Daewoo Leganza 2.0 CDX Reviews

Daewoo Leganza 1997-2002
Engine l.:
2.0 l
Power:
98 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
10.2 sec
Avg. fuel consumption:
8.2 l
Recommends
Reviews: 1 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (1)

Daewoo Leganza 2.0 CDX, 1998y.

2016-06-11
Talpa, patogumas, išvaizda, pigumas, sakyčiau trauka, patvari važiuoklė kuri tinka nuo opel vectra.
Nelabai tinka šlanginė dujų įranga, geriau tiesioginės dujos. Rankinis stabdis sunkiai reguliuojamas.

Labai patgi, erdvi daug vietos tiek bagažinėje tiek salone. Bent jau pas mane mašinos važiuokė buvo labai minkšta visi net stebėjosi, pats mašinos stabilumu ant kelio buvau visiškai patenkintas (gal dėl to kad plati mašina?) Taip pat patiko tas, kas pratiškai nebuvo nei kiek surudijusi. Variklis- viskas puiku, trauka buvo, aišku buvo sudėtos senų laikų dujos tai jos kažkiek vaizdą gadino, bet ne per labiausiai. Labiausiai kas nervino tai garso laidumas važiuojant virš 100km/h jauties lyg rektyviniu lėktuvu skristum. Dar problema buvo su rankiniu stabdziu N kartų tvarkiau pas skirtingus meistrus ir visi tam kartui tik sutvarkydavo.

Variklis 2 metus dirbo be priekaištų vėliau kilo problemos su dujomis tai jas sutvarkaiu ir vėl viskas gerai (kaina buvo apie 200 lt). variklio traukimu nesiskundžiau.

Ekslpoatacija jei su dujom netaip ir brangu, jei vien su benzinu tai mano manymu per brangu, per beveik 3,5 metus be standartinių keitimų (tepalų, stabdžių kaladėlių ir t.t) tvarkiau kelis kart rankinis, lempos visą korpusą, greičių dėžę, vairo stiprintuvo detales. Nuvertėjimas tas kat tai daewoo, jei būtų ženkliukas BMW tai būtų min 3 kartus brangesnė

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1997 - 2002 (1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree