Peugeot 307 "ECONOMY MODE ACTIVE"

Created by User 2016-03-24
2016-03-24 21:35
Sveiki,

per naktį netyčia buvo paliktos įjungtos šviesos ir ryte akumuliatorius buvo iššsikrovęs. Bandyta kurti, bet nebuvo gyvybės ženklų, starteris šiek tiek suko, ekrane degė "ECONOMY MODE ACTIVE". Vėliau bandyta pridėti kitą akumuliatorių, pilnai pakrautą, starteris suka normaliai, jausmas lyg turėtų tikrai kurtis, tačiau nesikuria, meta tik ekrane užrašą "ECONOMY MODE ACTIVE". Bandyta jau daug atveju. Įjungus degimą el. langai nesidarinėja, atsidaro tik panoraminio stoglangio uzdanga. Valytuvai posukiai ir t.t. neveikia. Norėčiau Jūsų patarimų kaip išspręsti čia problemą. Ar teks vežt kad imobilaizerį su rakteliu suprogramuotu? Nes mano nuomone čia ir yra bėda.
2016-03-24 21:40

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree