Nereaguoja į akseleratorių

Created by User 2017-04-05
2017-04-05 19:01
Automobilis opel astra 2, 0dti (2004).
Sveiki,
Važiuojant mieste pradėjo nebereguot į akseleratoriaus pedalą (jokių klaidų neužsidegė), taigi teko parsitemt ant troso į kiemą. Dabar užsikurt užsikuria gerai, bet motoras dreba, dirba nestabiliai į gazą išvis nereaguoja ir po kokių 15 sekundžių užgesta pati. Gal kas esat susidūrę su tokiu gedimu? kas galėtų būti?
Buvau nutempęs pas vietinius meistrus, kad padarytų diagnostiką, sako nerandu jokių klaidų, nežinau kas jai yra. Tai sakau ką man su ja daryt vėl vilkt ant troso namo tai paėmė atjungė oro srauto matuoklės laidą sako iki namų dabar grįši, bet kas jai yra nežinau (nes atjungus osm pradėjo reaguot i gazą). Tai taip ir likau nesupratęs ką daryt :(, grįžau, aišku su atjungta matuokle apsukos nekyla aukščiau 3000 ir dega check'as.
(321 / +1)
2017-04-05 19:19
Sveikas tai keisk naują OSM kokios dar bedos
tiesiog garažnis draugelis,klausiate-atsakau ir pats klausiu.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree