Volvo s60 2.5T T5 pulsuoja variklis

Created by Mindaugas 2018-12-13
2018-12-13 15:27
Sveiki, važinėju su volvo s60 2012m. T5 variklis (2, 5T 186kw) iš USA. Važiuojant iš po lėto tarp bėgių perjungimo šokinėja apsukos, pulsuoja, kartais pridūsta, bet duodant gazo viskas eina švariai. Ieškojau per servisus kame čia bėda, diagnostikos t.t. bet nieko nerodo. Nesenei pastebėjom "košę" ant tepalų dangtelio, prigasdino, kad 90% variklio tarpinė, bet iš esmės gali būti, nes ir tepalo padegina ir antifrizo šiek tiek dingsta.Tai spėju, kad tas pulsavimas iš čia. Kolkas neskubėjom ardyti galvos, išvalėm tik alsuoklį, jame ten buvo daug tos košės irgi. Apsukos ir pulsavimas šiek tiek pasitaisė, bet dar jaučiasi vistiek. Gal kasnors esate susidūrę su tuo? Ką dar galbūt reikėtų patikrinti ar išvalyti? Ar tiesiog ardyti variklį?

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree