Chevrolet Captiva 2.2d LT FWD Reviews

Chevrolet Captiva 2011
Engine l.:
2.2 l
Power:
120 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
9.9 sec
Avg. fuel consumption:
6.3 l
Recommends
Reviews: 4 0
Average score: 4.5
Write review

Reviews (4)

Chevrolet Captiva 2.0d LS, 2010y

2019-08-06
Ekonomiškas, tylus, galingas variklis, stabilus, patogus sėdėjimas, geras matomumas, super šoniniai veidrodžiai. Patinka liukas, perlamutrinė balta spalva, 19 coliu ratai, hidrauliniai kapoto pakėlėjai, baltos skaidrios galinės lempos.
Norint pakeisti priekinių žibintų lemputę reikia nuimti žibintą. Labai nepatogiai įmontuotas priekinė tempimo kilpa. Atsarginis ratas po bagažine. Kuro filtrai viduryje automobilio po dugnu. Tepalo išleidimo kamštis iš šono, todėl keičiant reikia likutį tepalo išsiurbti pompa. Posukių rėlė elektroninė, todėl nėra galimybės pakeisti lempas ledinėmis (arba reikia montuoti papildomas varžas).

Super vidutinio dydžio visureigis. Maniškis 2012 metų, 135kW dyzelis, 7 vietų. Prieš tai važinėjau su X-trail. Palyginus su Captiva tikras kibiras. Šiame automobilyje puiki garso izoliacija, minkšta pakaba net ir su 19 colių ratais. Stabilus ant kelio - Vokietijoje autobane važiavau 204km/h (greitis pagal navigacija - pagal spidometrą 209km/h). Trauka superinė, važiuojant net virš 150km/h be problemų ima pagreitį. Tai labai svarbu lenkimo metu. Prie 90.000 km pakeičiau galinių stabdžių diskus, kai baigs dilti priekinės kaladėlės, pakeisiu ir priekinius. Daugiau viskas originalas, nieko nedariau. Buvo atsiradus oro srauto klaida, tai išvaliau daviklį ir viskas susitvarkė. Ką tik praėjau techninę apžiūrą - trukumų nulis. Jei kas važinėja daug bekele, reikia nusiimti apatinį priekinio bamperio prielipą - tikrai kur nors užkabinsit. Tepalus keičiu kas 10000km - ilgiau tarnaus turbina.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Chevrolet Captiva 2.0d LS, 2007y

2019-01-10
Pigus aptarnavimas, talpus, patvarus, taupus.
Elektrinė dalis silpnoka.

Labai puikus miesto visureigis, nebrangios dalys, pilna autolaužyne, patvarus, patogus, daug vietos, labai gausios komplektacijos, laiku prižiūrint mažai gedimų. Kėbulas atsparus rūdims, kartais elektrinė dalis sugrybauja bet nieko nėra ko neįmanoma pataisyti. Žodžiu labai patariu visiems pirkti. Gaila, kad chevrolet atstovai iš europos rinkos pabėgo :( , pirkčiau naują tokį.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Chevrolet Captiva 2.2d LT, 2012y

2018-12-27
Gražus,greitas,patvarus,geros kuro sąnaudos,patogu sėdėti ir valdyti auto,detaliu kainos nedideles EOLTO parduotuvėje dalis pigesnes nei ardomu auto,žodžiu man asmeniškai vien tik +++++
Pas mane kaip mechanine dėže tai kaip ir minusu nėra.

Trumpai. Vertas dėmesio auto bet tik su mechanine dėže variklis 120.kw ir 135.kw superiniai laiko tikrai ilgai jai prižiūri, o priežiūra tik tokia, laiku keisti gerus tepalus ir visus filtrus ir pilti tik gera kurą, važiuokle patvari, salonas nebarškutis, ir tikrai labai gražus kebulas. PS. Tiems kas nežino kėbulas Chevroleto o variklis dėže važiuokle Opeliuko Antaros, taip kad nėra ko bijoti, nes LT .tik ir žino Audi ir WV O KAD APLINKUI DAUG KITU PUIKIU AUTO TAI NET NEPASTEBI.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Chevrolet Captiva 2.0d LS, 2007y

2018-01-22
patikimumo ir kainos santykis
dideles kuro sanaudos

Kuro sąnaudos mieste iki 14 l., užmiestyje 8 l.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree