Tuvlita (techninė apžiūra) ir automobilis po jos

Created by bimbleidas 2015-03-23
bimbleidas(456)
2015-03-23 11:41:14
Turim automobilį, baiginėjosi TA ir pradėjo bildėti priekinė pakaba. Iš dalies apsidžiaugiau, kad TA pakratys ir nustatys kame bėda.
Atėjus dienai X, važiuojam į Tuvlita. Ten praeinama visa procedūra, tame tarpe prakratoma visa važiuoklė. Išlindęs iš duobės TA darbuotojas taria "geras automobilis, nenuvaikytas", bet TA nepraeinama, kadangi priekinį žibintą reiktų pareguliuoti. Pats TA atstovas to nedaro.
Su bildančia važiuokle važiuojam namo vėliau pas meistrus, reguliuojam tą neįtikusį žibintą. Kitą dieną važiuojam vėl į TA, kur atstovas nusistebi, jog žibintas vistiek blogai šviečia, pats jį pareguliuoja. Gaunam liduką, žalią lapą ir važiuojam namo su toliau bildančia važiuokle.
Dabar mastau, TA ėjom 2X, abu kartus mokėjom pinigėlius. Nepraėjom pirmą kartą dėl smukmenos. Ką galėjo (aišku neprivalėjo) Tuvlita darbuotojas padaryti pirmą kartą, tą padarė antrą.
Peršasi logiška išvada, kad paruošta dirva pasipelnymui, kadangi panašių istorijų jau teko girdėti iš kitų žmonių.
Dabar neduoda ramybės ta bildanti važiuoklė, nors lipdukas gautas ne daugiau, kaip prieš mėnesį. Galbūt važiuoti į autorizuotą auto servisą būtent šios markės, gauti serviso išvadą ir pateplioti Tuvlita kakais ?
use google before asking stupid questions
Autogidas.lt information: +370 5 207 5057
Work hours: I-V 09:00 - 17:00
UAB „Vertikali Medija“