Motoroleris "voktas"

Created by User 2015-04-09
User
2015-04-09 16:51:02
As pirkau lietuvoje su angliskais dokumentai. Bet ar be tesmu kai kam teko susigrazinti moto? Ir per kiek laiko grazino?
User
2015-04-09 15:09:55
Sveikas,

reikia visuomet užsirašyti iš ko pirkai, nes perpardavalkos visai suįžūlėjo.Jų kaip nebūtų išviso, daiktą tau pardavė, bet tu nežinai kas?
Galima legaliai išsireikalauti kad pardavėjas grąžintų pinigus, nes
tu net negali naudotis įsigyta preke, čia automatiškai betkuris teismas
priimtų šiuo atveju tokią nutartį.O jei nežinai kas pardavė, perki iš
dvasių moto, kaip daugelis perka ir brangius auto, kurie kitą dieną sulūžta, remontas 6 tukst.litu ir neranda pardavejo, nes jie kaip taisykle nekelia telefono.

Ar ka , tu pats niri pasakyti "nusipirkai is annglijos"?
Juk pardave zmogus su angliskais poprieriais
User
2015-04-09 14:41:48
Sveiki. Klausimas ne visai i tema bet gal kaikas buvo susidure su tokiai situacija. Nusipirkau vasaros pabaigoje motorolerį is anglijos bandziau priregistruoti lietuvoje bet paaiskejo kad jis voktas. Aisku ji policija konfiskavo bet teige kad turbut bus kaskokiai klaida nes dokumentai tvarkingi. Po poros menesiu atejo laiskas kad tyrimas perduotas anglijai ir iki siol jokiu ziniu nebesulaukiau. Tai norejau paklausti gal kas buvo panasioje situacijoje ir zina ar man dar kaiko tiketis? Kad grazins moto? Ar si tukruju ten niekas nieko netiriai?

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree