Dacia Sandero 1.2 16V Laureate BL2 Reviews

Dacia Sandero 2012-2012
Engine l.:
1.1 l
Power:
55 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
13.6 sec
Avg. fuel consumption:
5.9 l
Recommends
Reviews: 1 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (1)

Dacia Sandero Stepway 1.5dCi Laureate, 2013y

2015-07-26
Didžiausias privalumas, tai, kad naujas automobilis su 5m garantija už ~12000 € ir pigūs metiniai aptarnavimai ~150€. Gana ekonomiškas, geras pravažumas ir gražiai atrodantis. Taip sakant, tai praktiškas biudžetinis automobilis žmonėms, kuriems nesvarbus gamintojo ženklas.
Apdaila automobilyje matosi ir jaučiasi, kad viskas yra pigiausia: panelė kietos plastmasės ir jau nuo pirmos dienos barška, sėdynėse po ~20k km atsirado išsėdėjimo žymių, menkiausias prisilietimas su kietesniu daiktu palieka dryžius apdailoj. Išorės dažai irgi silpni, nuo menkiausio prisilietimo palieka dryžius. Stiklų nė kart negrandžiau grandikliu žiemą, bet subraižyti, kaip 10m mašinos.

Pirktas naujas iš salono su visais įmanomais privalumais. Šiai dienai nuovažiuota apie 30k km, per tą laiką lankytasi servise du kartus, buvo užsikišęs kietų dalelių filtras, dėl per daug ramaus važinėjimo, tai liepė nebenaudoti "Eco" mygtuko, kuris taupo kurą ir buvo nusimovus kažkokią šlangą, ko pasekoj dugnas pasidengė tepalu. Visa tai nutiko iki ~6000km, nuo to laiko jokių problemų. Sąnaudos taupant 4l/100km, netaupant truputi virš 5l/100km. Važiuoklė liuks, pravažumas taipogi pasaka, kaip tokiam spuogui. Su elektra kol kas jokių bėdų. Priekyje vietos pilnai pakanka, gale mažoka, bet 4 suaugę telpa be problemų. Bagažinę naudoju be viršutinio dangčio, nes taip daugiau telpa. Kol kas visada užtekdavo keturių asmenų šeimai. Yra navigacija su 7' ekranu, tikrai ne pasaka, bet ne kartą gelbėjo. Kondicionierius šaldo kaip ir turėtų.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2012 - 2012 (2012)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree