Nesikuria šaltas SAAB 93 dyzelis

Created by User 2014-11-22
2014-11-22 13:11
Sveiki gyvi,

Saab 93 2, 2L 1999 m laidos.

užėjus šaltesniam (0, -1 C) orui neužsikuria sabulis. Užtraukus - užsikuria ir važinėt galima be problemų iki kol užgesini ir palieki ilgesniam laikui vėl sušalti (nakčiai pvz). Pagrinde piluos kurą ne iš degalinės. Visgi ir su statoilo kuru tos pačios problemos.

situacija tokia:
šaltą pradedu kurti ir lygtais užsikuria bet iš karto ir užgęsta. Po to jau galiu sukti ir sukti, bet net nekabina. Tiesiog starteris suka gan nesunkiai, bet nekabina iki kol akumuliatorius pradeda dusinėt.

ką dariau:
1. patikrinau pakaitinimo žvakes - visos kibirkščiuoja kai duodu pliusą nuo akumuliatoriaus.
2. elektrikas pajungė temperatūros daviklio atjungimą, kuris padaro taip, kad prieš kurdamas įspaudžiu atjungimą, tada pasuku iki degimo ir palaukiu kol užges kuro pašildinimo simbolis (pradeda ūžti ventiliatorius), kuriu. Ir nieko, tik sukimas tuščiai. Kol nebuvo šito atjungimo, tai ta spiruoklė užgesdavo beveik iš karto tik įjungus degimą nepaisant šilta ar šalta lauke.

sabas stovi Kaune.
Ką manot kame čia gali būt reikalai? Kur rekomenduotumėt kreiptis?

dėkui
2014-11-23 17:45
Kuras gryzta i baka.Kad tuo isitikintum, palik masina stovet nuokalnej, priekiu zemyn.Turetu gerai kurtis.Visi opelio varikliai turi sita beda.Prasti kuro sistemos sujungimai.Patvarkyt galima, reik rast, kur traukia ora, bet geriausia paciam krapstytis, nes servise tik pinigus paimt moka.O tas elektrikas be reikalo padare ta nesamone, sildyk kiek nori, jei siurblys be kuro-nesikurs

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree