Chrysler Town & Country III 3.3L LX Reviews

Chrysler Town & Country 1996-1996
Engine l.:
3.3 l
Power:
116 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
12.7 sec
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 3 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (3)

Chrysler Town & Country III 3.8L LXi 4WD, 1998y.

2013-01-22
Patogus vairuoti, talpus ir didelis, turi 7 sėdimas vietas, stora skarda, tvirtas (buvau papuolęs į avariją, žinau), automatinė dėžė gerai laiko ir nebyra priekinis reduktorius kaip kitose priekiu vedamose mašinose.
Brangus remontas, dažnai genda pakaba ir elektronika, didelės kuro sąnaudos, nepatogus remontuoti - blogas priėjimas, rūdija.

Tai bene vienintelis automobilis turintis savyje 7 sėdimas vietas ir AWD (o ne 4WD kaip rašoma), galinis tiltas jungiasi per sinchromovą prabuksavus priekiniam tiltui galinio atžvilgiu. Važiuoti tikrai patogu ypač į tolimas keliones, įmontavus dujas su įpurškimu sąnaudos mieste 23L (Vilnius), užmiestyje 13-14L ir nereikia pasakoti pasakų apie mažesnes. Priekis labai žemas, pas mane iškeltas 2cm ir dabar yra 15cm nuo žemės, taip kad užmiestyje nepasiardysi. Pagrindinė bėda - priekinė pakaba, visai nelaiko vairo traukės ir antgaliai, taip pat šarnyrai ir stabilizatoriaus traukės. Kas liečia vairo traukes - antgalius, originalių Mopar detalių nėra, t. y. gamintojas nenumatęs kad jos gali gesti tad reikėtų keisti visą vairo kolonėlę, todėl tenka pirkti kitų gamintojų detales, tik jos laiko max pusantrų metų. Nelaiko ir variklio pagalvės. Važinėju su ja tik dėlto, kad tokių nebrangių mašinų su 7 sėdimom vietom ir AWD paprasčiausiai nėra. Būtina sąlyga - visos 4 padangos turi būti vienodos ir vienodai nudilę, priešingai - genda paskirstymo dėžė, pageidautina - visur naudoti sintetinius tepalus ypač eksploatuojant žiemą (galinis tiltas, vienpusės movos blokas, paskirstymo dėžė, greičių dėžė ir variklis).

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Chrysler Town & Country III 3.8L Limited, 2001y.

2012-10-07
Pigi eksplotacija,patvarus, lengvai emontuojasi, bet labai retai ir genda :)
Gal vienintelis trūkumas tai kuro sąnaudos galėtų būti mažesnės, bet įdėjus dujas tai išsisprendžia.

Puikus automobilis, mėgstantiems keliauti tai automobilis NR.1, geresnio nėra ir ko gero nebus, pravažiavus 1000 km, nesijaučia jokio nuovargio. Kaip sėdėti ant sofos prie televizoriaus:)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Chrysler Town & Country III 3.8L Limited, 0y.

2012-08-18
Nebrangi eksplotacija, patogus
Nerasta

Minkstas, pakankamai galingas, tylus.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1996 - 1996 (1996)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree