Pirmasis automobilis iki 2k €

Created by Vainius 2019-11-10
2019-11-10 17:27
Sveiki.

Išsilaikiau teises, tai reikėtų ir auto nusipirkti. Iš pradžių dairiausi tik į dyzelius, tačiau pasiskaitinėjau daugiau (nes nelabai nusimanau šitoje srityje) ir pasirodo, kad benzinai irgi nebūtų blogai. Pagrinde važinėsiu mieste (Kaune), tai atstumai nebūtų super dideli, kartais ir tėvukus reikės aplankyti, tai kokį kartą ar du per mėn būtų ilgesnė kelionė (apie 100 km). Kaip supratau, tokiais atvejais geriausia pirkti benziną - mažesni remonto kaštai, lengvesnis gyvenimas žiemą ir pati mašina pigesnė.

Biudžetas - iki 2000 EUR. Labiausiai domina vidutinio dydžio hečbekai, tokie ir į darbą ir sodą: VW Golf 5, Seat Leon, Ford Focus, Škoda Octavia, Audi A3, Opel Astra, Toyotos (aš jau ten nebeskiriu kur kuri nes visos labai panašios). Nespjaučiau ir į sedaną ar kokį universalą, kaip kad Signumai. Nesu 18-inis jau, tai labai lakstyti nematau reikalo, todėl BMW ar 150 AG varikliai ne prioritetas, bet norėtųsi, kad autostradoje nereikėtų spaustis į kampą. Taip pat kuro ekonomija ir ne super brangus servisas yra svarbūs dalykai. Komfortas ne pirmoje vietoje. Norėtųsi kiek labiau susisiaurinti savo paieškos ratą ar žinoti kokių variantų geriausia privengti.

Ačiū už atsakymus. Jei reikia ką patikslinti - visada pasiruošęs!
(7281 / +3)
2019-11-10 21:36
Tik ne vagen audi skoda seat benzai, nebent 1, 6 74kw
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2019-11-11 14:22
Toyota corolla 1.6 l benzinas.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree