Tech apžiūra

Created by User 2015-02-01
2015-02-01 23:02
Taigi artėja tech apžiūra man, norėjau pasiklausti/paprašyti jūsų pagalbos/patarimo. Pas mane bilda važiuoklė priekinė, žinau nemažai kainuoja, taigi kaip man būtu geriau ją tvarkyti? Ta prasme, kaip sužinoti kas blogai, kad būtent sutvarkyti tai ką reikia, o ne viską keist? Ar tai servise paprašyt kad išpurtytu, ar ką nors panašaus. patarkit :)

PS.: Kaunas
2015-02-01 23:08
jei yra rampa ar duobe pats gali pasipurtyt, jei ne i serviza varai ir tegu patikrina, kainuos nedaug. Pakeisti galima daug ka nes vaziuokle savotiska cia ideta. Jei nesi purtes ir nezinai kaip daroma vaziuok i serviza ir pamatysi, uzsirasyk ka keisti susirask dalis pasikeisi kur pas drauga garaze ir tiek.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree