BMW 315 E21 Reviews

BMW 315 1981-1983
Engine l.:
1.6 l
Power:
55 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
-
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 0 0
Average score: 0.0
Write review

3 series reviews (136)

BMW 320 E46 d Touring, 2001y

2020-06-18
Smagios žiemos, labai gera garso izoliacija, patikimai stovi ant kelio, įrangos gausa.
Didelė paklausa, todėl naujos detalės laiko kainą, kėbulą reikia prižiūrėti.

Pagal amžių važiuoja maloniai, automatinė dėžė problemų nekelia, galvoja greitai. Yra mechaninis režimas. Variklis vykęs, prižiūrėtas drąsiai įkabina 500k km. Vienintelės silpnos vietos- alkūninio škyvas ir egr termostatas. Siurblio elektronika perdega daugumai, bet perlitavus pamiršti problemą. Mano nuomone tai pigiau nei keitalioti 110kW common rail purkštukus. Ilgaamžė važiuoklė nors ne iš pigių pagal metus. Originalios dalys kokybiškos, todėl net šrote galima rasti geros būklės.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 330 E46 xd Touring, 2002y

2020-01-15
Sportiškas, stangrus, malonus, vos juntamai meta bėgius, dailus, gale pilna vietos, gera komplektacija verta pinigų.
Mieste kuro sąnaudos 10.6 - 13.5l ( kalėdiniu laikotarpiu mieste ir 14l) Užmiestyje mažiau 10.4 nebuvo nukritę Draudimas jei neturi stažo, bet ant tėvų registruota - minimum 410e metam

BMW 330xd fl automatas Touringas.
Turiu šį auto 3mėn, pirkau per perikupą, parvarytą iš vokietijos, buvo stovėjęs kokius 2metus. Recaro salonas pusiau odinis, xeon, pilnai elektrinis salonas, memory ir pan. Mokėjau 2000e automobilis buvo tikrai geros būklės, pora rūdelių ant bagažinės ir čiut pakelti dažai ant priekinio sparno. Visi vengia xd modelio, svarbiausia gerai apžiūrėti automobilį prieš perkant, pavažiuot per duobes, patikrint ar nebraška granatos ir pan. 3l 135kw variklis patikimiausias iš visų e46 dyzelinių variklių, traukos per akis, kartais prispaudžia prie sėdynės taip, kad kaifas begalinis. Xd įspudingai prilaiko posūkiuose, kadangi veikimo principas : varyti tais ratais, kurie gauna daugiausiai apkrovos. Pakaba ganėtinai stangri, bet trečiukui puikiai tinka ir gana komfortiška vienu metu. Labai patenkintas automobiliu, dar kai pavyko rast "ledinį" variantą už tokią kainą. Xd modelis aukštesnis tad ir per duobes gilesnes galima pervažiuot ramia galva.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 316 E46 i Touring, 2003y

2020-01-05
Gerai stovi ant kelio. Patogus. Gan erdvus. Gera garso izoliacija. Manevringas. Žiemą šiltas. Vasarą gerai galima atvėsint saloną. Draugiškos kuro sąnaudos. Paprasta priekinė važiuoklė. Galas irgi remontuot nesudėtingas. Važiuoklė laiko gerai ir gan nebrangi.
Gan kieta. Sėdi žemai. Variklis negali ilgai (20 -60 min) dirbt tuščia eiga. Neveikia tepalo separatorius ir degina per įsiurbimo kamerą tepalą. Variklis sukurtas važiuot o ne birzint vietoj. Sunku parkuotis. Per veidrodėlius prastai matosi. Pradėjus gest elektronikai tenka labai tuštint piniginę. Sutvarkyt elektroniką kainuoja tiek kiek nupirkti dar tokią mašiną. Jei nori tapt autoelektriku, tai pirk šį modelį. Tikrai daug sužinosi :)

Prieš metus nupirkau 1.8 benziną universalą už 2000eur, mechanika. Iš Vokietijos. Lietuvoj nevažinėta. Važiuoja smagiai. Tik beveik 300000 km pravažiavus. Teko keisti abu lambda zondus(170 Bosch), valvetroniko varikliuką(150 VDO), jo valdymo daviklį (220 VDO), tepalo separatorių (200)(orginaliu), veleno padėties daviklį(37 Delphi), abu paskirstymo velenėlių daviklius(po 20 eur Delphi), abu salenoidus(110eur VEMO)(elektro vožtuvus), žvakių rites(100 eur Bosch), variklio temperatūros daviklį(45 BMW), tepalo slėgio daviklį (25 BMW), oro srauto matuoklį( pirkau Delphi už 66eur iš autodoch.lt, bet atsiuntė kinietį, bet įdėjus veikia). Plius dar visokių smulkmenų.
Jau įdėjau apie 1300 eur.. Dabar parėjo tosolo daviklis kuris valdo radiatorių (45eur), Antrinė oro pompa(10-150eur). Vaido padėties daviklis(50-300 eur).
Jau keturis mėnesius važiuoju avariniu rėžimu. Nes pakeitus vieną daviklį pamatai po kelių dienu, kad kitas numirė. Kol atsiunčia savaitė, dvi ar trys praeina. Didumą daviklių nėra parduotuvės atsivežusios.
Tai kas žadat pirkti senesnę mašiną tiesiog paskaičiuokit ar verta tiek investuot. Visus daviklius keičiau pats. Supaupiau ant servizo.
Tvarkiau priekinę važiuoklę. Vairo traukių gumas, vairo traukes, traukių antgalius, šarnyrus. Apie 200 dealės ir simboliškai paėmė meistrai 50 eur už darbą.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 330 E46 Cd, 2004y

2019-05-14
Dėl svorio santykio žvėriška trauka. Interjeras puikios kokybės, malonu liesti. Traukiantis akį. Kuro labai mažai valgo.
Purkštukai. Termostatai. Pagalvės. Antipraslydimas. Coupe modeliui retesnės ir brangios apdailos dalys.

330Cd 150kw 6mech. Puikus modelis jaunimui. Dedant r18 plačius ratus reiktų pažaisti su važiuoklę. Mano atveju 330xd spyruoklės gale nes kasdieninė mašina. Trasoje max 6l valgo. Mieste pencininko režimu 8-9l. Spaudžiant 14-16l. Perkant reikia atsižvelgti kad teks taisyt. Reali tvarkingo visapusiškai 3l mechano kaina prasideda nuo 6k.
Važiuoklė patvari. Reikia stebėti kolektoriaus tarpines. Naudojant kiekvieną dieną galima gauti išvarža (važiuoklė palyginus su sedano ar universalo standartine akmens kietumo) bet ir stabilumas irgi idealus. Stabilizacija ir anti praslydimas atleis visas padarytas klaidas (veikia idealiai)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d, 2002y

2019-02-26
nera
daug trukumu

Vien tik pavadinimas bmw bėda nemašina

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 316 E36 i Compact, 1994y

2019-01-23
Manevringas, smulkus, ekonomiskas, pigios dalys
Starteriai grybauja, ne kokia garso aparatura, didele tikimybe ziema prarast teises

Pakankamai patvarus, manevringas, geras miesto auto, kėbulo atžvilgiu puna dažniausiai slenksčiai ir arkos, bet jei prižiūrima bėdų nebus, variklis patvarus, kaip 1.6 pakankamai smagiai traukia su 4.27 reduktoriaus perdavimu, dideliu išlaidų nereikalauja, detalės pakankamai pigios, tik kad dauguma kregždžių starterių pradeda kartais nekabint. Salono atžvilgiu pakankamai patogus, medžiagos ne pačios išvaizdžiausios, bet viskas priklauso nuo komplektacijos. Duodu 8/10, puikus auto mieste ar pradėt mokintis su galu varomu dėl ne dideles galios ir pakankamai tolygaus galios padavimo

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 318 E46 d Touring, 2005y

2019-01-08
Variklis neužmušamas, viskas kita ganėtinai patvaru. Labai manevringas kelyje ir aikštelėse. Salonas talpus.
Kebulas mėgsta parūdyti, bet tai reikia tvarkyti laiku. Kaina pačių automobilių nemaža, bet atitinka kokybę ir važiavimo malonumą.

Labai geras automobilis. Variklis neužmušamas, viskas kita ganėtinai patvaru. Labai manevringas kelyje ir aikštelėse. Salonas talpus. Kėbulas mėgsta parūdyti, bet tai reikia tvarkyti laiku. Kaina pačių automobilių nemaža, bet atitinka kokybę ir važiavimo malonumą.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d Touring, 2002y

2019-01-03
Mažos kuro sanaudos, patvarumas. Galima rasti daug naudotų ir naujų detalių už mažą kainą
Mėgsta lūžinėti universalo bagažinės laidai. Mažoka vietos

Turiu FL modelį universalą jau virš pusės metų. Rimtesnių problemų neturiu, tik susiduriu su vietos trūkumu gale.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E91 d Touring, 2005y

2018-12-24
Kokybiskas automobilis, o nupirkus necipuota, neremontuota neaiskios kilmes detalem si automobili galima ilgai ir saugiai naudot. 120kw variklis idealus jei daznai keisi gerus tepalus ir filtrus. Automatai puikus. Salona ir visa komplektacija galima pasirinkt arba susikomplektuot. Geras valdymas. Gamykliskai pastiprintas starteris nei e46, del startstopo.
Su mechaninem dezem automobiliai labai daznai turi sias bedas: sankaba silpna, smagratis subyra ir daznai pagrindiniai škyvai buna sutrukineje, priezasciu neisivaizduoju.Tokie remontai brangus. 130kw prasti varikliai, tai rodo ju didele paklausa skelbimuose ir auksta kaina,- sutvarkytos varikliu bedos nuo 135kw. Salono irangoje rinkausi be vadinamo "šilelio" nes visi verkia kad genda cic valdymai, kompai, ju keitimas daznas ir brangus.

Prieš 7m. įsigytas su automatine pav. dėže su 180k rida iš italų su nuplėšta priekinio bamperio plastasine dalim. Jokių cipavipu, dpf pjovimu ir modifikavimu. Iškart išmečiau tik runflatus. Iš stambesnių gedimų amortizatoriai, generatoriaus šepetėliai, vandens pompa, kompo valdymo rele, oro sklende, kas trečius metus žvakes su rėle, tepalai kas 12k-15k, galinės pakabos sailenblokai-girgždukai. Dabar rida 380k. Važinėju kaip noriu ir 200 paspaudžiu visaip. Nelindau dar į motorą, aut. dėže, turbina. Nežinau geresnės mašinos dėl eksploatacijos patikimumo. Kuro sąnaudos mišrios tarp 7 ir 8. Prieš perkant galvojau apie e60, bet e90 pasirinkau dėl kuro sąnaudų, pakabos konstrukcijos patikimesnes. Nežinau kiek dar važinėsiu ir kada pradės byrėt rimčiau. Gal man pasisekė.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d, 2001y

2018-12-22
Visų pirma tai automobilis gražus tikrai traukiantis akį. Mažos kuro sąnaudos. Tikra geras automobilis kasdien važinėti taupus ir daug nereikalaujantis. Turi savo trūkumu kuriuos kompensuoja smagus važiavimas, manevringumas.
Nelaiko kuro siurbliai FL modeliuose su 110kw varikliu ši klaida ištaisyta. Turbinos šiuose modeliuose ne pati stipriausios bet kada gali pateikti staigmenų kurios nemažai gali kainuoti. Važiuoklė viena iš silpnų savybių atkreipkite dėmesį prieš perkat,

Automobili turėjau neilgai, ką galiu pasakyti automobilis ganėtinai patogus kaip ekonominės klasės sedanas.
Salono kokybė kaip tokiu metu automobiliui labai gera, jokių pašalinių garsų, plastmasių barškėjimų, garso sistema ne pati geriausia, bet ir ne pati praščiausia. Labai patogus salonas ne per daug mygtukų ir visokių nesąmonių, labai patogiai viskas sudėta, didžiausias minusas nėra puodelių laikiklių kas labai piktina. Labai nustebino kuro sąnaudos automobilis ganėtinai sunkus, bet mieste galima apsieit su nepilnai 7L dyzelio kas yra visai neblogai. Didžiausia ligai šių PRE FL modelių butu kuro siurblio el. dalies gedimas, su kuriuo teko susidurti ir man remontas nepigus kainavo 180eurų. Važiuoklė kieta palyginus su kokia 5 serija ilgoj kelionėj pasijaučia, kad ne pats geriausias automobilis toli važinėti.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 328 E90 i, 2009y

2018-11-28
Mašina jauki, variklis "amžinas". +++++++XDrive+++++++
Iki 15l/100km., mažokas salonas, bet čia 3serija, tai ar verta dėl to dejuoti, pirk 7serijos.

Naudoju beveik maksimalios komplektacijos išskyrus didijį ekraną (bet realiai kam jis reikalingas? šildomas vairas 10 kart naudingesnis), viskas tenkina, praktiškai viską kas valdoma elektronika galima nustatyti pagal save, pradedant nuo viso apšvitimo įjungimo nustatytam laikui atrakinus mašiną, iki kokį slankstelį stubure labiau paremti :) remontuojant originaliomis dalimis naudojimas tik džiaugsmą kelia.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d Touring, 2002y

2018-09-28
viskas labai gerai
ju nera

Auto pagal kaina liuks nepridėsi nei prie golfo ar pasato.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d Touring, 2002y

2018-09-17
+
nera

"Automobilis rūdija labai greitai ir stipriai. Silpna galine važiuoklė, kaina neatitinka automobilio vertės.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 330 F30 d xDrive Modern Line, 2013y

2018-09-09
Mazos kuro sanaudos,gera trauka,puiki isvaizda su m paketu gera pavaru deze 8begiu
Reiktu garso izoliacijos geresnes,sedynes paprastos ne sport ziauriai nepatogios

Geras automobilis labai gerai stovi ant kelio. Labai gerai i posūkius važiuoja. Gera trauka ipac xdrive. Važiuoklė labai patvari kuro sąnaudos mieste 8.5l žodžiu kaip sena bmw patvari ekonomiška ir t.t aš patenkintas

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 330 E46 xd Touring, 2003y

2018-07-16
Patikima, komfortiška, greita, taupanti kurą.
Brangi eksplotacija, bet gi perkat BMW. Korozija slenkščiuose,arkose. Kemšasi purkštukai. Išbandę nebenorėsit kitokios ;)

Sveiki turėjau 2003 metų e46 sedaną dyzelis 2,9l 149kw (jei neklystu) +-5kw rida 300tūkst. . Pati mašina super, jauti važiavimo malonumą, nieks nebarška, netarška. Mieste valgė 8l jei draskai kaip nesveikas tikrąja to žodžio prasme vien raudonom linijom ~12 nu 14max buvo kai visi startai su prasukom.. Per didelių remontų neturėjau per metus laiko neskaitant purkštukų, kimšosi juodai.. mažėjo trauka + reikėjo turbinos restoracijos kas vėlgi kainavo ne pigiai. Korozija slenkščiuose, arkose. Bet visiems kurie skundžiasi eksplotacija .. Čia gi BMW žinot ką perkat ir mokat už tikrai komfortišką ir stabilią mašiną kelyje todėl kaip minuso net nevertinu. Gi 3l variklis ir jeigu ramiai važinėjat valgo ~8l tai yra labai geros kuro snaudos imant automobilio tūrį,metus/kaina. Jeigu draskysit tą mašina vėlgi sanaudos pakenčiamos, o malonumas garantuotas, stabili abiem atvėjais. Rekomenduoju kiekvienam jieškančiam patikimo miesto bolido :)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d Touring, 2005y

2018-07-03
Laaabai grazus, laaabai gera trauka kaip 110kw 2.0l , ekonomiskas, isskirtinis, zodziu super masina! Mokeciau nors ir 5k uz islaikyta ir grazu!
Ju nera! :D

Superinis auto! Labai patenkintas! Rekomenduoju! Viskas super! BMW - jega! #AYCM !!!

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d Touring, 2002y

2018-06-29
Nebloga isvaizda
Rudyja belekaip

Automobilis rūdija labai greitai ir stipriai. Silpna galine važiuoklė, kaina neatitinka automobilio vertės.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 320 E46 d Touring, 2002y

2018-06-02
taupus
nepastebejau

Šaunus auto visais aspektais!
O jei dar m paketas išvis geriau nežinau

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 330 E46 d, 2000y

2018-05-26
Tyliai dirba variklis, ant kelio gerai stovi.
Neturi

Pravažinėjau 6 m. su BMW 330 2000 m., mechaninė pavarų dėžė. Puiki mašina, pakaba stipri, gerai ant kelio stovi, kuro sąnaudos nedidelės mieste apie 7,5 l. Rimtų remontų neturėjo, tik keičiau vieno stiklo pakelėją ir pakabos remontas.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

BMW 330 E46 xd Touring, 2002y

2018-05-09
Išvaizdus, galingas , manevringas, pakankamai geras pravažumas kaip lengvajai mašinai, kokybiškos salono medžiagos
Didelės kuro sąnaudos mieste- apie 13-14 ltr, didelės remonto kainos, nepatikimas

Prieš porą metų įsigijau E46 330 xd 2002 metų 135 kw, automatas. Pirmas įspūdis labai geras - gražus, galingas automobilis su visų varančių ratų sistema, kas buvo sena svajonė. Visas gėris pradėjo menkti kai prie įprastų eksplotavimo išlaidų prisidėjo automobilio remonto kaštai. Po triejų eksplotavimo mėnesių, galima sakyti be didesnių požymių pavedė greičių dėžė- tiesiog sustojus prie pėsčiųjų perėjos praleisti žmogaus nebenorėjo pajudėt - kompas išmetė "krumpliaratį" kas reiškė kapitaliniu greičio dėžės remontu. Kainos Klaipėdoje 700 e dėžės remontas ir dar išėmimas, tepalai , filtrai dar virš 400e. Tai buvo skaudus kirtis palyginus su automobilio kaina. Atrodo po tokių investicijų viskas turi buti ledas, bet nepraėjus nei pusei metų greičių dėžė vėl pradėjo velt - vežiau pas ta patį meistrą kad pataisytų ( dar garantiniu laikotarpiu) tai jis pakeitė kažkokį skirstytuvą kuris panaikino vienas problemas bet atnešė kitas... Susitaikiau su tuo kadangi va-iuot buvo galima. maža to po kurio laiko kart nuo karto važiuojant pasireikšdavo mašinos kratymas panašus į neišbalansuotus ratus - problema priekiniai pusašiai, kurie krastoj kainavo apie 500e , panaudojau alternatyvas, pirkau naujus iš anglų. Kaina apie 200 abu. Generatorius atsisakė du kartus, pirmą kart pirkau iš šroto, o po pusantro mėnesio teko restauruot , dar 120e. Po to praėjus pusmečiui ir +- neivykus didesniems gedimams mašina važiuojant užgeso - problema parėjęs purkštukas,dar 190 e. po šio remonto pavažiavus pora savaičių pavedė variklis. Tada ir pasibaigė kantrybė.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1981 - 1983 (1981, 1982, 1983)
Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree