Alfa-Romeo 146 1.6 L Reviews

Alfa-Romeo 146 1995-1996
Engine l.:
1.6 l
Power:
76 kW
Fuel type:
Gasoline
0-100 km/h:
11.0 sec
Avg. fuel consumption:
-
Recommends
Reviews: 2 0
Average score: 4.0
Write review

Reviews (2)

Alfa-Romeo 146 1.8 TSpark 16v, 1999y.

2013-03-19
Dizainas, važiuoklė, valdymas, cinkuotas kėbulas, dažniausiai gausi komplektacija, kaina, galia.
Kuro sąnaudos, kaprizingi varikliai, nuvertėjimas, erzina dažni smulkūs gedimai.

Jeigu turite ribotą biudžetą ir ieškote darbinio arklio tai šis automobilis ne jums. Automobilis reikalauja nuolatinės priežiūros ir meilės.
Dizainas kaip ir visų Alfa Romeo modelių priimtinas ne visiems, tačiau drąsus ir įsimintinas. Kėbulas cinkuotas labai kokybiškai, todėl problemų neturėtų kilti net po lietuviškų žiemų. Važiuoklė paprasta ir tvirta, detalių kainos normalios. Stabdžiai labai geri. Interjero medžiagos kokybiškos, tačiau dažnai erzina barškančio plastiko garsas. Prietaisų panelė įdomi, bet magnetolos vieta tragiška. Gale vietos kaip ir kituose hečbekuose, bagažinė pakankamai didelė. Žiema užšąla durelių rakinimo mechanizmai, todėl tenka ardyti visas dureles ir viską sutepti papildomai. Priekiniai žibintai kelia šokių tokių problemų, dažniausiai jie būna sulūžę ir sunku juos sureguliuoti, gerai kad galima rasti naudotus už nedidelę kainą.
Kalbant apie detalių kainas brangiausios yra variklio detalės, visos kitos kaip ir kitų automobilių. Perkant siūlyčiau pirmiau pasidomėti apie šiuos automobilius ir pirkti tik parvarytą iš užsienio su maža rida. Jeigu pirksite jau registruotą Lietuvoje greičiausiai nusivilsite, pavarų dėžės svirtis bus "išmalta", kondicionierius prie mirties, o variklis srėbs benziną kibirais ir nežinosite kas darosi. Apie nuvertėjimą net neverta kalbėti, jis milžiniškas.
Iš esmės tai idomus automobilis, dažniausiai su gausia komplektacija (abs, oro pagalvės, kondicionierius, el.langai ir el.veidrodėliai, lieti ratlankiai, priešrūkiniai žibintai, metalic spalva, imobilaizeris). Kadangi automobilis nepopuliarus, nereikia jaudintis kad vieną rytą jo nerasi kieme.
Benzininiai varikliai - ir trūkumas ir privalumas. Butent dėl variklių ir susidaręs neigiamas stereotipas šiai markei. Twin Spark varikliuose gausu įvairių technologinių sprendimų ir elektronikos, tačiau jie kaprizingi, reikalauja profesionalaus serviso ir originalių detalių. Blokas pagamintas iš aliuminio lydinio, todėl esant gedimui aušinimo sistemoje gali greitai perkaisti. Varikliai naudoja daug kuro, tačiau ir galios turi pakankamai daug. Kiekvieną kartą labiau paspaudus greičio pedalą automobilis primena apie savo sportišką sielą.
Asmeniškai manau, kad šis automobilis puikus variantas projektui arba papildomas auto šeimoje trumpiems pasivažinėjimams.
Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost

Alfa-Romeo 146 2.0 TD, 1997y.

2012-12-15
Patikimas, talptus, ekonomiškas, dyzel varikliai nekelia praktiškai problemų, išskirtinis, labai geras valdymas, kaip tokios klasės auto.
Garso izoliacija

Geras, pagal kainą, varikliai pagal patikimumą - bet ne visi. Patvariausi 66kw dyzel, be interkūlerio.. Ekonomiški ir gerai eina. Pačios auto detalės nebrangios, išskyrus priekinės kai kurių dalių važiuoklės. Salonas malonus, ne panašus į vokišką griežtą, dažniausiai turi bent el. langus, kond.

Recommends
Value for money
Interior materials
El. reliability
Overall stability
Fuel cons.
Operating cost
Auto build years 1995 - 1996 (1995, 1996)

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree