w211 320cdi dreba

Created by User 2015-04-04
User
2015-04-05 21:10:30
2015-04-04 02:45:48 wrote:Panašu ne vien į pagalves.Jei būtų jos, tai greičiausiai daužytųsi net važiuojant pemetant pavaras, ypač judant iš vietos.Bildėtu kaip reikiant.Gali būti vairo stiprintuvo/kondicionieriaus/vandens pompos/generatoriaus bendrojo pagalbinio diržo įtempėjai ir guoliai numirę ir jie kai išmalti būtent duoda vibraciją nes diržas šokinėja banguoja per pagrindinį variklio škyvą ir kitus škyvus tiesiogiai visi agregatai su skriemuliais laikosi ant variklio ir persiduoda į mašinos vidų.Dar gali būt vienas iš daviklių arba purkštukas.Pasižiūrėjus iš priekio turėtų matytis net ant laisvų kaip diržas banguoja, nelygiai sukasi, atrodo apgaulingai kad nes škyvukai kreivi.Nebūtinai tai, bet dažnai pasitaikantis niuansas MB.
itempejai viskas tvarkoje, toks jausmas istikruju kad pacios dezes pagalve parejusi yra. Ar daug darbo ja paciam pasikeisti jei bus tikrai ji parejusi? Beto ji kai nupirkau nedrebeja bet nupirkta prastovejo kelis menesiukus.
User
2015-04-04 02:45:48
Panašu ne vien į pagalves.Jei būtų jos, tai greičiausiai daužytųsi net važiuojant pemetant pavaras, ypač judant iš vietos.Bildėtu kaip reikiant.Gali būti vairo stiprintuvo/kondicionieriaus/vandens pompos/generatoriaus bendrojo pagalbinio diržo įtempėjai ir guoliai numirę ir jie kai išmalti būtent duoda vibraciją nes diržas šokinėja banguoja per pagrindinį variklio škyvą ir kitus škyvus tiesiogiai visi agregatai su skriemuliais laikosi ant variklio ir persiduoda į mašinos vidų.Dar gali būt vienas iš daviklių arba purkštukas.Pasižiūrėjus iš priekio turėtų matytis net ant laisvų kaip diržas banguoja, nelygiai sukasi, atrodo apgaulingai kad nes škyvukai kreivi.Nebūtinai tai, bet dažnai pasitaikantis niuansas MB.
meistras(433)
2015-04-04 00:20:47
Panasu i pagalves.
User
2015-04-04 00:15:23
Sveiki, pakurus masina ji dreba salone, bet perjungus automata ant N drebejimas baigesi, ir panasiai... Automatas meto sklandziai be jokiu dauzymu ar tampymu, ir kai paspaudi dingsta drebejimas. Viskas kaip ir butu tvarkoje tik tas nervinantis drebejimas Ant P padeties. Bet vos vos pakelus apsukas jis iskart dingsta. Tai kas gali but? pagalves?

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree