Created by Lukas 2019-10-18
(4 / +1)
2019-10-18 11:37
Sveiki, nusipirkau Mazda 3, išpradžių buvo viskas gerai. Pavažinėjus išmetė klaidą (liambdos), nors mašina važiavo gerai, vistiek pasikeičiau liambdo zondą. Mėnesio bėgyje pradėjo sunkiai kurtis (Iš pirmo pasukimo galima užkurti, bet ilgai tamposi variklis, o pasukus vieną kartą (palaukus 3 sek.) ir kuriant iškarto antrą kartą užsikuria gražiai). Taip pat užgesinus variklį po darbo ir kuriant iškarto irgi užsikuria gerai. Tik pastovėjus nenori vestis. Su šita problema atėjo ir drebėjimas salone. Ant dujų daugiau dreba, ant benzino mažiau, taip pat sumažėjo trauka. Prijungus prie kompo, rodė klaidą, kad "missfire'ina" trečias cilindras, išėmus žvakę pamatė, kad ji užlieta tepalo ir pakeitė cilindro tarpinę, bei žvakes. Klaida dingo, bet problema ne. Nuvarius į LPG servisą pasakė, liesas kuro mišinys ir reikia pasikeisti oro srauto matuoklę, taip ir padariau. Važiuojant ant benzino problema dingo (LPG meistras sakė pavažinėti ant benzino, nes ale atsistatinėja mišinys.) Po 150 km. grįžo problemos ir važiuojant ant benzino. Nuvariau vėl pas tą patį meistrą ir jis pasakė, kad galiu važiuoti jau ant dujų, nors mišinys vis dar liesas. Tai taip ir sprendžiu šitą galvosūkį, net nežinau, ką galvoti, ką jūs galit patarti?

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree