Audi A6 C5 1.9 TDI Reviews

Audi A6 2001-2004
Engine l.:
1.9 l
Power:
96 kW
Fuel type:
Diesel
0-100 km/h:
10.5 sec
Avg. fuel consumption:
6.0 l
Recommends
Reviews: 52 -8
Average score: 4.0
Write review

Reviews (60)

Audi A6 C5 Avant 2.7T Quattro, 1999y.

2018-11-17
Patogus autostradoj. Draugauja su dujom.
Labai brangus išlaikymas. Genda dalykai, kuriuos kainuoja labai brangiai pataisyti. Jei sugenda turba kuri, reikia išimti variklį, kad prieiti prie turbos. Quattro reduktorius ir kiti dalykai per laiką pradeda klibėti, remonto kaina neatitinkanti mašinos vertės. Siurbia kurą kibirais, net dujas. Aplamai senos AUDI nerekomenduočiau niekam, ten tiek dalykų prikurta, pridaryta.. Vien važiuoklė kiek traukių turi.. Kai pradeda byrėt viskas, tai kainuoja tą patį, kaip važinėt su nauja mašina ir mokėt lizingą.

Meh, nuobodi mašina.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 3.0 Quattro, 2003y.

2018-08-16
Quattro.
Kai vairuoji Quattro, trūkumų nebuna. Už Quattro gali buti tik galingesnis Audi Quattro.

Kaip gaila žmonių, kurie per visa gyvenimą taip ir neturėjo Audi Quattro...

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 Avant 1.8T, 1998y.

2018-06-04
talpus ,gana paprastas
Pakaba, rūdija kėbulas.

Neblogas automobiliukas.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 1.9 TDI, 2001y.

2018-01-21
sedano bagazine ispudinga-didele,dalys nera brangios,taupus auto
puna priekiniai sparnai,jeigu keiciat-tvarkot ,tai paralonus pleskit zemen ,traukia dregme,pudo metala

Puikus galios ir taupumo santykis, kuro sąnaudos juokingos trauka įspūdinga, sedanai man asmeniškai gražesni

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 1.8, 1999y.

2017-12-31
Važiuoja minkštai, variklis dirba gražiai kaip ir daugumos benzininiu su turbina
Kuro sanaudos, ekspotacija ypač važiuokles, pardavimu kainos bereikalo dideles, nors ir cinkuota priekiniai sparnai dažniausiai perpuna kiaurai

Turėjau Audi a6 c5 1,8 turbo 110 kw. Sline Važiuoja tikrai minkštai, kelio nelygumų beveik nesijaučia, tačiau netraukia nors turi ir 110kw masę per sunki išjudint tokį laivą, kuro sąnaudos irgi labai nedžiugina 10 l benzino ant 100km važiuojant plentu manau daugoka, ir tai važiuojant ramiai, išeitis dujos tačiau bųtent šiuos motorus dujos labai gadina, šiaip gal automobilis visai ir nieko jai ne kuro sąnaudos ir pakankamai brangi eksploatacija, ypač važiuokles. Aš siulyčiau 2,4 arba 2,8 kuro sąnaudos beveik nesiskiria tačiau traukia geriau ir dujos tiems motorams ne priešas.

Not recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 1.8, 1998y.

2017-08-30
Ilgose kelionėse nevargina. Patogios odinės sėdynės. Vietos labai daug. Minkštai važiuoja. Keturi varomi, žiemą į belekokį kalną su gerom padangom lipa. Važiuoji ir nebijai, kad užklimpsi kur. Labai stabili betokiu keliu. Jaučiasi saugiai. Šiaip tai niekas negenda, per metus problemų dar neturėjau.
Tepalai bėga ant turbinos ir kepa, visa smarvė kepančių tepalų eina į saloną, jei nepadarai cirkuliavimo salono viduj. Ir čia visų 2,7tt variklių bėda. Kaip V6 biturbo tai traukos neturi, 7.2s tikrai mažokai, net tokiai karvei su tokiu varikliu. Labai nesmagi važiuoklė, visa mašina kaip valtis vartosi į visas puses. Labai nesportiška. Jautiesi kaip pensininkas su tokia mašina. Labai nejautrus vairas, atrodo tarsi per guminę jungtį su ratais sujungtas. Salono detalės prasos kietos plastmasės, ypač apie rankinio svirtį, braška kai pajudini. Durnas pėdalų įšdėstymas, neina heel and toe downshiftint, neužsisuka tiek kulnas gazą užkabint. Keista, bet labai nearodinamiška, labai švilpia stogo skersiniai autostradoj. Labai buka nejutri nejudri nesportiška mašina, nors man jau 30, bet jaučiuosi dar gerokai per jaunas su tokia valtim plaukiot.

2.7 biturbo quattro avant.
Ar patarčiau pirkt, nežinau. Jei žiūri pagal kilovatus ir galvoji, kad nusipirksi kažką sportiško, tai labai klysti, kaip aš klydau pirkdamas. Visi tie kilovatai tai tik autostradoj kilometrus greitai sukt, sportiškumo tai pas ją visiškai nėra. Jei nori patogiai važinėt, nesipurtyt, jaustis saugiai, važiuot užtikrintai žiemą ir per žvejybinius purvo keliukus tai pasirinkimas neblogas.

Man su sunkesne koja valgo 17~18 dujų mieste. BRC geriausia įranga. Trauka ta pati kaip ant benzo. Gaunasi, kad man kainuoja kurą pilt, lyg ji valgytu 9l benzo, kas nėra daug tokiam patogumui.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 Avant 2.8, 1999y.

2017-08-08
galingas, talpus, isvaizdus
dideles kuro sanaudos, rudyje priekiniai sparnai, brangios dalys

Turiu metus laiko, pinigų įkišau daug, nes pirkau nudrengta, per metus pakeičiau visą pakabą, paskirstymo diržus su guoliukais, vandens pompa, termostata, kondicionieriaus ventiliatoriu, duslintuva, abi granatas, tris duru spynas, zibintu apiplovimo varikliuka, variklio dangteliu tarpines, vairo stiprintuvo siurbli, taigi per metus sukisau apie 2000eur, bet dabar turiu tvarkinga ir konfortiska automobili, variklis ganetinai galingas tik megsta tepaliuka paryti, kuro pasiima daug mieste apie 16, trasoje apie 9, automatas dirba labai gerai, zinoma nupirkes keiciau tepalus jame. reziume tai galingas komfortiskas ir talpus automobilis kuris reikalauja prieziuros (kaip ir visi automobiliai)

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 1.9 TDI Multitronic, 2001y.

2017-06-16
nera pliusu
tiesiog padare kaip kitiem,vaziuokit letai neina ymesti 6 begio

Kaip pavyko iš automato padaryti mechaną ir perdėti vairą nes ji parvaryta iš Airijos, ir beje kiek žinau buvo karavanas

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI, 2003y.

2017-03-05
minkšta važiuoklė talpi bagažine
brangokas remontas

Automobilį turiu jau keturi metai, kūro sąnaudos tai pasaka, kurią skelbia pardavėjai jos vidutiniškai yra apie aštuoni o šiaip viskas tvarkoj

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 Avant 2.5 TDI, 2002y.

2017-02-16
Komfortas, komplektacijos. Kokybės kainos santykis. Variklis.
Reikia pasikrapštyti prie smulkmenų. Dažniausiai genda tos dalys kurios ilgai nekeistos, likę originalios nuo gamybos, joms ateina galas ir tenka prie jų pasikrapštyt, bet pekeitus vieną kartą, problemų nebelieka ilgam.

Turiu Audi a6 2002 metų 2,5Tdi 120kw, priekis varomas.

Privalumai - interjeras, komplektacijos dažnu atveju gana gausios - šildomos sėdynės, parktronikai, šildomi veidrodžiai, pulteliu valdomi langai, elektroniniai langai. Garso sistema - net pati prasčiausia nustelbia daugumos kitų markių automobilių vidutinės klasės garso sistemas. Vidutinės klasės audi garso sistemą sudaro ~15 garsiakalbių + subas bagažinėje, standartinis magas groja labai gražiai, pakeitus į galingesnį kalonėlių garsas tampa ženkliai galingesnis. Tiesa tai nebūtinai reiškia švarų garsą - originali sistema yra tikrai gerai sukomplektuota.
Interjero apdailos detalės aukšto lygio, galima lyginti nebent su BMW ir Mercedes, kitų gamintojų platsmasės kietos, prastai padarytos, o audi iškart matosi kokybė - plastmasės minkštesnės, nesitrina, negirgžda - žinoma, kol neišmaltos ir jeigu nevažinėji žvirkeliu 90km/h šimtus kilometrų kasdien.. Salone yra kur laikyti daiktus, yra užtektinai skyrių viskam padėti, žinoma su kokiu septynviečiu minivenu nepalyginsi, bet automobilis ne tokios klasės.
Sėdynės patogios - reguliuojasi galvos atramos padėtis, ko nepasakyčiau apie kitus automobilius. Tiesa recaro sėdynės tikrai geriausias pasirinkimas, paprastos važinėjant greitai nepritaikytos posūkiuose išlaikyti kūno poziciją.
Geras pečiukas, žiemą neužšalsit tikrai, nebent kažkas sugedo. Dėl didelio variklio ir turbinos esančios šalia ugniasienės, automobilis sušyla labai greit - ryte pašildau iki 5mins net ir prie -20C, to pilnai užtenka kad pečiukas pūstų šiltą orą, pavažiavos kelis kilometrus salonas sparčiai sušyla. Šito jokiu būdu negalėčiau pasakyt apie 1,9TDI modelius, kuriuos įšildyt tikrai ženkliai sunkiau.

Variklis, nors gandų visokių yra ir visi vis dar šnairuoja į 2,5TDI, bet galiu pasakyti, kad su jais problemų būna ne tiek ir daug kiek visi čia pasakoja. Kaip ir visur - svarbu nenusipirkti lavono ir prižiūrėti kaip priklauso. Einamos bėdos - elektroniniai davikliai kurie įtakoja variklio darbą, pvz variklio temperatūros daviklis, kuris jeigu neveikia kompiuteriui teikia klaidingus duomenis ir šis didina kuro padavimą manydamas kad lauke yra aukšta minusinė temperatūra, dėl šios priežasties variklis dirba aukštesnėmis apsukomis nei priklauso, pulsuoja, daugiau dūmija. Nepaisant to variklis, jeigu buvo prižiūrėtas problemų nesukels.
Galios šis motoras tikrai turi, tačiau jo galios kreivė yra kiek kitokia, nei įprastų mažesnės kubatūros variklių. 1,9tdi yra važiuoja sparčiau nuo 1,9k sūkių iki kokių 3,5k. Šis motoras galios piką turi prie aukštų sūkių tai yra nuo 2,5k iki 4k ar daugiau. Todėl kai kurie pripratę prie galios piko prie žemų apsukų galvoja, kad šis motoras nėra pakankamai galingas, na jeigu reikia galios prie mažų sūkių, visada galima perrašyti programą. Tačiau tam nėra būtinybės, nes šis motoras toleruoja didelias apsukas ir tam buvo sukurtas, bėgį permetant prie aukštų sūkių iškart patenki į sekančio bėgio galios piką ir t.t. Netgi iš 2 bėgio įmanoma tiesiai mesti į 4 ir automobilis toliau greitės. Yra ir galios didinimo rezervų - chip dėka galima galią pakelti iki ~150kw ir tai nesukels didelių pasekmių variklio ilgaamžiškumui.
Žiemą lengviau užkurt, nes gera variklio kompresija, praeitą žiemą pravažinėjau su viena uždegimo žvake, kūrėsi sunkiai, prie -20 sugebėjau užkurti, tačiau po kelių savaičių nusprendžiau nebegadint starterio ir pakeičiau žvakes.

Važiuoklė - Važiuoklė visomoje yra kažkiek silpnesnė lyginant su kitų gamintojų automobiliais, tačiau ji laiko tikrai neblogai. Yra daug mitų apie aliumines važiuokles, bet reikia nepamiršt kad kai kurios naujesnių Opel modelių važiuoklių dalys yra netgi plastmasinės ir puikiai atlieka savo darbą. Didžiausias mitas apie silpną važiuoklę atėjo iš to, kad ji sudaryta iš daug "kaulų" ir keičiant juos po vieną atrodo, kad kas kart viskas sugedo, nors iš tikro genda atskiros dalys ir genda taip pat dėl to jog keičiamos po vieną - viena pusė sutvirtinama ir dėl to didesnes apkrovas patiria kita pusė..
Comfort tipo važiuoklė labai minkšta - mašina galima sakyt plaukia, sport tipo kietesnė, standi, labai gerai stovi ant kelio.

Elektronika, kaip ir visur su laiku ateina bėdos ir į šį skyrių, bet kol kas didelių bėdų nekilo - eiliniai sugedimai, pvz perdega viena ar kita salono lemputė.


Bėdos -
Bėdų pasitaiko sau el langais - neatsidarinėja, dažna bėda langus ant bėgelių laikantys plastmasiukai kurie nuo laiko išsimala ir stringa ant bėgelio, dėl to varikliukas pastringa ir neuzdaro, neatidaro langų. Pakeitimas neužtrunka labai ilgai kaina nėra didelė.
Pečiuko ventiliatorius pradeda cypti kai dirba lėtesniu greičiu - taip pat nuo laiko išsidėvi, priėjimas nekažką, garsas kažkiek erzina.
Dažnai bosas stovintis galia pradeda plerpti, priekyje tai nesigirdi, bet sėdintiems gale kartais girdisi - žinoma nuo senatvės tai nutinka..
Skydelis pradeda rodyti nesąmones - pataisoma, nekainuoja kosmoso.
Priekinė peleninė sugenda, neužsidaro stalčiukas - čia jau rimtesnė beda, nes ją išimti taip kad ji po to gražiai įsidėtų yra sudėtinga. Vienas iš sprendimo būdų gali būti peleninės panaikinimas tiesiog ją išimant ir angą uždarant juodu plastmasiniu skydeliu.

Variklio bėdos - daug kas skundžiasi dėl velenėlių, pažįstamas turi tokią audinę su 114kw motoro, kurią eksplotuoja jau 6 metus ir problemų su tuo neturėjo, aš taip pat neturiu problemų su velenėliais. Dažniausia bėda oro srauto matuoklė - dažnai ji rodo neteisingas reikšmes ir sumažėja trauka. Taip pat laikui bėgant turbinai ateina galas, nors su tuo dar nesusidūriau, o ir visiems automobiliams šios bėdos kyla.

Kėbulas - priekiniai sparnai arkų viršus pradeda rūdyti, nes iš vidinės pusės yra įdėtos kempinėlės kurios neva turėtų sugerti drėgmę, problema ta, kad tose kempinėlėse ta drėgmė laikosi ir dėl to atsiranda tose vietose korozija. Sprendimas kempinėles išlupt. Arkos keičiamos, tiesa kinietiškos pigios ir dažniausiai randamos, originalios brangesnės ir sveikas rasti sudėtinga. Kinietiškos matosi kad yra kinietiškos - metalas plonas. Bet porą metų atlaiko, o vieneto kaina ~30e + dažymo išlaidos.
Lempų apiplovimas - sujungimai su sistema kuri perduoda skystį - susidaro didesnis slėgis dėl kurio apiplovimo sistema iškeliama iš buferio, kad purkštų skystį ant lempų ir dėl šios priežasties sujungimai laikui bėgant pradeda leisti skystį.
Šviesos - trumpos, xenonai neteikia džiugesio, naktį šviečia pilkai, blausiai, jeigu stiklas apsinešęs tai matomumas tikrai nedidelis - ilgos šviesos tikrai įspūdingos.

Kuro sąnaudos - jeigu motoras tvarkingas mieste ~9ltr. užmiestyje ~6ltr. Mieste važinėjant piko metu ir draskantis. Važiuojant ramiai galima tilpt į 8l.

Dar iš silpnesnių mazgų įvardinčiau granatas, ypač jeigu į posūkį mėgstat įvažiuot numynę pedalą iki galo, greitai suėdamos granatos, nes priekis sunkus ir niutonmetrų daug.
Lempų aukščio reguliatoriai - tai tokios kojelės kurios reguliuoja lempų aukštį pagal tai kiek automobilis yra pakrautas. Stovi dvi - viena priekyje kita gale, su laiku jos sugenda. Nekainuoja brangiai, priėjimas nesudėtingas, tik svarbu tinkamai atjungti ir sujungti "fyškę" - nesulaužyti užfiksavimo.

O kas svarbiausia - dalys nėra brangios. Net ir "auksinė važiuoklė" šiais laikais nekainuoja įspūdingai. Šrotuose šių modelių tikrai daug, galima rast viską iki keliasdešimties eurų. Žinoma tai ne 3 golf, tačiau ir važiavimas visai kitas, ypač ilgose kelionėse.

ko trūksta? Panoraminio stogo. Visada trūksta daugiau galios - bet tik tada, kai pavairuoji galingesnį auto.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 Avant 2.5 TDI, 2003y.

2017-02-14
Graži ties išorėj tiek viduj, erdvi salone ir daug vietos bagažinėj, konfortiška, manevringa, patvari, nereikalaujanti daug išlaidų, tinkanti tiek tolimoms kelionėms tiek kasdieniniam važinėjimui, gera garso izoliacija, minkšta važiuoklė.
Dažnos problemos su elektronika, mažokai galios, kuro sąnaudos.

Turiu auto jau beveik 2 metai. Tikrai esu pantenkintas pirkiniu, nes nuo pat pirkimo investavau ne daugiau kaip 150 eur. Nors ir apie 2.5 TDI atsiliepimai ne kokie aš dar neturėjau jokių problemų su pačiu motoru. Tepalo neryja, per visa laikotarpį suvažinėjau 26000 km ir įpilt reikėjo vieną karta apie 10 ml. Kuriasi puikiai visą žiemą, net nesuku galvos. Rida dabar 227500 km. Pats važiavimas smagus, labai konfortiška ir tikrai nepavargstu nuo sėdėjimo ilgose kelionėse kurių paskutiniu metu pasitaiko daug. Beto talpi bagažinė kas dar yra didelis pliusas kelionėms.
Dėl problemų: tai pagrindinė bėda yra elektronika. Nuolatos kas nors negerai, skydelis nesamones rodo, ekraniukas pradeda neveikt, neveikia galinė prieš rūkinė lempa. Variklis sudreba kai apsukos būna 920 - 950 - čia irgi su elektronika bėdos. Žodžiu tai didžiausias šios mašinos minusas.
Variklis mėgsta kura (vid 7-8 l 100km), nors ir dyzelis. Galios tikrai galėjo duoti daugiau kaip v6, mašina sunkoka ir trauka ne kažką.
Visumoj auto tikrai geras, nebrangus ir atrodantis moderniai - ypač dėl tų sujungtų su sparnais buferių. Teikiantis malonumą ir nereikalaujantis per daug priežiūros.
Turėjau anksčiau VW golf III 1.9 TDI universalą, taip pat nuostabus vokiečių kurinys, bet pakeitęs į audi tikrai nesigailiu.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 4.2 Quattro Tiptronic, 1999y.

2017-01-30
smagiai vaziuoja,geras dizainas kaip uz tokia kaina
variklio priejimas ir bedos su veleneliai variklio

Pats turėjau 2,5 TDI tai galiu pasakyti smagi mašina, bet variklis turi šiokių tokių problebų, jei kas pirks tai gerai pasitikrinkite variklį/būten 114kw 110 ir 120,

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 4.2 Quattro Tiptronic, 1999y.

2016-08-20
Galinga, labai patogi , kokybiskai padarytas salonas, komplektacija galima ir paciam pildyt jeigu rankos is normalios vietos auga. kaip 98 metu kebulas tai neatrodo labai senoviskas. Visur galima rast daliu jai.
Minusu nematau, neskaitykit kad verkia kiti kad labai brangus eksplotavimas, tesiog reikia pirkt 4 golfa jei nera pinigu. Vienintelis dalykas kuris man nepatiko sitoje masinoje tai prieinamumas prie varyklio, jeigu kazka daryt tai visa snuki reikia nuiminet, taip pat ir su dezes tvarkymu. Vilniuje mazdaug vien nuemimas - pastatymas kainuoja nuo 170 euru.

Vairuoju 4.2quattro , valgo daug 16-18 litru mieste , jeigu agresyviai vazinet tai 25. uzmiestyje su automatu 9 litrai bet ir varyklis ne mazas tai negaliu skustis del sito, pakaba jau du metus nieko netvarkiau , jeigu vokiskas dalys pirkt tai ir nebus problemu ir verkimu, kad brangi pakaba tai irgi galima neverkt nes masina vistiek biznio klases.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 Avant 2.5 TDI, 2001y.

2016-07-02
surinkimas,interjero medz. kokybe,dizainas,el.dalis,motoras,kebulas pakankamai patvarus,kainos-kokybes santykis
kazkodel vokietis idejo 5 pavaru mechanika(120 km/h vaziuojant rodo 2800aps)?

buvau HONDA megejes.Netycia nusipirkau audi a6 quattro,2.8 b/dujos,142kw.Per 2m(pravaziavau 60000km).idejau eksploatacijai tik 1100e(cia su viskuo:ir draud.,ir TA 2 kartai,tepalai NESTE LONG life,diskai grezioti,kalades TRW,ir padangos 7mm ir t.t.I vaziuokle daugiau beveik nieko neidejau,isskyrus "pasageles",granata MEYLE,traukiu antgaliai MEYLE.Auto puikios kokybes,nors islindo kelios smulkios rudeles.zodziu,ivertinu l. gerai

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI, 2002y.

2016-04-21
Mažos kuro sąnaudos Važiavimo, vairavimo komfortas Patikimas
Elektronika. komforto blokas.

Puikus automobilis. Pakankamai patikimas ir tikrai geras. Kuro sąnaudos mažos, važiuoklė kad ir ką sakytų visi kiti man patvari ir tikrai nėra LABAI brangi. Tiesiog reikia prižiūrėti ir laiku viską taisyti bei keisti ir išlaikymas nebus milžiniškas. Visi bijo PD. kolkas nepavedė. aišku nuo gedimų niekas neapsaugotas. Jau pasidomėjau tai PD purkštuko restauravimas nuo 200 euro. bet....
Kas liečia minusus tai elektronika man ne ką. turiu omeny kad problemos su durelėmis buvo (su spynelėm), valytuvai durniuoja (manau varikliukui kaput) ir didžiausia problema kad karts nuo karto rytais randu atidarytus langus. bet čia elektrikas pažiūrėjo sakė sutvarkė. žiūrėsiu kiek ilgai viskas bus gerai.
Kas brangiausiai man kainavo tai diržų pakeitimas. Kitos detalės tikrai proto ribose, ne BMW..... :)
Salono detalės ir surinkimas tikrai liux. nors ir universalas pas mane bet barškėjimo nėra. garso izoliacija ideali. lyginti su golf arba kitais tos klasės auto tikrai negalima.
Mašina pas mane jau metai ir tikrai didesnių nusiskundimų neturiu.
Kitam tikrai rekomenduočiau.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 2001 - 2004 (2001, 2002, 2003, 2004)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree