OPEL Vectra B 2.0 DTI 74KW nesikuria

Created by User 2017-07-11
User
2017-07-11 11:31:08
Sveiki. Nutiko toks dalykas, kad netyčia pripyliau 10 litrų benzino į dyzelinį automobilį (OPEL Vectra B 2.0 DTI 74KW 2001m.). Pasiteiravau draugo, nors ir pats žinojau, kad tas benzinas baisiai nekenkia, jeigu nedidelis kiekis. Taigi pripyliau dyzelio plius kiek tilpo. Gavosi 10l bezino/50l dyzelio. Na ir vaziavau, niekas netrukinejo, vaziavo puikiai. Buvo ilgesne kelione (apie 200 km), ten nuvaziavus, keleta kartu reikejo uzkurt, taip lyg ir sunkiau kuresi negu anksciau, bet pamaniau nu. kad cia tas benzinas tiesiog neduoda lengvai uzsivest. Kita diena dar teko pasivazinet, ir po 3 dienu, griztant atgal (vel tuos 200 km), sustojus į parduotuvę, nebepavyko užkurt paprastai. Praėjo gal 20 minučių maximum ir auto nebeužsikūrė, suko kol išssikrovė akumas, tada prijungus laidus nuo kitos mašinos, ilgai sukus šiaip ne taip užsikūrė, iš pat pradžių nepriėmė gazo koki 10 sekundziu, gazas dugnas, o apsuku tik kaip ant laisvų. Bet poto prasigazavo ir viskas dirbo kuo puikiausiai. Na jausmas lyg būtų oro prigraudę, ar kuras nusėdęs. Grįžau namo, pamaniau na dbr pastatysiu ir jei ryt neužsikurs tai aišku kažkur orą gaudo reiškia, ar nusėsta kuras. Bet, kad viskas gerai, ryte sėdau ir užsikūrė kaip ir ankščiau. Bet vėlgi, po kelettos sustojimų (kai trumpai stovėjau, iki 20 min, kūrėsi lengvai) vėl sustojau į parduotuvę ir ten pabuvus apie 30 min, mašina vėl suko suko ir nebeužsikūrė. Tada bandžiau vėl nuo laidų, tačiau ir taip nebeėjo užkurt (nors ilgai pasukus buvo kibimo ženklų, tačiau to nepakako). Tada užtempėme, ir labai nesunkiai startavosi. Nors kaip ir aną kartą, pradžioj nepriėmė gazo, bet prasidirbo ir vėl viskas gerai. Žodžiu pradėjau aiškintis kame čia šaknys. Norėjau atsisukt kuro filtrą, nulūžo varžtas :(. Tada sujungiau tiesiai, ne per filtrą ir dar į tarpą įdėjau rankinę pompą - kriaušę. Ar poto kol aš dėjau prigaudė oro, ar kas, bet kad ir užpompuota atrodo viskas, vistiek nebeužkūriau :( nors prieš pat dėjima, uzgesinau, karsta iskart kuresi, kol idejau, praejo 10 min ir vėl nebesivedė. Kas čia yra, negi siurbliui jau viskas??? Tai kodėl jis kartais vedasi o kartais ne? Ir dar vienas pastebejimas, tada kai neužvedziau pirma kart, uzgesinus sukosi ventiliatorius net uzrakinus masina, ir nueidinejant (iprastai tai tik uzgesinius jis issijungia, nors ir naudoju kondicionieriu). Taip ir sekanti karta sukosi sukosi ir sukosi. Tai nezinau ar cia susieja ar ne. Dekui už atsakymus jei tokius bus.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree