Mazda 6 105kw dyzelis 2.0

Created by User 2015-05-07
aaaaaaa1(53)
2015-05-07 22:56:18
jasous tisingai pasake reziume - graži ir labai smagi važiuot su gera komplektacija auto už dvigubai mažesnę kainą nei audi/vw/bmw. Mainais gauni galimybę brangiai susiremontuot variklį ir rūdis, tik pridesiu arba neremontuojamas bus variklis, nes megsta islyst svaistiklis per bloka
User
2015-05-07 22:49:14
Tvarkiau praeitą sav. visus purkštukus ir gumeles keitė. 160eur. Kolkas kuriantis nesimato dūmo, bus aiškiau atšalus orams.
Daug kas sako kad kai atsiranda dūmas, tai būna parėję ir gumelės ir cilindrų žiedus reikia keist... čia jau brangesnis reikalas.

Bet čia dar niekis, gali ir visą variklį nusipirkt. Jei žiūri šitą auto, būtinai reikia pakelt auto servise ir apsižiūrėt dugną, durelių apačias ir t.t. dėl korozijos.

Mano reziume - graži ir labai smagi važiuot su gera komplektacija auto už dvigubai mažesnę kainą nei audi/vw/bmw. Mainais gauni galimybę brangiai susiremontuot variklį ir rūdis :)
User
2015-05-07 22:40:48
Sveiki. Ieškau auto ir labai bijau nudegt. Ypatingai domina šis modelis Mazda tačiau girdėjau , kad apskritai mazdos dažnai turi bėdų su varikliais, o jei konkrečiau , šis modelis būtent su purkštukais.. tai būčiau labai dėkingas už išsamesnę info apie šį auto ir ar apsimoka. O galbūt ir nukreiptumėt mane teisingesniu keliu renkantis mašiną :D

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree