Sankabos spyruoklė?

Created by User 2015-03-31
User
2015-03-31 15:40:34
dar tiksliau diskatoriu keiti.. dar pries keisdamas paziurek ar trosa eina patempti.. kad ismyntu daugiau sankaba...
User
2015-03-31 15:39:44
tau paprasciausiai sankabos neismina.. tai logiskai mastant.. arba isminamas subyrejas nedaspaudzia.. arba luzunejusios pluksnos diskatoriaus.. zodziu.. sankaba keiti komplekta ir vaziuoji..
User
2015-03-31 15:05:15
Sveiki, šiaip nemažai nusimanau mechanokoj ir apskritai mašinose, esu daug ką remontavęs, bet vat niekada neteko lyst prie paprasčiausios sankabos... Dabar yra mašina, pas kurią beveik neimanoma įjungti bėgio, tai tik įmetus pirmą bėgi užkuri ir važiuoji, po to, mokant, eina perjunkt bėgius ir be sankabos. Jei vis tik sustoji prie sankryžos, tai nuspaudus sankabą variklis negesta, bet stiprokai nori vilkt visą mašiną. Sankabos trosas neatsipalaidavęs, tai garažiniai aiškina, jog reikia išimti kažkokią tai spytuoklę, kuri bent laikinai padės. Susitariau, kad tegul sutvarko normaliai (tarkim, pasitikiu jais...) bet iš sportinio intereso įdomu, apie kokią čia spyruoklę kalba eina, kuri bent laikinai padeda?? Kad ir šitam video - spyruoklės, tos kur ant trinties disko eina, juk neprieko.. Ar čia kalba apie diskatorių eina?

https://www.youtube.com/watch?v=pqF-aBtTBnY

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree