Citroen Berlingo I 1.9D 600 Reviews

Citroen Berlingo 2001-2003
Engine l.:
1.9 l
Power:
52 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
15.6 sec
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 2 0
Average score: 3.5
Write review

Reviews (2)

Citroen Berlingo I 1.9D Multispace, 1998y

2012-09-03
Pigus , kantrus, nereikalaujantis dideliu islaidu remontui darbinis arkliukas.
Varikliui truksta galios,garso izoliacijos visai nera, gal todel kad mano krovininis.

Realiai mano berlingas be 8 litru kuro neapsieina, kantrus darbinis auto. Maniskis is Italijos tai rudeles nei vienos. Pirkau kai buvo 340000 km. dabar 460000, ir ka? variklis visas sausas, gal kiek per alkuninio veleno rieboksli rasoja, bet per 10000km. neipilu nei laso papildomo tepalo. Sako galinis tiltas nelaiko pas juos, bet mano turbut rudziu nemates todel ir neisbelstas. Buvau pakroves 1020kg. vaziavo , bet jau baisoka posukiuose buvo. Gamintojas nurodo, kad galima pakrauti 780 kg.max. Del elektros niekas negenda, nes nera kam gesti. O kura priima bet koki, ka ipilsi tuom vaziuos, girdejau, kad 2.0 hdi pilti kura tik is degalines, nes po to sleginiai kuro voztuvai uzsikemsa ir gesina motora. Priekines vaziuokles kainos juokingos, tik va galinis tiltas(torsionas) srote apie 600-800 lt., arba restauruoja juos jau uz 350-500 lt. Is kebulo daliu tai beveik viska Taivanis daro, kainos ir nekosmines.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Citroen Berlingo I I 1.6HDi Multispace, 0y

2012-08-23
Mažos kuro sąnaudos
Salono plastmasių barškesys, garso izoliacijos trūkumas, prastas autorizuotas servisas, ganėtinai brangus remontas, dažni elektros gedimai.

Auto buvo pirktas naujas ir tuoj bus 5metai kaip eksploatuojamas diena iš dienos. Pravažiavo jau ~100000km. Visu pirmą tai labai nuvylė autorizuotas servisas. Plėšia didelius pinigus dirba lėtai, vangiai, pasiimi automobilį pastoviai priterštą, ir nevertina visiškai klientų. O servise reik lankytis dažnokai. Pagrindinis minusas nuo pat pirkimo neveikia signalas. Ir autorizuotas servisas niekaip negali išspręsti problemos. Sutvarko, praeina daugiausiai dvi dienos ir vėl neveikia. Ne per seniausiai automobilis buvo užsiožiavęs ir tik pasiekus 2000 apsisukimų užgesdavo. Užkurt po užgesimo beveik neįmanoma. Autorizuotas servisas pralaikė 3 savaites gąsdindami ir EGR (naujas 1500Lt+PVM+pakeitimas) gedimu, apkaltino nekokybiško kuro pylimu (kuras pilamas tik iš Lukoil degalinių), kol galiausiai atsiimant pasakė, kad kažkokia "fyškė" palaida buvo. Važiuoklė gan patvari. Per visą laiką buvo pakeistas tik vienas sailentblokas. Automobilis eksploatuojamas ir miškais ir žvyrkeliais, ir asfaltu. Du kart keisti stabdžių diskai su kaladėlėm. Tiesa trauka kaip iš 1.6 tiesiog įspūdinga. Važiuojant į ilgesnę kelionę didesniu greičiu paskaustą galvą, nes garso izoliacijos praktiškai nėra. Automobilis ypatingai jautrus šoniniam vėjui. Ganėtinai taupus, mieste ne pensininko režimu iki 7l dyzelio, užmiestyje važiuojant iki 90km/h - 5l iki 120km/h - 6l, kantri važiuoklė.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2001 - 2003 (2001, 2002, 2003)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree