Neaiškus automobilio gedimas, reikia pagalbos!

Created by λιοντ 2020-04-08
2020-04-08 21:42
Sveiki, OPEL Signum automatas 1.9 CDTI (110KW) pavažinėjus atsiranda tepalų kvapas, kuris skilnda iš po variklio, lygtais tarp variklio ir greičių dėžės, kai važiuoji ir spaudi gazą atsiranda neaiškus garsas kaip burzgimas gale, man tai prieš tai buvo kai buvo sugedęs tepalų daviklis kažkoks jį pakeičiau, tačiau po kelių mėnesio važinėjimo, kaip ir minėjau tas pats garsas ir tepalų kvapas sklinda, gal kas rimčiau sugedę ar bandyti vėl vežti į autoservisą?(dar kai bandai permušti pavarą iš R į D labai keistai permuša).
(38 / +2)
2020-04-09 10:33
burzgimas gale iš išmetimo ar kaip? O šiaip nuvežk konsultacijai mašiną į servisą ir viskas, dėl tepalo gal dežės salnykas leidžia, nuvežk ir rami širdis bus, vis tiek čia tik spelios visi nematydami situacijos.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree