Volvo V70 2003 awd helpp!!

Created by User 2017-05-17
garazinis(321)
2017-05-18 06:55:29
Neišsidurk tiktai, greičiausiai sudilo viso labo valdymo blokas(smegenys) o awd ar fwd automatai nesiskiria savo vidine sandara, tik eina kardano stebulė link gale esančios HALDEX MOVOS.Pagal simptomus panašu kad viso labo tik valymo blokui ragai, o jis automatuose keičiasi kaip atskira detalė per apačią arba šoną.Ten ne elektroniniai smegenai, ne koks kompas o daug sudėtingesnis elektroninis hidraulinis blokas sulig plona troškintuve didumo.
tiesiog garažnis draugelis,klausiate-atsakau ir pats klausiu.
User
2017-05-17 19:21:02
2017-05-17 19:00:53 maumas wrote:kiek zinau, tai pas volvo panasiu metu buna dvejopos dezes.GM ir Aisin(japonu).Pirmas variantas yra remontuojamas antras irgi, bet nesveikom kainom.Galima ikist kad ir 2keur ir nera jokios garantijos.Kiek domejausi, tai Domeikavoj yra imone kuri tvarko volvu dezes.Daugiau info teks volvo forume ieskot.Geriausiai, kad pavyktu suzinot dezes koda, tada daug speliojimu atkristu.
Žinau tik tiek, kad ne GM tikrai o aisin, aš su tokiia deže atvažinėjau metus, bet jau atsibodo, ir atsirado papiildomų pinigėlių, tai sugalvojau sutaisyt labai smagi, mašina, važiuoja smagiai, tik va ta dežė, o jei tokios kainos tai kosmusas... Beję Domeikova gal galima sužinot plaučiau kur čia ji randasi?
maumas(6965 / +1)
2017-05-17 19:00:53
kiek zinau, tai pas volvo panasiu metu buna dvejopos dezes.GM ir Aisin(japonu).Pirmas variantas yra remontuojamas antras irgi, bet nesveikom kainom.Galima ikist kad ir 2keur ir nera jokios garantijos.Kiek domejausi, tai Domeikavoj yra imone kuri tvarko volvu dezes.Daugiau info teks volvo forume ieskot.Geriausiai, kad pavyktu suzinot dezes koda, tada daug speliojimu atkristu.
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
User
2017-05-17 18:29:41
Sveikii, suėjo automato dėžė, važiuoja viska, bet važiuojant atbuliniu visa purtosi, jungia avarini režimą dežės, ir važiuojant iš pirmos į antrą pavarą, taip lyg lečiau permusa buna kad ir stuktelna, taigi norėjau sužinot ar keist dežę pačią, ar dar eina sutvarkyt tokią problemą? Norėčiau sužinoti kokios kainos mazdaug awd dežių? O jei eina.remontuoti kainą maždaug gal galit pasakyt? Dėkui iš anksto. :) Mašina Volvo v70 2003 awd'

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree