 (anksciau ar veliau bus problemu su tepimu)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1996 - 1999 (1996, 1997, 1998, 1999)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree